Informasjon

Program

Regionlagsturnering - programforside

Statistikk

Deltakere (per region)

  • Øst
  • Nord
  • Midt
  • Vest
  • Sør

Trykk på bildet for å åpne program eller LAST NED HER!

Invitasjonen kan lastes ned HER!

Tidsskjema

Offisiell åpning av Ungdomslekene: Kristins hall, fredag kl. 20:00

Deltakere

Region øst
Axel Ørmen Oppegård
Christian Klerck Fransson Fokus
Region vest
Petter Vedeler Laksevåg
Jan Roger Andersson Hardanger
Gard Egenberg Heros
Region nord
Eirik Wiik Bodø
Kristoffer Didriksen Bodø
Region øst 2
Jesper Schwartz Oppegård
Aaryan Chawla Fokus
Region Midt
Even Nikolai Horvli Molde
Sigurd T. Sørheim Volda & Ørsta
Region øst
Anna Sophie Kalvatn B-72
Aurora Fossåen Green Nesodden
Region øst 2
Helene Kristoffersen Fornebu
Maiken Langbråten Nesodden
Region nord
Lene Steinsund Bodø
Kristin Breivik Kanebogen
Region sør
Nora Korneliussen Drammen
Wanjing Li Modum
Region øst 3
Gertruda Pasakinskaite B-72
Julie Grina Ruud Harestua
Region øst
Aslak Vengbo Oppegård
Roshman James Rajkumar Fokus
Region vest
Seth Egenberg Heros
Thomas Låte Hardanger
Patrick E. Maurstad Fjell
Region nord
Mikael Ingebrigtsen Rana
Sivert Romstad Narvik
Region sør
Lars Edvardsen Eiker
Martin Tran Notodden
Fredrik Enberg Dahl Drammen
Region Midt
Christopher Chen Vikåsen
Sebastian Vegsund Skodje
Region øst
Rikke Balgaard Skåttet Nesodden
Lisa Marie Lange Harestua
Region vest
Victoria Eilertsen Heros
Mari Kvamsdal Heros
Region nord
Kristina Pirtskhalava Bodø
Elisabeth Bordevich Johnsen Bodø
Region øst 2
Silje Flaglien Fokus
Tone Todok Nesodden
Region Midt
Cornelia Dahl Vikåsen
Sophie Brown-Hanssen Vikåsen
Ida Marie Brønstad Vikåsen
Region øst
Noah Hovdenak Fokus
Daniel Halsteinli Fokus
Jesper Grua Harestua
Region vest
Brian Egenberg Heros
Eskil Ellila Laksevåg
Kasper Nøstvold Laksevåg
Region nord
Adrian Iversen Sletten Rana
Alexander Lund Karlsen Bodø
Region sør
Olav Benham Olsen Skien
Marius M. Pedersen Modum
Alex Lund Drammen
Region Midt
Sivert T. Iversen Skodje
Tobias T. Johansson Skodje
Region øst
Hanna Hovden Oppegård
Ida Tvervaag Fornebu
Region øst 2
Mathilde Neskvern Kobra
Invild Haug Kobra
Region nord
Kristine Willassen Bodø
Malin Eivik Olsen Bodø
Region øst 3
Martine Pettersen Kvinge Kobra
Sarania Selvasri B-72
Region Midt
Evelyn Torvik Volda & Ørsta
Anastasia Humberseth Volda & Ørsta
Anja M. Myklebust Tingvoll

Overdommer/Ass. overdommer:

Kim-Erling Bolstad-Larssen

Karl Børre Reite

Forbundsdommere:

1  Arnt Roald Kristoffersen

2  Auden-Magnus Hjelseng

3  Dag Andre Vørner

4  Don Alexander

5  Erik Bergerseter

6  Fahim Rouhani

7  Frank Falch

8  Kristian R. Storemyr

9  Marianne Troppen Hornnes

10  Rune W. Johansen

11  Sigbjørn Skjerpen

12  Svein Egenberg

13  Sverre Valderhaug

Spillehall

Håkons hall
Nordsetervegen 45, 2609 Lillehammer

Hotell

Birkebeineren Hotel & Apartments
Birkebeinervegen 24, 2618 Lillehammer

veibeskrivelse-regionlagsturnering

Trykk på bildet for link til kart