Terminliste

NBTFs TERMINLISTE SESONGEN 2017 – 2018

august

lør19aug - 20aug 1901:00aug 20TRENER 1 KURS DEL 1?Arrangør: NBTF
tir22aug - 27aug 2201:00aug 27CZECK OPENTsjekkiaArrangør: Tsjekkia
tor24aug - 27aug 2401:00aug 27ITTF NR-course IN NorwayUllevålArrangør: NBTF
lør26aug - 27aug 2601:00aug 27VÄXJÖ UNGDOMS GPVäxjøArrangør: VÄXJÖArrangementstype:UGP
lør26aug01:00- 01:00REGIONMESTERSKAP VESTStordArrangør: Stord BTK
tir29aug - 3sepaug 2901:00sep 3AUSTRIAN OPEN?Arrangør: ?

september

tir29aug - 3sepaug 2901:00sep 3AUSTRIAN OPEN?Arrangør: ?
fre1sep - 301:00sep 3- 01:00BARENTS SUMMER GAMESBodøArrangør: Bodø BTKArrangementstype:IT
lør2sep - 3sep 201:00sep 3REGIONSAMLINGER?Arrangementstype:RS
lør2sep - 3sep 201:00sep 3HALMSTAD MASTERS UNGDOMS GPHalmstad, SverigeArrangør: HALMSTADArrangementstype:UGP
tor7sep - 9sep 701:00sep 9CZECK OPEN - FUNKSJONSHEMMEDEOstrava, TsjekkiaArrangør: TsjekkiaArrangementstype:IT
fre8sep - 10sep 801:00sep 10EUROPA YOUTH TOP 10WORCESTERArrangør: ENGLANDArrangementstype:IT
lør9sep01:00- 01:00RANKINGSTEVNEJevnakerArrangør: Jevnaker BTKArrangementstype:NT
søn10sep01:00- 01:00DOMMERSEMINAROsloArrangør: NBTF
ons13sep - 17sep 1301:00sep 17LAG EMLUXEMBOURGArrangør: LUXEMBOURGArrangementstype:EM
ons13sep - 17sep 1301:00sep 17CROATIA JUNIOR/CADET OPENVarazinArrangør: KroatiaArrangementstype:IT
lør16sep01:00- 01:00STORD CUPStordArrangør: Stord BTKArrangementstype:NT
lør16sep - 17sep 1601:00sep 17TRENER 1 KURS DEL 2?Arrangør: NBTF
lør16sep - 17sep 1601:00sep 17FORNEBU OPENOsloArrangør: Fornebu BTKArrangementstype:NT
søn17sep01:00- 01:00B-72 MINI CUPLørenskogArrangør: B-72Arrangementstype:RT
ons20sep - 24sep 2001:00sep 24SLOVENIA JUNIOR/CADET OPENOTOTECArrangør: SLOVENIAArrangementstype:IT
lør23sep - 24sep 2301:00sep 24SERIEHELG 1Arrangør: NBTFArrangementstype:LS
tir26sep - 5oktsep 2601:00okt 5EM FUNSKJONSHEMMEDELASKOArrangør: SLOVENIAArrangementstype:EM
lør30sep - 1oktsep 3001:00okt 1- 01:00REKORD SPELEN UNGDOMS GPHelsingborgArrangør: Rekord BTKArrangementstype:UGP
lør30sep - 1oktsep 3001:00okt 1- 01:00TRONDHEIM OPENTrondheimArrangør: Vikåsen BTKArrangementstype:NT
lør30sep - 1oktsep 3001:00okt 1- 01:00SERIEHELG 2Arrangør: NBTFArrangementstype:LS

