Resultater

Gutter 17

Kamp NORD VEST 1. sett  2.sett  3. sett  4.sett  5. sett  Settsifre Lagstilling
1 Joakim Isaksen Seth Egenberg 3-11 7-11 2-11 0-3 0-1
2 Hans Christian Fjellheim Thomas Låte 1-11 3-11 2-11 0-3 0-2
3 Isaksen/Fjellheim Egenberg/Låte 1-11 3-11 5-11 0-3 0-3
4 Joakim Isaksen Thomas Låte 9-11 3-11 2-11 0-3 0-4
5 Hans Christian Fjellheim Seth Egenberg 1-11 4-11 6-11 0-3 0-5
Kamp Sør 1 Øst 1. sett 2.sett 3. sett 4.sett 5. sett Settsifre Lagstilling
1 Robin Kristiansen Erik Eng 5-11 3-11 4-11 0-3 0-1
2 Yared Seifu Martin Steen 11-7 7-11 8-11 12-10 12-10 3-2 1-1
3 Kristansen / Seifu Eng / Steen 7-11 8-11 3-11 0-3 1-2
4 Robin Kristiansen Martin Steen 3-11 11-4 6-11 9-11 1-3 1-3
5 Audun Gjertrang Erik Eng 8-11 7-11 8-11 0-3 1-4
Kamp Vest Midt 1. sett 2.sett 3. sett 4.sett 5. sett Settsifre Lagstilling
1 Thomas Låte Christopher Chen 12-10 11-8 11-4 3-0 1-0
2 Seth Egenberg Adam Fjellheim 11-4 11-4 11-4 3-0 2-0
3 Låte / Egenberg Chen / Fjellheim 11-2 11-5 11-3 3-0 3-0
4 Thomas Låte Adam Fjellheim 11-7 11-6 11-7 3-0 4-0
5 Seth Egenberg Christopher Chen 11-5 10-12 11-6 8-11 6-11 2-3 4-1
Kamp Nord Øst 1. sett 2.sett 3. sett 4.sett 5. sett Settsifre Lagstilling
1 Joakim Isaksen Erik Eng 2-11 3-11 4-11 0-3 0-1
2 Hans Christian Fjellheim Martin Steen 6-11 1-11 8-11 0-3 0-2
3 Isaken / Fjellheim Eng / Steen 7-11 6-11 5-11 0-3 0-3
4 Joakim Isaksen Martin Steen 10-12 11-9 2-11 1-11 1-3 0-4
5 Hans Christian Fjellheim Erik Eng 4-11 1-11 5-11 0-3 0-5
Kamp Midt Nord 1. sett 2.sett 3. sett 4.sett 5. sett Settsifre Lagstilling
1 Christopher Chen Joakim Isaksen 11-4 11-4 11-7 3-0 1-0
2 Adam Fjellheim Hans Christian Fjellheim 11-8 11-3 11-5 3-0 2-0
3 Chen / A. Fjellheim Isaksen / H.C. Fjellheim 11-5 11-5 11-7 3-0 3-0
4 Christopher Chen Hans Christian Fjellheim 11-3 11-4 11-5 3-0 4-0
5 Adam Fjellheim Joakim Isaksen 11-5 11-6 9-11 11-6 3-1 5-0
Kamp Sør Vest 1. sett 2.sett 3. sett 4.sett 5. sett Settsifre Lagstilling
1 Audun Gjertrang Seth Egenberg 9-11 7-11 4-11 0-3 0-1
2 Yared Seifu Thomas Låte 10-12 5-11 5-11 0-3 0-2
3 Seifu  / Robin Kristiansen Egenberg / Låte 5-11 4-11 7-11 0-3 0-3
4 Audun Gjertrang Thomas Låte 9-11 9-11 5-11 0-3 0-4
5 Yared Seifu Seth Egenberg 4-11 5-11 7-11 0-3 0-5
Kamp Øst Midt 1. sett 2.sett 3. sett 4.sett 5. sett Settsifre Lagstilling
1 Erik Eng Christoffer Chen 14-12 9-11 7-11 11-5 13-11 3-2 1-0
2 Martin Steen Adam Fjellheim 11-8 11-6 8-11 11-4 3-1 2-0
