Foto: Brage Titlestad

Fra venstre: Klubbtrener Karl Erik Rasmussen, klubbens leder Rolf Erik Paulsen og NBTFs Ghassan Chaer
Foto: Brage Titlestad Fra venstre: Klubbtrener Karl Erik Rasmussen, klubbens leder Rolf Erik Paulsen og NBTFs Ghassan Chaer

Trondheim BTK «Årets breddeklubb 2021»

Under junior-NM i Trondheim ble «Årets breddeklubb 2021» utnevnt. Kriteriene som avgjør hvilken klubb som utnevnes er medlemsøkning, lisensøkning, deltakelse i trenerutdannelse, stevnedeltakelse og seriedeltakelse.

«Årets breddeklubb» mottar en diplom og kr 5.000. «Årets breddeklubb 2021» ble Trondheim BTK, og klubbens leder Rolf Erik Paulsen og klubbtrener Karl Erik Rasmussen mottok diplom og kr 5.000 under åpningsseremonien NM-lørdagen.

Norges Bordtennisforbund gratulerer!   

STIGA TTEX IDRETTSBUTIKKEN.NO VT Profilering Cara AS Thon hotell Kongsberg Gerflor DNV Norsk tipping