Bordtennis / Utøver / Dommere / Regionsdommere
Klubbdommere.jpg

Regionsdommere

Som regiondommer kan man være Borddommere ved NM, NC, større stevner og assistent ved eliteserie.

Regionsdommere skal dømme kampene rettferdig og etter reglementet på best mulig måte.

Sondre G. BERNER, B-72
Anders BRENNHAGEN, B-72
Fredrik BURINGRUD-LANGEN, B-72
Jonas FLÅØIEN, B-72
Maja Haugen GJELLE, B-72
Ragna GRINDHEIM, B-72
Frøydis JØRGENSEN, B-72
Fredrich KALLEVIG, B-72
Anne Sophie KALVATN, B-72
Svend LANGEN, B-72
Marius LINDSTAD, B-72
Trym LURÅS, B-72
Mahiran MANOHARAN, B-72
Henrik Bagner NILSEN, B-72
Steinar NILSEN, B-72
Kristin Sæther NORDHELLE, B-72
Liv SÆTHER, B-72
Sven WERTEBACH, B-72
Yoana Aminda WERTEBACH, B-72
Adrian Evensen WETZEL, B-72
Katarina Evensen WETZEL, B-72
Trygve WIDDING, B-72
Per Steinar AASEBØ, FOKUS BTK
Espen BERNER FOKUS, BTK
Frode BJØRKLI, FOKUS BTK
Sanjeev CHAWLA, FOKUS BTK
Håvard HALSTEINLI, FOKUS BTK
Per HAUGEN, FOKUS BTK
Adam KUBAK, FOKUS BTK
Lisa Marie LANGE, FOKUS BTK
Hans-gunnar STEY, FOKUS BTK
Bjarte SVERRESVOLD, FOKUS BTK
Marlone BABSVIK, FORNEBU BTK
Per Andre Arntzen FLÅTEN, FORNEBU BTK
Christian HORNNES, FORNEBU BTK
Helene KRISTOFFERSEN, FORNEBU BTK
Joe AMUNDSEN, HARESTUA IL
Stig AMUNDSEN,HARESTUA IL
Linus BRÄNNSTRÖM, HARESTUA IL
Eddy GRUA, HARESTUA IL
Jesper Jonassen, GRUA HARESTUA IL
Tom GUSTAVSEN, HARESTUA IL
Ramin HAGHYAR, HARESTUA IL
Jonas KJØLSØ, HARESTUA IL
Morten KJØLSØ, HARESTUA IL
Dag KÜHLE-GOTOVAC, HARESTUA IL
Lasse LANGE, HARESTUA IL
Irénée LYAMUREMYE, HARESTUA IL
Julie RUUD, HARESTUA IL
Øyvind Andre CHRISTENSEN, KJELSÅS BTK
Caroline ELLEFSÆTER, KJELSÅS BTK
Knut Jan SKJERPING, KJELSÅS BTK
Mari Mohn ANDREASSEN, KOBRA BTK
Anne HAUG, KOBRA BTK
Hans E. NESKVERN, KOBRA BTK
Line NESKVERN, KOBRA BTK
Mathilde NESKVERN, KOBRA BTK
Lene PETTERSEN, KOBRA BTK
Victor-Andrè SOLBAKKEN, KOBRA BTK
Trym TØRRISSEN, KOBRA BTK
Lillian ÅLDSTEDT, KOBRA BTK
Jakob Olav LØVSTAD, LARKOLLEN IL
Eirik MADSEN, LARKOLLEN IL
Leif MADSEN, LARKOLLEN IL
William TELL, LARKOLLEN IL
Tore JOHANSEN, LYNILD BTK
Asbjørn SØRLIE, LYNILD BTK
Jarle LANGBRÅTEN, NESODDEN IF
Runar TODOK, NESODDEN IF
Knut AAVATSMARK, OPPEGÅRD IL
Rasmus Emil BENESTAD, OPPEGÅRD IL
Eivind BERGSJØ, OPPEGÅRD IL
Thorfinnur GUDMUNDSSON, OPPEGÅRD IL
Robin HOLDEN, OPPEGÅRD IL
Laila KLAUSEN, OPPEGÅRD IL
Simon KOBBENES, OPPEGÅRD IL
Tom Cato KOBBENES, OPPEGÅRD IL
Trine Lise KOLSETH, OPPEGÅRD IL
Tor Bjarne LØVMYR, OPPEGÅRD IL
Alexander Klougman PISHVA, OPPEGÅRD IL
Oscar ROGSTAD, OPPEGÅRD IL
Sander SCHULTZ, OPPEGÅRD IL
Gaute SCHWARTZ, OPPEGÅRD IL
Jesper SCHWARTZ, OPPEGÅRD IL
Axel ØRMEN, OPPEGÅRD IL
Nasser BABRI, SARPSBORG BTK
Andreas BANGSUND, SARPSBORG BTK
Jonathan P BREDESEN, SARPSBORG BTK
Kjell BRÅTEN, SARPSBORG BTK
Ole Christopher S. EIDE, SARPSBORG BTK
Audun Aulie GJETRANG, SARPSBORG BTK
Petter GRØNMYR, SARPSBORG BTK
Trond Arne GRØNMYR, SARPSBORG BTK
Rebecca HOVELSRØD, SARPSBORG BTK
Oliver Lune JOHANSEN, SARPSBORG BTK
Rolf Arne MOESKAU, SARPSBORG BTK
Jan Roar OLSEN, SARPSBORG BTK
Andreas STENSRUD, SARPSBORG BTK

