Bordtennis / Hovedterminliste sesongen 2021-2022

Hovedterminliste sesongen 2021-2022

03
jul
RM/KM for Veteraner
Stord | Kl. 08:00

04
jul
Trondheim sommerleircup
Trondheim | Kl. 08:00

26
jul
Sommerskole i bordtennis
Skien | Kl. 08:00

10
aug
Stiga Bordtennisleir
Tingvoll | Kl. 08:00

14
aug
EVOC - Møte
Oslo | Kl. 11:00

21
aug
Kjelsås Open
Oslo | Kl. 08:00

21
aug
Laksevåg åpningsstevne
Bergen | Kl. 08:00

24
aug
Tokyo 2020 Paralympiske leker
Tokyo | Kl. 08:00

27
aug
EM stage 1 B groups
(sted kommer) | Kl. 08:00

28
aug
Trener 1 kurs
(sted kommer) | Kl. 08:00

29
aug
Dommerseminar
Oslo | Kl. 11:00

03
sep
NM for yngre og Stiga 11'ern
Trondheim | Kl. 12:00

09
sep
Japsko invidielt seriespill
Trondheim | Kl. 08:00

10
sep
Hoved-NM
Bergen | Kl. 11:00

17
sep
NM for juniorer og e. juniorer
Lørenskog | Kl. 10:00

25
sep
Regionscup nr. 1 - Nord
Bodø | Kl. 08:00

25
sep
Dameserien
Bjølsenhallen | Kl. 08:00

28
sep
EM lag, senior
Romania | Kl. 08:00

02
okt
Stord Cup
Stord | Kl. 08:00

02
okt
Regionscup nr. 1 - Sør
Larvik | Kl. 08:00

02
okt
Regionscup nr. 1 - Øst
Larkollen | Kl. 08:00

09
okt
Japsko individuelt seriespill
Trondheim | Kl. 08:00

09
okt
NM for veteraner
Bergen | Kl. 09:00

15
okt
Europa top 10 junior
Frankrike | Kl. 08:00

16
okt
Stiga Norgescup nr. 1
Bergen | Kl. 09:00

23
okt
Seriehelg 1
(sted kommer) | Kl. 08:00

23
okt
TD-kurs
Ullevål | Kl. 12:00

30
okt
Trondheim Åpen
Trondheim | Kl. 08:00

30
okt
Goldie cup
Kongsvinger | Kl. 08:00

30
okt
B-72 cup
Lørenskog | Kl. 08:00

30
okt
NBTF-Tinget
Oslo | Kl. 11:00

02
nov
Oppegård Open
Oppegård | Kl. 08:00

06
nov
Mørketidscupen
Tromsø | Kl. 08:00

06
nov
Stiga-Ligaen
Hokksund, Norheimsund og Bergen | Kl. 08:00

06
nov
Oslo Sjokoladecup
Oslo | Kl. 08:00

10
nov
U21 EM
Belgia | Kl. 08:00

13
nov
Stiga Norgescup nr 2
Lørenskog | Kl. 08:00

13
nov
Japsko individuelt seriespill
Trondheim | Kl. 08:00

20
nov
Seriehelg 2
(sted kommer) | Kl. 08:00

23
nov
VM individuelt
Houston USA | Kl. 08:00

29
nov
Junior - VM
(sted kommer) | Kl. 08:00

04
des
Japsko individuelt seriespill
Trondheim | Kl. 08:00

04
des
Seriehelg 3
(sted kommer) | Kl. 08:00

11
des
Stiga Norgescup nr 3
Oslo | Kl. 08:00

18
des
BBTK - loopen 2021
Bodø | Kl. 08:00

18
des
KM i Vestland
Bergen | Kl. 08:00

18
des
KM i Trøndelag
Trondheim | Kl. 08:00

18
des
KM i Viken
Larkollen | Kl. 08:00

18
des
KM i Oslo og Akershus
Lørenskog | Kl. 08:00

18
des
KM i Agder
Grimstad | Kl. 08:00

08
jan
Rekruttrankingstevnet
Jevnaker | Kl. 08:00

08
jan
Japsko inviduelt seriespill
Trondheim | Kl. 08:00

08
jan
NM Bedrift
Skien | Kl. 08:00

15
jan
Stiga Norgescup nr. 4
Bergen | Kl. 08:00

22
jan
Haugesund Open
Haugesund | Kl. 08:00

22
jan
Modum sparebankcup
Modum | Kl. 08:00

22
jan
Stiga - Ligaen 2
Hokksund | Kl. 08:00

22
jan
Dameserien
Notodden | Kl. 08:00

29
jan
Seriehelg 4
(sted kommer) | Kl. 08:00

05
feb
Seriehelg 5
(sted kommer) | Kl. 08:00

05
feb
Japsko individuelt seriespill
Trondheim | Kl. 08:00

12
feb
Regionscup nr. 2 - øst
Harestua | Kl. 08:00

12
feb
Regionscup nr. 2 - vest
Norheimsund | Kl. 08:00

12
feb
Regionscup nr. 2 - sør
Grimstad | Kl. 08:00

12
feb
Bodømesterskapet 2022
Bodø | Kl. 08:00

19
feb
Stiga - Ligaen 3
Hokksund, Norheimsund og Bergen | Kl. 08:00

19
feb
Kobra Østcom cup
Charlottenberg | Kl. 08:00

19
feb
Dameserien
Bergen | Kl. 08:00

26
feb
Seriehelg 6
(sted kommer) | Kl. 08:00

05
mar
Seriehelg 7
(sted kommer) | Kl. 08:00

12
mar
Seriehelg 8
(sted kommer) | Kl. 08:00

19
mar
Stiga - Ligaen 4
Oslo | Kl. 08:00

25
mar
Hoved - NM
Bergen | Kl. 08:00

02
apr
RM/Regionscup nr. 3 - sør
Hokksund | Kl. 08:00

02
apr
Bergen PIL Open
Bergen | Kl. 08:00

02
apr
RM/Regionscup nr. 3 - øst
Lørenskog | Kl. 08:00

02
apr
Midt-Norsk mesterskap
Trondheim | Kl. 08:00

02
apr
Nord-Norsk mesterskap
Tromsø | Kl. 08:00

09
apr
NM for juniorer og e. juniorer
Trondheim | Kl. 08:00

13
apr
Trondheim Påskecup
Trondheim | Kl. 08:00

22
apr
Nord-Europeiske for Veteraner
Latvia | Kl. 08:00

23
apr
Stiga Norgescupfinale
Oslo | Kl. 08:00

04
mai
Semifinaler Stiga- Ligaen
(sted kommer) | Kl. 08:00

07
mai
Japsko individuelt seriespill
Trondheim | Kl. 08:00

07
mai
Regionledermøte
(sted kommer) | Kl. 08:00

19
mai
Dommerkurs
OCC - Sandefjord | Kl. 08:00

21
mai
NM for veteraner
OCC - Sandefjord | Kl. 08:00

24
mai
Finaler Stiga - Ligaen
(sted kommer) | Kl. 08:00

26
mai
Mega cup
Lørenskog | Kl. 08:00

03
jun
NM for yngre
Bergen | Kl. 08:00

04
jun
Lia Kixen
Grimstad | Kl. 08:00

18
jun
Trondheim Sommercup
Trondheim | Kl. 08:00

26
jun
2022 European Veterans Championships
Rimini - Italia | Kl. 08:00

STIGA TTEX Norsk Tipping IDRETTSBUTIKKEN.NO Amedia AS VT Profilering Cara AS Thon hotell