oktober

tir26sep - 5oktsep 2601:00okt 5EM FUNSKJONSHEMMEDELASKOArrangør: SLOVENIAArrangementstype:EM
lør30sep - 1oktsep 3001:00okt 1- 01:00REKORD SPELEN UNGDOMS GPHelsingborgArrangør: Rekord BTKArrangementstype:UGP
lør30sep - 1oktsep 3001:00okt 1- 01:00TRONDHEIM OPENTrondheimArrangør: Vikåsen BTKArrangementstype:NT
lør30sep - 1oktsep 3001:00okt 1- 01:00SERIEHELG 2Arrangør: NBTFArrangementstype:LS
ons4okt - 8okt 401:00okt 8SERBIA JUNIOR/CADET OPENVRNJACKA BANJAArrangør: SerbiaArrangementstype:IT
ons4okt - 5okt 401:00okt 5ÄNGBY INT. UNGDOMS GPStockholmArrangør: Ângby BTKArrangementstype:UGP
ons4okt - 8okt 401:00okt 8POLISH OPEN - CHALLENGEArrangør: Polen
lør7okt - 8okt 701:00okt 8REGIONCUP NR.1-REGION SØRHokksundArrangør: Eiker BTK
lør7okt - 8okt 701:00okt 8BERGEN HIL OPENBergenArrangør: Bergen HIL
lør7okt - 8okt 701:00okt 8REGIONCUP NR.1-REGION ØSTLørenskogArrangør: B-72
lør7okt - 8okt 701:00okt 8REGIONCUP NR.1-REGION MIDT?Arrangør: ?
lør7okt - 8okt 701:00okt 8REGIONCUP NR.1-REGION NORDNarvikArrangør: Narvik BTK
søn8okt01:00- 01:00KIWI OPENHokksundArrangør: Eiker BTKArrangementstype:NT
man9okt - 15okt 901:00okt 15EUROPEAN PARA GAMESGenovaArrangør: ItaliaArrangementstype:IT
lør14okt - 15okt 1401:00okt 15STIGA NORGESCUP 1BodøArrangør: Bodø BTKArrangementstype:NC
fre20okt - 22okt 2001:00okt 22STIGA - LIGAEN 1Arrangør: NBTFArrangementstype:LS
fre20okt - 22okt 2001:00okt 22HORDA CUPBergenArrangør: Region VestArrangementstype:RT
lør21okt01:00- 01:00B-72 MINI CUPLørenskogArrangør: B-72Arrangementstype:RT
lør21okt01:00- 01:00RANKINGSTEVNEJevnakerArrangør: Jevnaker BTKArrangementstype:NT
lør28okt - 30okt 2801:00okt 30BELGIUM OPEN-FUNKSJONSHEMMEDESINT. NIKLASArrangør: BelgiaArrangementstype:IT
lør28okt - 29okt 2801:00okt 29SERIEHELG 3Arrangør: NBTFArrangementstype:LS
søn29okt01:00- 01:00OSLO CUPOsloArrangør: OSLO BTKArrangementstype:RT
tir31okt - 4novokt 3101:00nov 4BELGIUM OPENDe HaanArrangør: Belgia

november

tir31okt - 4novokt 3101:00nov 4BELGIUM OPENDe HaanArrangør: Belgia
tor2nov - 4nov 201:00nov 4ARGENTINA OPEN - FUNKSJONSHEMMEDEBUENO AIRESArrangør: ARGENTINAArrangementstype:IT
fre3nov - 5nov 301:00nov 5SLOVAK CADET OPENBratislavaArrangør: SlovakiaArrangementstype:IT
lør4nov - 5nov 401:00nov 5KM I VESTFOLDLarvikArrangør: LarvikArrangementstype:KM
lør4nov - 5nov 401:00nov 5KM I AGDERGrimstadArrangør: Lia IL-BTGArrangementstype:KM
lør4nov - 5nov 401:00nov 5KM I MØRE OG ROMSDALMoldeArrangør: Molde BTKArrangementstype:KM
lør4nov - 5nov 401:00nov 5KM I BUSKERUDDrammenArrangør: Drammen BTKArrangementstype:KM
lør4nov - 5nov 401:00nov 5KM I OPPLANDHarestuaArrangør: Harestua BTKArrangementstype:KM
lør4nov - 5nov 401:00nov 5KM I OSLO & AKERSHUSLørenskogArrangør: B-72Arrangementstype:KM
lør4nov - 5nov 401:00nov 5KM I TRØNDELAGTrondheimArrangør: Vikåsen BTKArrangementstype:KM
lør4nov01:00- 01:00KM I HORDALANDBergenArrangør: Fjell BTKArrangementstype:KM
lør4nov - 5nov 401:00nov 5KM I HEDMARKKongsvingerArrangør: Kobra BTKArrangementstype:KM
tir7nov - 12nov 701:00nov 12GERMAN OPENMAGDEBURGArrangør: Tyskland
ons8nov - 12nov 801:00nov 12HUNGARIAN JUNIOR/CADET OPENSZOMBATHELYArrangør: UngarnArrangementstype:IT
tor9nov - 11nov 901:00nov 11BRASIL OPEN-FUNKSJONSHEMMEDESAO PAULOArrangør: BRASILArrangementstype:IT
lør11nov01:00- 01:00VETERANTREFFNarvikArrangør: Narvik BTKArrangementstype:NT
lør11nov - 12nov 1101:00nov 12KOBRA ØSTCOM CUPOsloArrangør: Kobra BTKArrangementstype:NT
lør11nov - 12nov 1101:00nov 12STIGA - LIGAEN 3Arrangør: NBTFArrangementstype:LS
man13nov - 14nov 1301:00nov 14OPPEGÅRD OPENOppegårdArrangør: Oppegård ILArrangementstype:RT
ons15nov - 19nov 1501:00nov 19SWEDISH OPENStockholmArrangør: Sverige
lør18nov - 19nov 1801:00nov 19STIGA NORGESCUP 2BergenArrangør: LaksevågArrangementstype:NC
søn19nov01:00- 01:00B-72 MINI CUPLørenskogArrangør: B-72Arrangementstype:RT
ons22nov - 26nov 2201:00nov 26SPANISH OPEN - CHALLENGE?Arrangør: Spania
fre24nov - 26nov 2401:00nov 26HORDA CUPBergenArrangør: Region VestArrangementstype:RT
lør25nov - 26nov 2501:00nov 26SERIEHELG 4Arrangør: NBTFArrangementstype:LS
søn26nov - 3desnov 2601:00des 3JUNIOR VMRIVA DEL GRDAArrangør: ItaliaArrangementstype:VM

