Bordtennis / Hovedterminliste 2024-2025

Hovedterminliste 2024-2025

06
jul
VM for veteraner
Roma | Kl. 08:00

12
jul
2024 European Youth Championships
Malmø | Kl. 08:00

26
jul
OL
Paris | Kl. 08:00

15
aug
North Europeans TT Championships
Riga | Kl. 08:00

28
aug
Paralympisk
Paris | Kl. 08:00

31
aug
OBOS Høstcup
Lørnskoghallen | Kl. 08:00

07
sep
Jentesamling
Lørenskog | Kl. 08:00

07
sep
Fornebu open
Fornebu | Kl. 08:00

14
sep
Lyderhornspretten 2024
Bergen | Kl. 08:00

14
sep
Lia Loopen
Vikhallen | Kl. 08:00

14
sep
Individuelt seriespill
Lade sportarena | Kl. 08:00

21
sep
Seriehelg 1
Se terminlistene | Kl. 08:00

28
sep
Trondheim Åpen
Leanger bydelshall | Kl. 08:00

04
okt
Eurpean Youth Topp 10
Polen | Kl. 08:00

05
okt
Stiga Norgescup nr 1
Bodø | Kl. 08:00

12
okt
Stord cup
Vkahaugane idretspark | Kl. 08:00

12
okt
Individuelt seriespill
Teroribygget | Kl. 08:00

13
okt
Oslo ranking
Oslo | Kl. 08:00

15
okt
2024 LIEBHERR European Championships (ind)
Linz | Kl. 08:00

18
okt
Dommerseminar
Sandefjord | Kl. 08:00

19
okt
Seriehelg 2/Stiga-Ligaen Damer/Herrer
Se terminlistene | Kl. 08:00

26
okt
Regionscup nr. 1 - region sør
Grimstad | Kl. 08:00

26
okt
Regionscup nr. 1 - region øst
Høyenhallen | Kl. 08:00

26
okt
Regionscup nr. 1 - region vest
Bergen | Kl. 08:00

26
okt
Individuelt seriespill
Lade sportarena | Kl. 08:00

28
okt
French Para Open 2024
Frankrike | Kl. 08:00

02
nov
Mørketidscup
Breivikahallen | Kl. 08:00

03
nov
ITTF WTT Champions
Frankfurt | Kl. 08:00

09
nov
Seriehelg 3
Se terminlistene | Kl. 08:00

10
nov
Sjokolade Cup
Oslo | Kl. 08:00

16
nov
Individuelt seriespill
Lade sportarena | Kl. 08:00

16
nov
Snakeliga runde 1
Harestua arena | Kl. 08:00

16
nov
Bergen PIL Open
Stemmemyren idrettshall | Kl. 08:00

23
nov
Hauger Gruppen cup
Gunnarsbyhallen el. Kobrahallen | Kl. 08:00

23
nov
Stiga - Ligaen
Se terminliste | Kl. 08:00

30
nov
Stiga Norgescup nr 2
Bergen | Kl. 08:00

05
des
Finlandia Åpen
Finland | Kl. 08:00

07
des
Individuelt seriespill
Teoribygget | Kl. 08:00

07
des
KM i Agder
Vikhallen | Kl. 08:00

07
des
KM i Trøndelag
Lade Sportsarena | Kl. 08:00

07
des
KM i Vestfold og Telemark
Fagerlihallen | Kl. 08:00

14
des
Waldner cup
Oslo | Kl. 08:00

14
des
KM i Oslo og Akershus
Lørenskog | Kl. 08:00

14
des
KM i Rogaland
Figgjo | Kl. 08:00

28
des
Jæren romjuls turnering
Figgjo | Kl. 08:00

04
jan
Snakeliga runde 2
Harestua arena | Kl. 08:00

08
jan
Skaar cup
Kjelsås | Kl. 08:00

11
jan
Stiga Norgescup nr. 3
Leangen bydelshall | Kl. 08:00

