Bordtennis / Hovedterminliste 2023-2024

Hovedterminliste 2023-2024

26
jun
EM 2023 for veteraner
Sandefjord | Kl. 08:00

14
jul
Ungdoms-EM
Polen | Kl. 08:00

26
aug
Trener 1 kurs del 2
(sted kommer) | Kl. 08:00

27
aug
Rankingturnering
Jevnaker | Kl. 08:00

27
aug
WTT Youth Contender Varazdin/Otocec junior
Kroatia | Kl. 08:00

29
aug
WTT Feeder Bulgaria
Bulgaria | Kl. 08:00

01
sep
Breddesamling
Harestua | Kl. 08:00

01
sep
Sweden Tour
Halmstad | Kl. 08:00

04
sep
Para EM Sheffield
England | Kl. 08:00

05
sep
WTT Youth Star Contender Skopje junior?
Makedonia | Kl. 08:00

09
sep
JAPSKO Individuelt Seriespill, Trøndelag
Trondheim | Kl. 08:00

09
sep
Mega Cup høst
Lørenskoghallen | Kl. 08:00

10
sep
EM senior Malmø
Malmø | Kl. 08:00

16
sep
Lyderhornspretten
Bergen | Kl. 08:00

23
sep
Seriehelg 1
Sted: se terminlistene for seriespill | Kl. 08:00

26
sep
WTT Feeder Italia
Italia | Kl. 08:00

29
sep
Finland Para Open
Finland | Kl. 08:00

29
sep
Sweden Tour
Sverige | Kl. 08:00

30
sep
Seriehelg 2
Sted: se terminlistene for seriespill | Kl. 08:00

30
sep
Trondheim Open
Trondheim | Kl. 08:00

04
okt
Stiga-Ligaen for damer
Sted: se terminlistene for seriespill | Kl. 19:00

07
okt
Stiga Norgescup nr 1
Bergen | Kl. 08:00

11
okt
ETTU Europe Youth Series Tsjekkia kadetter
Tsjekia | Kl. 08:00

14
okt
JAPSKO Individuelt Seriespill, Trøndelag
Trondheim | Kl. 08:00

20
okt
Forbundsdommerkurs "Borddommer"
Sandefjord | Kl. 08:00

20
okt
Regionsdommerkurs
Sandefjord | Kl. 08:00

20
okt
Dommerseminar
Sandefjord | Kl. 16:00

21
okt
Seriehelg 3
Sted: se terminlistene for seriespill | Kl. 08:00

21
okt
Superseriehelg
Sandefjord | Kl. 08:00

28
okt
Regionscup nr. 1 - region nord / HAVØRNA CUP
Bodø | Kl. 08:00

28
okt
Regionscup nr. 1 - region sør
Modum | Kl. 08:00

28
okt
Regionscup nr. 1 - region øst
Larkollen | Kl. 08:00

28
okt
Stord Cup
Stord | Kl. 08:00

29
okt
WTT Youth Contender ITA
Italia | Kl. 08:00

02
nov
Sweden Tour Angby
Stockholm | Kl. 08:00

02
nov
WTT Youth Contender HUN
Ungarn | Kl. 08:00

04
nov
Fornebu Open
Fornebu | Kl. 08:00

04
nov
Individuelt divisjonsspill i Molde
Molde | Kl. 08:00

11
nov
Seriehelg 4
Sted: se terminlistene for seriespill | Kl. 08:00

12
nov
Shokolade cup
Bjølsenhallen | Kl. 08:00

18
nov
JAPSKO Individuelt Seriespill, Trøndelag
Trondheim | Kl. 08:00

18
nov
Snake Ligaen Runde 1
Harestua Arena | Kl. 08:00

19
nov
Mini cup
Lørenskog | Kl. 08:00

19
nov
Regionstevne i vest
Haukelandshallen - Bergen | Kl. 08:00

22
nov
WTT Feeder Portugal
Portugal | Kl. 08:00

24
nov
Sweden Tour
Sverige | Kl. 08:00

25
nov
Regionstevne i Vest
Figgjo | Kl. 08:00

25
nov
Seriehelg 5
Sted: se terminlistene for seriespill | Kl. 08:00

02
des
Stiga Norgescup nr 2
Oslo | Kl. 08:00

16
des
KM Hordaland
Fyllingsdalen idrettshall | Kl. 08:00

16
des
KM i Agder
Vikhallen | Kl. 08:00

16
des
KM i Oslo og Akershus
Lørenskog | Kl. 08:00

16
des
KM i Rogaland
Figgjo | Kl. 08:00

16
des
KM i Trøndelag
Lade Sportsarena | Kl. 08:00

16
des
KM i Vestfold og Telemark
Larvik | Kl. 08:00

16
des
Stiga - Ligaen for Damer og Herrer
Notodden | Kl. 08:00

26
des
Romjuls-cup
Jevnaker | Kl. 08:00

30
des
Romjulsturnering
Figgjo | Kl. 08:00

06
jan
Snake Ligaen Runde 2
Harestua Arena | Kl. 08:00

10
jan
Skaar cup