desember

søn26nov - 3desnov 2601:00des 3JUNIOR VMRIVA DEL GRDAArrangør: ItaliaArrangementstype:VM
lør2des - 3des 201:00des 3SKJOLDAR CUPSkjoldArrangør: Skjoldar ILArrangementstype:RT
lør2des01:00- 01:00OSLO CUPOsloArrangør: OSLO BTKArrangementstype:RT
lør2des - 3des 201:00des 3STIGA - LIGAEN 4Arrangør: NBTFArrangementstype:LS
lør9des - 10des 901:00des 10STIGA NORGESCUP 3LørenskogArrangør: B-72Arrangementstype:NC
ons13des - 17des 1301:00des 17US- OPEN?Arrangør: ?Arrangementstype:IT
lør16des - 17des 1601:00des 17SERIEHELG 5Arrangør: NBTFArrangementstype:LS
tir26des01:00- 01:00ROMJULCUPEN 2017JevnakerArrangør: Jevnaker BTKArrangementstype:NT

januar

lør6jan - 7jan 601:00jan 7STIGA - LIGAEN 5Arrangør: NBTFArrangementstype:LS
lør13jan - 14jan 1301:00jan 14HLK - CUP 2018HarstadArrangør: Kanebogen
lør13jan - 14jan 1301:00jan 14REGIONSAMLINGERArrangementstype:RS
lør13jan01:00- 01:00LAKSEVÅGKRUSETBergenArrangør: LaksevågArrangementstype:RT
ons17jan01:00- 01:00SKAAR CUPOsloArrangør: Kjelsås BTKArrangementstype:NT
lør20jan - 21jan 2001:00jan 21STIGA NORGESCUPFINALEOsloArrangør: Fokus BTKArrangementstype:NC
lør20jan - 21jan 2001:00jan 21SPAREBANK 1 CUPModumArrangør: Modum BTKArrangementstype:NT
søn21jan01:00- 01:00B-72 MINI CUPLørenskogArrangør: B-72Arrangementstype:RT
lør27jan - 28jan 2701:00jan 28SÖDERSPLENBoråsArrangør: MAREIDALArrangementstype:UGP
lør27jan - 28jan 2701:00jan 28SERIEHELG 6Arrangør: NBTFArrangementstype:LS
søn28jan01:00- 01:00OSLO CUPOsloArrangør: OSLO BTKArrangementstype:RT

