Bordtennis / Om NBTF / Komitéer og utvalg

Komitéer og utvalg

Her finner du mer informasjon om faste komiteer og utvalg i tingperioden 2023–2025.

Leder:
Kevin Johansen, Bodø BTK               kevin.johansen@statsforvalteren.no 

Nestleder:

Mahta Souri, Oslo BTK:                    gratislife@gmail.com

 

Medlemmer:

Erik Rasmussen, Fjell                        64frimus64@gmail.com

Monica Haugen, B72                         spesialisten@gmail.com

Jonny Ternlind,,Tromsø BTK           jit.imp@online.no

 

Varamedlem:

Jan Thomas Bratteng, Larvik BTK: Jan.thomas.bratteng@sandefjord.kommune.no

Bjarne Forfang, Trondheim BTK      bjarnef@gmail.com

 

Mandat Lovkomiteen

Leder:
Bjørn Helge Handegård, Tromsø BTK

Nestleder:
Kristin Sandberg, Eiker BTK

Medlem:
Sigbjørn Skjerpen, Bodø BTK

Varamedlem:
Rune Olsen, Skien BTK

Mandat Disiplinær- og sanksjonsutvalget

Leder:
Jørn Wilhelmsen, Trondheim BTK

Medlemmer:
Hans Erik Johanson, Fjellkameraterne
Maria Horgen B-72

Varamedlem:
Margo Olavsen B-72

Mandat Valgkomiteen

Leder:
Andreas Berggreen, Fjell-Kameraterne

Nestleder:
Espen Wiik, Bodø BTK

Medlem:
Marianne Troppen Hornnes, Fornebu BTK

Varamedlem:
Kristian Riise Torset, Stjørdal BTK

Mandat Kontrollkomiteen

Leder: 
Anne Haug

Medlemmer: 
Svein Folkeson
Unni Halvorsen

Fra administrasjonen: Ghassan Chaer

Mandat Veterankomiteen

Leder: 
Rune W. Johansen

Medlemmer:
 
Torstein Rønningen
Karl Børre Reite
Marianne Troppen Hornnes
Øivind Eriksen
Svein Egenberg

Fra administrasjonen:
 Ghassan Chaer

Mandat dommerkomiteen

 

Leder: 
Magnus Vikstrøm
Hovedansvar: Ledelse, Seeding NM, innlegging av stevneresultater og rankingjustering.

Medlemmer:

Rolf Erik Paulsen
Hovedansvar: Teknisk løsning, publisering av ranking og registrering av seriespill.

Jens Salvesen:
Hovedansvar: Innlegging av stevneresultater.

Fra administrasjonen: 
Ghassan Chaer
Hovedansvar: Oppdatere spillerregister

Gundars Rusis
Hovedansvar: Toppidrett

Mandat Rankingskomiteen

Leder:

Medlemmer:
Finn Vetvik
Rikke Skåttet
Steffen Salomonsen
Aida Dahlen

Fra Administrasjon
Marte Grutle Aasebø

Mandat Ungdomskomiteen

Leder
Anne Haug

Medlemmer 
Lise Høegh
Andreas Bangsund

Fra administrasjonen

Bengt Paulsen

Mandat organisasjonsutvalget

Leder: 
Christian Ibenfeldt

Medlemmer: 
Karl Børre Reite (Internasjonal turneringer)
Anders Hovden (Reglement og seriespill)
Rolf Erik Paulsen (Stupa)
Egil Hauge (Nasjonale turneringer)
Victor S. Hellevik (Kommunikasjon)
Thomas Sæthre (Para)
Jan Berner

Fra administrasjonen:
 
Ghassan Chaer
Bengt Paulsen (ITTF/ETTU/NETU)

Mandat Arrangementsutvalget

Leder: 
Egil Hauge

Medlemmer:
 
Thomas Sæthre
Anne Haug
Dina Nilsen Leivseth

Fra administrasjonen: 
Gundars Rusis
Bastiaan Burgering

Mandat for Bredde- og rekrutteringsutvalget

Leder 
Christian Ibenfeldt

Medlemmer
Maria Horgen
Birgitte Wilhelmsen
Magnus B. Holm

Fra administrasjonen
Gundars Rusis

Mandat Toppidrettsutvalget

Leder: 
Tor Anders Rasmussen

Medlem:
Finn Abrahamsen
Birgitte Seierstad

Fra administrasjonen: 
Bengt Paulsen

Mandat markedsutvalget

Leder: 
Tor Anders Rasmussen

Medlemmer: 
Kevin Johansen
Jonny Ternlind
Fred Radenbach
Brage Esøy Titlestad

Fra administrasjonen: 
Ghassan Chaer

Mandat for Mediautvalget

Leder: 
Jonny Ternlind

Medlemmer: 
Sissel Leffmann
Rolf Erik Paulsen
Egil Hauge

Mandat Anleggsutvalget

Leder:
Birgitte Seierstad

Medlemmer:
Jonny Ternlind
Jan-Egil Hauge-Johansen Gyllenstjärna
Svenn-Erik Nordby

Fra administrasjon:
Bastiaan Burgering

Mandat Bærekraftutvalget

NBTF Sektormøte nr 4_28082022 Bærekraft helse og samfunn.pptx

Sektormøte NBTF 2023 des.docx

 

STIGA TTEX IDRETTSBUTIKKEN.NO Amedia AS VT Profilering Cara AS Thon hotell Kongsberg Gerflor DNV