11
jan
NM Bedrift
Skien Fritidspark | Kl. 08:00

18
jan
Individuelt seriespill
Teroribygget | Kl. 08:00

18
jan
Seriehelg 4
Se terminlistene | Kl. 08:00

18
jan
Haugesund open
Skåredalen idretshall | Kl. 08:00

22
jan
European Team Championships Stage 1
Sarajevo | Kl. 08:00

25
jan
Stiga - Ligaen
Se terminlistene | Kl. 08:00

01
feb
Seriehelg 5
Se terminlistene | Kl. 08:00

08
feb
Havørna cup (Bodømesterskap)
Bankgata flerbrukshall | Kl. 08:00

08
feb
Regionscup nr. 2 - region øst
Larkollen | Kl. 08:00

08
feb
Regionscup nr. 2 - region sør
Hokksund | Kl. 08:00

08
feb
Individuelt seriespill
Lade sportarena | Kl. 08:00

15
feb
Jentesamling
Lørenskog | Kl. 08:00

15
feb
Snakeliga runde 3
Harestua arena | Kl. 08:00

15
feb
Norheimsund open
Norheimsund idretshall | Kl. 08:00

22
feb
Sparebank cup
Modum | Kl. 08:00

02
mar
Oslo ranking
Oslo | Kl. 08:00

08
mar
Seriehelg 6
Se terminlistene | Kl. 08:00

15
mar
RM/Regionscup nr. 3 - region øst
Oslo | Kl. 08:00

15
mar
Individuelt seriespill
Teroribygget | Kl. 08:00

21
mar
Hoved - NM
Høyenhallen | Kl. 08:00

29
mar
RM/Regionscup nr. 3 - region sør
Skien Fritidspark | Kl. 08:00

29
mar
RM/Regionscup nr. 3 - region vest
Bergen | Kl. 08:00

29
mar
Nordnorsk mesterskap
Breivikahallen | Kl. 08:00

29
mar
Individuelt seriespill
Lade sportarena | Kl. 08:00

30
mar
Laksevågkruset 2025
Bergen | Kl. 08:00

05
apr
Seriehelg 7
Se terminlistene | Kl. 08:00

12
apr
Stiga Norgescupfinale
(sted kommer) | Kl. 08:00

12
apr
Individuelt seriespill
Teroribygget | Kl. 08:00

19
apr
Midt-Norsk Mesterskap
Lade sportarena | Kl. 08:00

25
apr
NM for juniorer og e. juniorer
Fornebu | Kl. 08:00

03
mai
Kjelsås open
Kjelsås | Kl. 08:00

03
mai
Individuelt seriespill
Lade sportarena | Kl. 08:00

03
mai
NBTFs ting
Oslo | Kl. 08:00

09
mai
NM for veteraner
Gunnarshall, Charlottesberg | Kl. 08:00

14
mai
2025 European U21 Championships
Bratislava | Kl. 08:00

24
mai
Semi og finaler for Stiga- Ligaen Damer og Herrer
(sted kommer) | Kl. 08:00

24
mai
Bøkeskruen open
Fagerlihallen | Kl. 08:00

30
mai
NM for Yngre
Bodø | Kl. 08:00

07
jun
Lia Kixen
Vikhallen | Kl. 08:00

07
jun
Mega cup
Lørenskog | Kl. 08:00

07
jun
Individuelt seriespill (finale)
Teroribygget | Kl. 08:00

14
jun
Kvalifisering om opprykksplasser
(sted kommer) | Kl. 08:00

15
jun
2025 European Veterans Championships
Belgrade | Kl. 08:00

11
jul
European Youth Championsships
Ostrava | Kl. 08:00

STIGA TTEX IDRETTSBUTIKKEN.NO VT Profilering Cara AS Thon hotell Kongsberg Gerflor DNV Norsk tipping