Linn Hege GRAVELSÆTER, ETNE BTK
Karl Erik RASMUSSEN, FJELL-KAMERATENE
Eivind REBNORD, FJELL-KAMERATENE
Jens ROSENBAUM, FJELL-KAMERATENE
Anders SKAAR, FJELL-KAMERATENE
Carita STRØM, FJELL-KAMERATENE
Ivo BEIJERSBERGEN, HARDANGER BTK
Simon FENG, HARDANGER BTK
Piotr KORSTRZEWSKI, HARDANGER BTK
Liselotte TAKKEN, HARDANGER BTK
Andreas N HÅVARDSEN, HAUGESUND BTK
Håvard MARKHUS, HAUGESUND BTK
Ida Johanne TYSSEBOTN, HAUGESUND BTK
Morten BENDIKSEN, LAKSEVÅG BTK
Henrik BENHOLM, LAKSEVÅG BTK
Øyvind Valaker FINNEMA, LAKSEVÅG BTK
Håkon HALSTEINSEN, LAKSEVÅG BTK
Raymond KLEIVEDAL, LAKSEVÅG BTK
Sindre KORTEN, LAKSEVÅG BTK
Kåre KRISTIANSEN, LAKSEVÅG BTK
Espen LØLAND, LAKSEVÅG BTK
Martin LØLAND, LAKSEVÅG BTK
Bo André NAMTVEDT, LAKSEVÅG BTK
Daniel N. SKÅLEVIK, LAKSEVÅG BTK
Min Min TUN, LAKSEVÅG BTK
Jan Ivar AMUNDSEN, SKJOLDAR IL
Oddne BAKKE, SKJOLDAR IL
Geir Inge EIDE, SKJOLDAR IL
Dag Wolf HINRICHSEN, SKJOLDAR IL
Aina HUSTVEIT, SKJOLDAR IL
Johannes HUSTVEIT, SKJOLDAR IL
Henry Åsgeir HÅVARDSEN, SKJOLDAR IL
Sveinung KALSTVEIT, SKJOLDAR IL
Einar NONSLID, SKJOLDAR IL
Geir Idar NONSLID, SKJOLDAR IL
Signy NONSLID, SKJOLDAR IL
Bergfinn WANNBERG, SKJOLDAR IL
Bjørn Leif WANNBERG, SKJOLDAR IL
Brage WANNBERG, SKJOLDAR IL
Bård WANNBERG, SKJOLDAR IL
Christian BAKKE, HEROS
Øyvind Bakke BENDIKSEN, HEROS
Pia Helene DYRKOLBOTN, HEROS
Brian EGENBERG, HEROS
Gård EGENBERG, HEROS
Seth EGENBERG, HEROS
Knut Johannes HARTVEIT, HEROS
Sverre HARTVEIT, HEROS
Sara HEIERVANG, HEROS
Simon SIMMENES, HEROS
Benjamin FOSSAN, STAVANGER BTK
Håvard HAUG, STAVANGER BTK
Roy HØYLAND, STAVANGER BTK
Adnan KARALIC, STAVANGER BTK
Jørn MARTINSEN, STAVANGER BTK
Thomas MCGILL, STAVANGER BTK
Michael H. NICKEL, STAVANGER BTK
Hans Petter NORDAL, STAVANGER BTK
Trond SKEIE, STAVANGER BTK
Rune SKRETTING, STAVANGER BTK
Torgeir Gilberg STRAUME, STAVANGER BTK
Kjell Reidar SØILAND, STAVANGER BTK
Lars Henrik VOLL FRØYEN, STAVANGER BTK
Thomas ASPEN, STORD BTK
Vidar ASPEN, STORD BTK
Johan DRANGE, STORD BTK
Sebastian DREYER SAMUELSEN, STORD BTK
Torbjørn IVERSEN HAALAND, STORD BTK
Steffen LANDE SALOMONSEN, STORD BTK
Thomas S. LÅTE, STORD BTK
Tony LÅTE, STORD BTK
Amanuel ODICHO, STORD BTK
Kjell Frode SALOMONSEN, STORD BTK
Erik B. SAUE, STORD BTK
Morten E. STOKKE, STORD BTK