februar

lør3feb01:00- 01:00NORHEIMSUND OPENNorheimsundArrangør: Hardanger BTK
lør3feb01:00- 01:00BODØMESTERSKAPETBodøArrangør: Bodø BTK
lør3feb01:00- 01:00REGIONCUP NR.2-REGION MIDT
lør3feb - 4feb 301:00feb 4REGIONCUP NR.2-REGION ØSTHarestuaArrangør: Harestua BTK
lør3feb01:00- 01:00REGIONCUP NR.2-REGION SØRGrimstadArrangør: Lia IL-BTG
lør10feb - 11feb 1001:00feb 11NM ELDRE JUNIORBergenArrangør: LaksevågArrangementstype:NM
søn11feb01:00- 01:00B-72 MINI CUPLørenskogArrangør: B-72Arrangementstype:RT
man12feb - 13feb 1201:00feb 13FOLLOMESTERSKAP OPENOppegårdArrangør: Oppegård ILArrangementstype:RT
lør17feb01:00- 01:00HAUGESUND OPENHaugesundArrangør: Haugesund BTKArrangementstype:RT
lør17feb - 18feb 1701:00feb 18STIGA - LIGAEN 6Arrangør: NBTFArrangementstype:LS
lør17feb01:00- 01:00RANKINGSTEVNEJevnakerArrangør: Jevnaker BTKArrangementstype:NT
lør17feb01:00- 01:00RANKINGSTEVNETBodøArrangør: Bodø BTKArrangementstype:RT
ons21feb - 22feb 2101:00feb 22SWEDISH JUNIOR OPENØrebroArrangør: SafirArrangementstype:IT
fre23feb - 25feb 2301:00feb 25SAFIRs INTERNASJONALEØrebroArrangør: SafirArrangementstype:IT
fre23feb - 25feb 2301:00feb 25HORDA CUPBergenArrangør: Region VestArrangementstype:RT
lør24feb01:00- 01:00B-72 MINI CUPLørenskogArrangør: B-72Arrangementstype:RT
lør24feb - 25feb 2401:00feb 25SERIEHELG 7Arrangør: NBTFArrangementstype:LS
man26feb - 27feb 2601:00feb 27SWEDISH CADET-MINI CADET OPENØrebroArrangør: SafirArrangementstype:IT

mars

fre2mar - 4mar 201:00mar 4NM SENIORLørenskogArrangør: B-72Arrangementstype:NM
lør10mar - 11mar 1001:00mar 11RM/REGIONCUP NR.3 - NORDTromsøArrangør: Tromsø BTK
lør10mar - 11mar 1001:00mar 11RM/REGIONCUP NR.3 - MIDTTrondheimArrangør: Vikåsen BTK
lør10mar01:00- 01:00FJELL CUPBergenArrangør: Fjell BTKArrangementstype:RT
lør10mar - 11mar 1001:00mar 11RM/REGIONCUP NR.3 - SØRModumArrangør: Modum BTK
fre16mar - 18mar 1601:00mar 18NM YNGREOppegårdArrangør: Oppegård ILArrangementstype:NM
fre23mar - 25mar 2301:00mar 25HORDA CUPBergenArrangør: Region VestArrangementstype:RT
lør24mar01:00- 01:00B-72 MINI CUPLørenskogArrangør: B-72Arrangementstype:RT
lør24mar - 25mar 2401:00mar 25SERIEHELG 8Arrangør: NBTFArrangementstype:LS
tor29mar01:00- 01:00PÅSKECUPEN 2018JevnakerArrangør: Jevnaker BTKArrangementstype:NT

april

lør7apr - 8apr 701:00apr 8NARVIKLOOPENNarvikArrangør: Narvik BTKArrangementstype:NT
søn8apr01:00- 01:00OSLO CUPOsloArrangør: OSLO BTKArrangementstype:RT
lør14apr - 15apr 1401:00apr 15NM JUNIORBergenArrangør: SPK HerosArrangementstype:NM
lør21apr - 22apr 2101:00apr 22NM VETERANER?Arrangør: Kobra BTKArrangementstype:NM
søn22apr01:00- 01:00B-72 MINI CUPLørenskogArrangør: B-72Arrangementstype:RT
lør28apr - 29apr 2801:00apr 29RM/REGIONCUP NR.3 - ØSTOsloArrangør: Fokus BTK
lør28apr - 29apr 2801:00apr 29REGIONLEDER MØTE?Arrangør: NBTF
lør28apr - 6maiapr 2801:00mai 6LAG VMHalmstadArrangør: SverigeArrangementstype:VM

mai

lør28apr - 6maiapr 2801:00mai 6LAG VMHalmstadArrangør: SverigeArrangementstype:VM
lør5mai - 6mai 501:00mai 6KVALIFISERINGSHELGArrangør: NBTFArrangementstype:LS
lør5mai - 6mai 501:00mai 6SLUTTSPILL UNGDOMS GP ??Arrangør: ?Arrangementstype:UGP
søn6mai01:00- 01:00B-72 MINI CUPLørenskogArrangør: B-72Arrangementstype:RT
lør26mai - 27mai 2601:00mai 27MEGA CUPLørenskogArrangør: B-72Arrangementstype:IT

juni

lør2jun - 3jun 201:00jun 3LIA KNIXENGrimstadArrangør: Lia IL-BTGArrangementstype:NT
fre8jun - 10jun 801:00jun 10NIF LEDERMØTEStavangerArrangør: NIF
lør9jun - 10jun 901:00jun 10TRENERSEMINAR?Arrangør: NBTF
man18jun - 24jun 1801:00jun 24World Veterans ChampionshipsLas VegasArrangør: USAArrangementstype:VM