3 Eng / Steen Chen / Fjellheim 11-5 11-5 11-7 3-0 3-0
4 Erik Eng Adam Fjellheim 11-6 11-5 11-5 3-0 4-0
5 Martin Steen Christoffer Chen 11-5 5-11 6-11 5-11 1-3 4-1
Kamp Sør Nord 1. sett 2.sett 3. sett 4.sett 5. sett Settsifre Lagstilling
1 Robin Kristiansen Joakim Isaksen 3-11 9-11 13-15 0-3 0-1
2 Audun Gjetrang Hans Christian Fjellheim 11-7 11-7 8-11 10-12 11-2 3-2 1-1
3 Gjertrang / Yared Seifu Isaksen / Fjellheim 14-12 11-6 11-6 3-0 2-1
4 Robin Kristiansen Hans Christian Fjellheim 11-4 11-4 11-6 3-0 3-1
5 Audun Gjetrang Joakim Isaksen 11-3 11-9 11-1 3-0 4-1
Kamp Vest Øst 1. sett 2.sett 3. sett 4.sett 5. sett Settsifre Lagstilling
1 Thomas Låte Martin Steen 11-7 11-3 11-5 3-0 1-0
2 Seth Egenberg Erik Eng 11-4 6-11 9-11 11-8 4-11 2-3 1-1
3 Egenberg / Låte Eng / Steen 11-7 11-9 11-7 3-0 2-1
4 Thomas Låte Erik Eng 6-11 11-6 8-11 11-5 11-7 3-2 3-1
5 Seth Egenberg Martin Steen 11-8 11-8 11-4 3-0 4-1
Kamp Midt Sør 1. sett 2.sett 3. sett 4.sett 5. sett Settsifre Lagstilling
1 Christoffer Chen Robin Kristiansen 11-4 11-9 11-9 3-0 1-0
2 Adam Fjellheim Yared Seifu 11-5 9-11 4-11 6-11 1-3 1-1
3 Chen / Fjellheim Kristiansen / Seifu 13-11 9-11 10-12 13-11 12-10 3-2 2-1
4 Christoffer Chen Yared Seifu 11-6 11-5 11-5 3-0 3-1
5 Adam Fjellheim Robin Kristiansen 8-11 11-5 7-11 11-4 12-10 3-2 4-1

Gutter 15

Kamp Midt Vest 1. sett 2.sett 3. sett 4.sett 5. sett Settsifre Lagstilling
1 Tobias Torheim Johansson Eskil Ellila 11-3 11-2 11-7 3-0 1-0
2 Martin Frøseth Brian Egenberg 11-8 11-7 11-6 3-0 2-0
3 Johansson / Frøseth Ellila / Egenberg 11-2 11-3 11-9 3-0 3-0
4 Tobias Torheim Johansson Brian Egenberg 6-11 5-11 7-11 0-3 3-1
5 Martin Frøseth Eskil Ellila 10-12 11-4 1-2 11-4 3-1 4-1
Kamp Øst Nord 1. sett 2.sett 3. sett 4.sett 5. sett Settsifre Lagstilling
1 Noah Hovdenak Adrian Sletten 11-5 9-11 11-3 8-11 11-6 3-2 1-0
2 Jesper Grua Christoffer Haueng 11-5 11-5 11-4 3-0 2-0
3 Hovdenak / Grua Sletten / Haueng 11-7 11-9 13-11 3-0 3-0
4 Noah Hovdenak Christoffer Haueng 11-1 11-5 14-12 3-0 4-0
5 Jesper Grua Adrian Sletten 11-5 6-11 9-11 11-6 11-6 3-2 5-0
Kamp Midt Sør 1. sett 2.sett 3. sett 4.sett 5. sett Settsifre Lagstilling
1 Tobias Torheim Johansson Olav Benham Olsen 11-5 11-9 11-5 3-0 1-0
2 Martin Frøseth Marius Pedersen 11-5 11-6 11-9 3-0 2-0
3 Johansson / Frøseth Olsen / Daniel Hagen Hansen 9-11 11-5 11-8 11-5 3-1 3-0
4 Tobias Torheim Johansson Marius Pedersen 8-11 11-5 11-3 8-11 8-11 2-3 3-1