Hisham NABHANI, BRØDRENE KF BTK
Kerstin JANSSON, DRAMMEN BTK
Rolf Helge ANDERSEN, EIKER BTK
Magnus BERG, EIKER BTK
Inger Anne FREDRIKSEN, EIKER BTK
Rune FREDRIKSEN, EIKER BTK
Asle KIRKESÆTHER, EIKER BTK
Odd Arne KNIVE, EIKER BTK
Thomas A. KNIVE, EIKER BTK
Gunnar R. MATHIESEN, EIKER BTK
Trond MEINSETH, EIKER BTK
Ole-Christian STENSHORNE, EIKER BTK
Tor TOLPINRUD, EIKER BTK
Jan Thomas BRATTENG, LARVIK BTK
Rune Andre MATHISEN, LARVIK BTK
Shad MOHU, LARVIK BTK
Jacob NYGÅRD, LARVIK BTK
Agnar SKREDE, LARVIK BTK
Karl Erik RASMUSSEN, LIA IL
Lars Kristian HARALDSRUD, MODUM BTK
Øystein PEDERSEN, MODUM BTK
John Kristian Repstad STOREMYR, MOFLATA BTK
Svein KJEMPEKJENN, MYRA IL
Arne Johan FINNE, RANDESUND IL
Katarina Solheim ARNTSEN, SKIEN BTK
Herman Karl ARONSSON, SKIEN BTK
Arou FILTERUMANNSSON, SKIEN BTK
Trond GABRIELSEN, SKIEN BTK
Gisle HAUGEN, SKIEN BTK
Ole Petter HAUKEDALEN, SKIEN BTK
Dennis NICODEMUS, SKIEN BTK
Rune OLSEN, SKIEN BTK
Morten ROSSVANG, SKIEN BTK
Kevin TODOROV, SKIEN BTK

