WTT youth contender Metz 14.-17. februar
Martine Toftaker, B72
Lagleder: Sindre Åteigen
WTT youth Contender Spa
Gutter 13.-17. februar
Khai Noah Lam, Fokus
Martin Frøseth, Tingvoll
Felix Thomassen, Fokus
Lagleder: Gundars Rusis
Jenter 17.-21. februar
Martine Toftaker, B72
Christine Kalvatn, Fokus
Lagleder: Marte Grutle Aasebø
Trening i Porto 21. feb- 11. mars
Rebekka Carlsen, B72
Rikke Skåttet, B72
WTT youth contender Porto 25. feb-28. feb
Martine Toftaker, B72
Juniorsamling Köping 21.-25. feb
Martin Frøseth, Tingvoll, Khai Noah Lam, Fokus, Christine Kalvatn, Fokus, Alexander Klerck Fransson, Fokus, Felix Bøhler Thomassen, Fokus, Sebastian Flaatten, Fornebu, Martine Toftaker, B72, Noah Hovdenak, Fokus
Lagleder: Marcus Sjöberg (hele uka), Marte Grutle Aasebø (2 dager)
Kadett- og juniorsamling 22.-24. februar Fornebu
Petter Mortensen, Fornebu, Michael Farnes, Fornebu, Vincent Nguyen, Fjell, Isak Kristiansen, Dal, Jonas Frøseth, Tingvoll, Fredrik Sivertsen, Fokus, Mats Aagaard Torum, Fokus, Mathias Halvorsen, B72, Alex Lund, Fornebu, Isak Fang Brune, Hvam, Ulrik Aagaard Torum, Fokus, Milian Cocozza, B72, Navin Selvanathan, Trondheim, Sander Håseth, Fokus, Julian Baardseth, Modum, Krizander Magnussen, Stord, Peder Eri, Tingvoll, Halvor Solheim, Fokus, Halvor Moen, Fokus, Pia Meling Fosse, Laksevåg, Birgitte Flor Wilhelmsen, Trondheim, Susanne Flor Wilhelmsen, Trondheim, Elsa Bornö Sander, Oslo, Beate Haraldseid, Kobra, Helen Steen, Fornebu, Maja Pettersen Kvinge, Kobra, Filippa Skjøld-Hinze, Fokus, Vivian Hyunh, B72, Rebekka Flor Wilhelmsen, Trondheim.
Trenere: Gundars Rusis og Jaroslaw Lowicki
Storsamling kadetter 4.-6. mars
Jenter 06: Birgitte Flor Wilhelmsen, Trondheim, Pia Meling Fosse, Laksevåg, Helen Steen, Fornebu
Kadett: Khai Lam, Fokus, Vincent Nguyen, Fjell, Mats Torum, Fokus, Mathias Halvorsen, B72, Navin Selvanathan, Trondheim, Petter Mortensen, FOrnebu, Michael Farnes, Fornebu, Fredrik Dommermuth Sivertsen, Fokus, Elsa Bornö Sander, Oslo, Susanne Flor Wilhelmsen, Trondheim, Beate Haraldseid, Kobra, Maja Pettersen Kvinge, Kobra, Rebekka Flor Wilhelmsen, Trondheim, Jonas Frøseth, Tingvoll, Boming Zhu, Oslo, Gustav Johansson, Fokus, Trym Wetterhus, Oslo, Niklas Erlandsen, FOkus, Tobias Horpestad, Rosseland, Vencent Martiniussen, Larvik
Para ung: Kriazander Magnussen, Stord, Ola Forbord Bitnes, Trondheim, Peder Eri, Tingvoll, Fredrik Skjøld-Hinze, Fokus, Jenny Helene Slettum, Notodden
Regionene får en plass hver til samlingen.
Flere utøvere vil få plass ved forfall.
Trener: Gundars Rusis + to trenere til