5 Martin Frøseth Olav Benham Olsen 11-3 11-9 11-8 3-0 4-1
Kamp Øst Vest 1. sett 2.sett 3. sett 4.sett 5. sett Settsifre Lagstilling
1 Noah Hovdenak Eskild Ellila 4-11 7-11 7-11 3-0 1-0
2 Jesper Grua Brian Egenberg 11-4 6-11 10-12 14-12 11-8 3-2 2-0
3 Hovdenak / Grua Ellila / Egenberg 11-5 11-5 11-5 3-0 3-0
4 Noah Hovdenak Brian Egenberg 11-4 11-6 11-6 3-0 4-0
5 Jesper Grua Eskild Ellila 11-6 11-9 12-10 3-0 5-0
Kamp Sør Vest 1. sett 2.sett 3. sett 4.sett 5. sett Settsifre Lagstilling
1 Marius Pedersen Eskild Ellila 14-12 8-11 11-3 11-4 3-1 1-0
2 Olav Beham Olsen Brian Egenberg 8-11 11-6 6-11 2-11 1-3 1-1
3 Olsen / Daniel Hagen Hansen Ellila / Egenberg 4-11 7-11 13-15 0-3 1-2
4 Marius Pedersen Brian Egenberg 7-11 5-11 6-11 0-3 1-3
5 Olav Beham Olsen Eskild Ellila 12-10 11-9 11-2 3-0 2-3
Kamp Nord Midt 1. sett 2.sett 3. sett 4.sett 5. sett Settsifre Lagstilling
1 Adrian Sletten Tobias Torheim Johansson 6-11 11-7 8-11 11-5 11-7 3-2 1-0
2 Christoffer Haueng Martin Frøseth 7-11 5-11 2-11 0-3 1-1
3 Sletten / Haueng Johansson / Frøseth 8-11 13-15 7-11 0-3 1-2
4 Adrian Sletten Martin Frøseth 3-11 7-11 9-11 0-3 1-3
5 Christoffer Haueng Tobias Torheim Johansson 5-11 3-11 1-11 0-3 1-4
Kamp Øst Sør 1. sett 2.sett 3. sett 4.sett 5. sett Settsifre Lagstilling
1 Noah Hovdenak Marius M. Pedersen 16-14 12-10 12-10 3-0 1-0
2 Jesper Grua Daniel Hagen Hansen 11-7 11-9 12-10 3-0 2-0
3 Hovdenak / Grua Hansen / Olav Benham Olsen 11-6 6-11 11-3 10-12 11-5 3-2 3-0
4 Noah Hovdenak Daniel Hagen Hansen 11-4 11-8 11-13 11-9 3-1 4-0
5 Jesper Grua Marius M. Pedersen 11-8 4-11 11-7 4-11 9-11 2-3 4-1
Kamp Vest Nord 1. sett 2.sett 3. sett 4.sett 5. sett Settsifre Lagstilling
1 Brian Egenberg Adrian Sletten 11-9 11-7 9-11 11-6 3-1 1-0
2 Eskil Ellila Christoffer Haueng 11-4 12-10 11-7 3-0 2-0
3 Egenberg / Ellila Sletten / Haueng 11-13 10-12 11-4 9-11 1-3 2-1
4 Brian Egenberg Christoffer Haueng 11-7 11-7 11-3 3-0 3-1
5 Eskil Ellila Adrian Sletten 2-11 5-11 5-11 0-3 3-2
Kamp Midt Øst 1. sett 2.sett 3. sett 4.sett 5. sett Settsifre Lagstilling
1 Tobias Torheim Johansson Jesper Grua 6-11 9-11 10-12 0-3 0-1
2 Martin Frøseth Noah Hovdenak 11-8 11-3 11-8 3-0 1-1
3 Johansson / Frøseth Hovdenak / Grua 11-3 5-11 11-8 11-5 3-1 2-1
4 Tobias Torheim Johansson Noah Hovdenak 11-2 7-11 9-11 7-11 1-3 2-2
5 Martin Frøseth Jesper Grua 11-1 11-4 11-3 3-0 3-2
