Bordtennis / Hovedterminliste 2022-2023

Hovedterminliste 2022-2023

01
okt
Trondheim Open
TRONDHEIM | Kl. 08:00

01
okt
Stiga - Ligaen Herrer
(sted kommer) | Kl. 08:00

04
okt
Samling Oslo
Oslo | Kl. 08:00

08
okt
Stiga Norgescup nr 1
BERGEN | Kl. 08:00

11
okt
Samling Trondheim
Trondheim | Kl. 08:00

14
okt
EM lag stage 2 herrer og damer
(sted kommer) | Kl. 08:00

15
okt
Sjokoladecupen
Oslo | Kl. 08:00

16
okt
Mini Cup
LØRENSKOG | Kl. 08:00

22
okt
Stord Cup
STORD | Kl. 08:00

22
okt
JAPSKO Individuelt seriespill
TRONDHEIM | Kl. 08:00

22
okt
Regionscup nr. 1 - region øst
Larkollen | Kl. 08:00

22
okt
Regionscup nr. 1 - region nord
BODØ | Kl. 08:00

23
okt
Regionscup nr. 1 - region sør
LARVIK | Kl. 08:00

29
okt
Unge trenere
(sted kommer) | Kl. 08:00

29
okt
Seriehelg 2
(sted kommer) | Kl. 08:00

29
okt
WTT youth Italia jenter
Italia | Kl. 08:00

03
nov
WTT youth
Ungarn | Kl. 08:00

05
nov
Stiga - Ligaen Damer og Herrer
| Kl. 08:00

05
nov
Heros-Cup
BERGEN | Kl. 08:00

05
nov
Stockholm Paragames
Stockholm | Kl. 08:00

06
nov
Para VM
| Kl. 08:00

06
nov
WTT youth Ungarn gutter
Ungarn | Kl. 08:00

07
nov
WTT youth
Slovakia | Kl. 08:00

12
nov
Stiga Norgescup nr 2
LØRENSKOG | Kl. 08:00

17
nov
Samling jenter Danmark
Damnark | Kl. 08:00

19
nov
Seriehelg 3
| Kl. 08:00

26
nov
Østcom Cup
KONGSVINGER | Kl. 08:00

26
nov
JAPSKO Individuelt seriespill
TRONDHEIM | Kl. 08:00

26
nov
Snake Legaen - Runde 1
HARESTUA | Kl. 08:00

26
nov
Mørketidscupen 2022
TROMSØ | Kl. 08:00

03
des
Seriehelg 4
| Kl. 08:00

10
des
Rekruttrankingstevne
JEVNAKER | Kl. 08:00

10
des
Stiga - Ligaen Damer
| Kl. 08:00

16
des
Samling Oslo
Oslo | Kl. 08:00

17
des
BBTK-LOOPEN 2022
BODØ | Kl. 08:00

17
des
KM i Oslo og Akershus
LØRENSKOG | Kl. 08:00

17
des
KM i Vestfold og Telemark
| Kl. 08:00

17
des
KM i Vestland
| Kl. 08:00

17
des
KM i Trøndelag
TRONDHEIM | Kl. 08:00

17
des
KM i Viken
| Kl. 08:00

17
des
KM i Agder
GRIMSTAD | Kl. 08:00

17
des
KM i Rogaland
| Kl. 08:00

07
jan
JAPSKO Individuelt seriespill
TRONDHEIM | Kl. 08:00

07
jan
Laksevåg kruset 2023
BERGEN | Kl. 08:00

07
jan
NM Bedrift
SKIEN | Kl. 08:00

07
jan
Snake Legaen - Runde 2
HARESTUA | Kl. 08:00

11
jan
Skaar Cup
KJELSÅS | Kl. 08:00

14
jan
Stiga Norgescup nr. 3
BERGEN | Kl. 08:00

21
jan
Stiga - Ligaen Damer og Herrer
| Kl. 08:00

28
jan
Seriehelg 5
| Kl. 08:00

04
feb
Seriehelg 6
| Kl. 08:00

11
feb
Norheimsund Open
NORHEIMSUND | Kl. 08:00

11
feb
Regionscup nr. 2 - region sør
GRIMSTAD | Kl. 08:00

11
feb
Regionscup nr. 2 - region vest
| Kl. 08:00

11
feb
Regionscup nr. 2 - region øst
OSLO | Kl. 08:00

11
feb
Bodømesterskapet 2023
BODØ | Kl. 08:00

18
feb
JAPSKO Individuelt seriespill
TRONDHEIM | Kl. 08:00

18
feb
Fjell-Cup
BERGEN | Kl. 08:00

18
feb
Snake Legaen - Runde 3
HARESTUA | Kl. 08:00

25
feb
Seriehelg 7
| Kl. 08:00

04
mar
Seriehelg 8
| Kl. 08:00

11
mar
Seriehelg 9
| Kl. 08:00

11
mar
Bergen PIL Open
Bergen | Kl. 08:00

18
mar
Midt Norsk Mesterskap
TINGVOLL | Kl. 08:00

18
mar
Stiga - Ligaen Damer og Herrer
| Kl. 08:00

18
mar
RM / Regionscup nr. 3 - region vest
Haugesund | Kl. 08:00

24
mar
Hoved - NM
FORNEBU | Kl. 08:00

01
apr
Seriehelg 10
| Kl. 08:00

05
apr
Trondheim Påskecup
TRONDHEIM | Kl. 08:00

15
apr
RM/Regionscup nr. 3 - region øst
OSLO | Kl. 08:00

15
apr
RM/Regionscup nr. 3 - region sør
EIKER | Kl. 08:00

15
apr
RM/Regionscup nr. 3 - region nord
TROMSØ | Kl. 08:00

21
apr
NM for veteraner
STORD | Kl. 08:00

29
apr
Stiga Norgescupfinale
BERGEN | Kl. 08:00

05
mai
Semi og finaler for Stiga- Ligaen og Dameserien
| Kl. 08:00

06
mai
JAPSKO Individuelt seriespill
TRONDHEIM | Kl. 08:00

12
mai
NM for juniorer og e. juniorer
BODØ | Kl. 08:00

13
mai
Kjelsås Open Lagturnering
KJELSÅS | Kl. 08:00

20
mai
Megacup
LØRENSKOG | Kl. 08:00

27
mai
NBTFs ting
Oslo/Gardermoen | Kl. 08:00

02
jun
NM for yngre
OSLO | Kl. 08:00

10
jun
Lia Kixen
GRIMSTAD | Kl. 08:00

10
jun
Trondheim Sommercup
TRONDHEIM | Kl. 08:00

25
jun
EM 2023 for veteraner
SANDEFJORD | Kl. 08:00

STIGA TTEX Norsk Tipping IDRETTSBUTIKKEN.NO Amedia AS VT Profilering Cara AS Thon hotell