Bjølsenhallen | Kl. 18:00

13
jan
NM Bedrift
SKIEN | Kl. 08:00

13
jan
Rankingturnering
Jevnaker | Kl. 08:00

13
jan
Regionstevne i vest
Haukelandhallen | Kl. 08:00

13
jan
Stiga Norgescup nr. 3
Trondheim | Kl. 08:00

19
jan
Sweden Tour
Sverige | Kl. 08:00

20
jan
Seriehelg 6
Sted: se terminlistene for seriespill | Kl. 08:00

27
jan
Sparebankcup
Modum | Kl. 08:00

27
jan
Stiga - Ligaen Herrer
Sted: se terminlistene for seriespill | Kl. 08:00

03
feb
Bodømesterskapet (Regionalcup 2)
Bankgata Flerbrukshall | Kl. 08:00

03
feb
Seriehelg 7
Sted: se terminlistene for seriespill | Kl. 08:00

03
feb
Stiga-Ligaen for Damer
Sted: se terminlistene for seriespill | Kl. 11:00

09
feb
Sweden Tour
Sverige | Kl. 08:00

10
feb
JAPSKO Individuelt Seriespill, Trøndelag
Trondheim | Kl. 08:00

10
feb
Regionscup nr. 2 - region sør
Vikhallen | Kl. 08:00

10
feb
Regionscup nr. 2 - region øst
Oslo | Kl. 08:00

17
feb
Norheimsund Open
Norheimsund idrettshall | Kl. 08:00

23
feb
Sweden Tour Safir
Sverige | Kl. 08:00

24
feb
Snake Ligaen Runde 3
Harestua Arena | Kl. 08:00

02
mar
Seriehelg 8
Sted: se terminlistene for seriespill | Kl. 08:00

08
mar
Sweden Tour
Sverige | Kl. 08:00

09
mar
Seriehelg 9
Sted: se terminlistene for seriespill | Kl. 08:00

09
mar
Stiga - Ligaen Herrer
Sted: se terminlistene for seriespill | Kl. 08:00

16
mar
Haugesund Open
Skåredalen Idrettshall | Kl. 08:00

16
mar
JAPSKO Individuelt Seriespill, Trøndelag
Trondheim | Kl. 08:00

22
mar
Hoved - NM (NM-Veka)
Lillehammar | Kl. 08:00

27
mar
Trondheim Påskecup
Lade Sportsarena | Kl. 08:00

04
apr
Informasjonsmøte om turnerings- og seriesystem fra neste sesong
På teams | Kl. 20:00

06
apr
Seriehelg 10
Sted: se terminlistene for seriespill | Kl. 08:00

06
apr
Stiga-Ligaen for Damer
Sted: se terminlistene for seriespill | Kl. 08:00

13
apr
Midt-Norsk mesterskap
Lade Sportsarena | Kl. 08:00

13
apr
Nordnorsk Mesterskap
Bankgata Flerbrukshall | Kl. 08:00

13
apr
RM/Regionscup nr. 3 - region sør
Hokksund | Kl. 08:00

13
apr
RM/Regionscup nr. 3 - region vest
Stord | Kl. 08:00

13
apr
RM/Regionscup nr. 3 - region øst
Bjølsenhallen | Kl. 08:00

20
apr
NETU Veteran Championships
Helsinki | Kl. 08:00

20
apr
Stiga Norgescupfinale
Harestua | Kl. 08:00

26
apr
NM for junior/eldre junior og innlagt klasse Herrer B
Bergen | Kl. 08:00

27
apr
Sweden Tour finals ungdom
Sverige | Kl. 08:00

04
mai
Semi og finaler for Stiga- Ligaen Damer og Herrer
(sted kommer) | Kl. 14:00

05
mai
JAPSKO Individuelt Seriespill, Trøndelag
Trondheim | Kl. 08:00

11
mai
Bergen PIL Open
Bergen | Kl. 08:00

11
mai
Bøkeskruen Open
Larvik | Kl. 08:00

11
mai
Kjelsås Open Lagturnering
Bjølsenhallen | Kl. 08:00

14
mai
Regionleder møte
Digitalt | Kl. 18:00

24
mai
NM for veteraner
Kristiansand | Kl. 08:00

31
mai
NM for yngre
Skien | Kl. 08:00

08
jun
Kvalifisering om opprykksplasser
(sted kommer) | Kl. 08:00

08
jun
Lia Kixen
Grimstad | Kl. 08:00

10
jun
WTT YOUTH CONTENDER
Sandefjord | Kl. 08:00

14
jun
NETU YOUTH
Sandefjord | Kl. 08:00

15
jun
Mega Cup
Lørenskoghallen | Kl. 08:00

22
jun
Trondheim Sommercup
Lade Sportsarena | Kl. 08:00

06
jul
VM for veteraner
Roma | Kl. 08:00

STIGA TTEX IDRETTSBUTIKKEN.NO VT Profilering Cara AS Thon hotell Kongsberg Gerflor DNV Norsk tipping