Emil Andre BECHSTRØM EIDE BTK
Cato NÅS EIDE BTK
Loyd Erling SILSETH EIDE BTK
Philip ØVERÅS EIDE BTK
Emil Andre EIDE BTK
Live AANDAL MOLDE BTK
Marlene BJERKESET MOLDE BTK
Anders BUGGE MOLDE BTK
Eileen CONNOR MOLDE BTK
Rebekka K. DAHLE MOLDE BTK
Hans Kristian FOLDE MOLDE BTK
Axel Balecke FOSSDAL MOLDE BTK
Jan GAUPSET MOLDE BTK
Lars Kristian HASSELØ MOLDE BTK
Mari Sandøy HJELLE MOLDE BTK
Even JENSEN MOLDE BTK
Julie kristin KARADASH MOLDE BTK
Sigurd Nikolai KJERSTAD MOLDE BTK
Skjalg KJØS MOLDE BTK
Benjamin Vonheim KRAGSETH MOLDE BTK
Martin LANGSTEIN MOLDE BTK
Harald B. LARSEN MOLDE BTK
Alicja LESNIAK MOLDE BTK
Øystein LILLEVIK MOLDE BTK
Hanna LYCHE MOLDE BTK
Kjell Viggo MATHIASSEN MOLDE BTK
Julie MERINGDAL MOLDE BTK
Johannes MOE MOLDE BTK
Eirik Sjøholt MORSUND MOLDE BTK
Sivert NERHEIM MOLDE BTK
Arne Bjørnevik NYGAARD MOLDE BTK
Marie NYGÅRD MOLDE BTK
Øystein NÆSS MOLDE BTK
Dag Erik OTERHALS MOLDE BTK
Kennet PEDERSEN MOLDE BTK
Torgeir SEKKESETER MOLDE BTK
Pernille SIMONSEN MOLDE BTK
Kristin Lien SIVERTSEN MOLDE BTK
Magnus SJØMÆLING MOLDE BTK
Magnus STORLI MOLDE BTK
Henrik SVENSLI MOLDE BTK
Simen SYVERSEN MOLDE BTK
Thea Havnen SÆTHER MOLDE BTK
Simen Tafjord UNHJEM MOLDE BTK
Christian VALBØ MOLDE BTK
Marte Rindarøy VESTAD MOLDE BTK
Karina ØIEN NERLAND MOLDE BTK
Theodor BREKKE NTNUI
Bjarte GRINDHEIM NTNUI
Arild KNUDSEN NTNUI
Roar FRØSETH TINGVOLL BTK
Runar MYKLEBUST TINGVOLL BTK
Ola Forbord BITNES TRONDHEIM BTK
Jarle BRYNE TRONDHEIM BTK
Endre Thomassen HIGRAFF TRONDHEIM BTK
Ane Forfang KRISTIANSEN TRONDHEIM BTK
Sigve KRISTIANSEN TRONDHEIM BTK
Ivar Magne NEDAL TRONDHEIM BTK
Rolf Erik PAULSEN TRONDHEIM BTK
Bård THRANE TRONDHEIM BTK
Somjit WERSTAD TRONDHEIM BTK
Inger WITSØ TRONDHEIM BTK
Sophie BROWN-HANSSON TRONDHEIM BTK
Ida Marie BRØNSTAD TRONDHEIM BTK
Christopher CHEN TRONDHEIM BTK
Anyuan CHEN TRONDHEIM BTK
Peder K ENDRESEN TRONDHEIM BTK
Bjarne FORFANG TRONDHEIM BTK
Jo Vegar HAUGEN TRONDHEIM BTK
Magnus Bolstad HOLM TRONDHEIM BTK
Petter Berget JOHANSEN TRONDHEIM BTK
Markus Thomassen KOTENG TRONDHEIM BTK
Øystein H. MOLTUMYR TRONDHEIM BTK
Odd Erik NYKKELMO TRONDHEIM BTK
Magnus PEARSON TRONDHEIM BTK
Einar K. SELVIG TRONDHEIM BTK
Ludvig Williams STRØMSNES TRONDHEIM BTK
Freddy TORVIK VOLDA OG ØRSTA BTK

Mubarak ALI, BODØ BTK
Thomas DAGSLOTH, BODØ BTK
Kristoffer DIDRIKSEN, BODØ BTK
Ole-Martin ELVEHØI, BODØ BTK
Gabriel HALSTENSEN, BODØ BTK
Lise Lotte HALSTENSEN, BODØ BTK
Ane HANDEGÅRD, BODØ BTK
Kim-Aage HANSEN, BODØ BTK
Arne Jørgen HEMMINGSEN, BODØ BTK
Lars Arne HEMMINGSEN, BODØ BTK
Ketil Andre JOHANSEN, BODØ BTK
Elisabeth JOHNSEN, BODØ BTK
Ronny JOHNSEN, BODØ BTK
Anders Forfang KARLSEN, BODØ BTK
Vebjørn KARLSEN, BODØ BTK
Srinakhon Suphakhort LUND, BODØ BTK
Kristina PIRTSKHALAVA, BODØ BTK
Per-Henrik REPPE, BODØ BTK
Eirik WIIK, BODØ BTK
Espen WIIK, BODØ BTK
Morten WIIK, BODØ BTK
Håkon WILLUMSEN, BODØ BTK
Kristin BREIVIK, KANEBOGEN BTK
Vegard BREIVIK, KANEBOGEN BTK
Trond HAMMERVOLL, KANEBOGEN BTK
Tobias JACOBSEN, KANEBOGEN BTK
Unn JACOBSEN, KANEBOGEN BTK
Dagfinn KRISTIANSEN, KANEBOGEN BTK
Sigurd SAGEN, KANEBOGEN BTK
Eirik HUSVEG, NARVIK BTK
Geir HUSVEG, NARVIK BTK
Tor Einar JOHANSEN, NARVIK BTK
Julio Alberto MUNOZ, NARVIK BTK
Sivert ROMSTAD, NARVIK BTK
David SVENSSON, NARVIK BTK

STIGA TTEX Norsk Tipping IDRETTSBUTIKKEN.NO Amedia AS VT Profilering Cara AS Thon hotell