Kamp Nord Sør 1. sett 2.sett 3. sett 4.sett 5. sett Settsifre Lagstilling
1 Adrian Sletten Olav Benham Olsen 11-5 11-5 11-9 3-0 1-0
2 Christoffer Haueng Daniel Hagen Hansen 9-11 9-11 11-3 11-13 1-3 1-1
3 Sletten / Haueng Olsen / Marius M. Pedersen 11-7 11-2 11-6 3-0 2-1
4 Adrian Sletten Daniel Hagen Hansen 11-8 11-4 11-3 3-0 3-1
5 Christoffer Haueng Olav Benham Olsen 3-11 13-15 5-11 0-3 3-2

Gutter 13

Kamp Vest Øst 1. sett 2.sett 3. sett 4.sett 5. sett Settsifre Lagstilling
1 Sander Holmelid Sebastian Flaatten 2-11 1-11 5-11 0-3 0-1
2 Oliver Mclean Khai Noah Lam 7-11 3-11 7-11 0-3 0-2
3 Hlmelid / Mclean Flaatten / Lam 6-11 5-11 3-11 0-3 0-3
4 Sander Holmelid Khai Noah Lam 5-11 2-11 2-11 0-3 0-4
5 Oliver Mclean Sebastian Flaatten 7-11 5-11 7-11 0-3 0-5
Kamp Sør 2 Sør 1 1. sett 2.sett 3. sett 4.sett 5. sett Settsifre Lagstilling
1 Mohammed Haji Julian Baardseth 11-5 11-4 13-11 3-0 1-0
2 Markus Eriksen Loyd Lie 11-7 8-11 5-11 5-11 1-3 1-1
3 Haji / Eriksen Baardseth / Lie 9-11 6-11 11-6 11-5 9-11 2-3 1-2
4 Mohammed Haji Loyd Lie 7-11 9-11 11-8 11-7 7-11 2-3 1-3
5 Markus Eriksen Julian Baardseth 9-11 11-6 7-11 5-11 1-3 1-4
Kamp Øst Midt 1. sett 2.sett 3. sett 4.sett 5. sett Settsifre Lagstilling
1 Kai Lam Lars Håland 11-6 11-5 11-5 3-0 1-0
2 Sebastian Flaatten Endre Thomassen 11-2 11-4 11-6 3-0 2-0
3 Lam / Flaatten Håland / Thomassen 11-1 12-10 12-10 3-0 3-0
4 Kai Lam Endre Thomassen 12-10 11-7 11-6 3-0 4-0
5 Sebastian Flaatten Lars Håland 11-4 11-8 2-11 11-4 3-1 5-0
Kamp Vest Sør 1 1. sett 2.sett 3. sett 4.sett 5. sett Settsifre Lagstilling
1 Sander Holmelid Loyd Lie 1-11 7-11 6-11 0-3 0-1
2 Oliver Mclean Julian Baardseth 9-11 3-11 7-11 0-3 0-2
3 Holmelid / Mclea Lie / Baardseth 7-11 11-7 8-11 5-11 1-3 0-3
4 Sander Holmelid Julian Baardseth 8-11 6-11 7-11 0-3 0-4
5 Oliver Mclean Loyd Lie 5-11 8-11 8-11 0-3 0-5
Kamp Vest Midt 1. sett 2.sett 3. sett 4.sett 5. sett Settsifre Lagstilling
1 Oliver Mclean Lars Håland 5-11 8-11 6-11 0-3 0-1
2 Sander Holmelid Endre Thomassen 8-11 7-11 10-12 0-3 0-2
3 Holmelid / Mclea Håland / Thomassen 10-12 11-9 11-2 4-11 11-9 3-2 1-2
4 Oliver Mclean Endre Thomassen 11-9 7-11 7-11 9-11 1-3 1-3
5 Sander Holmelid Lars Håland 8-11 9-11 7-11 0-3 1-4
Kamp Sør 2 Øst 1 1. sett 2.sett 3. sett 4.sett 5. sett Settsifre Lagstilling
1 Mohammed Haji Sebastian Flaatten 7-11 9-11 4-11 0-3 0-1
2 Markus Eriksen Khai Lam 6-11 5-11 5-11 0-3 0-2
3 Haji / Eriksen Flaatten / Lam 4-11 13-11 6-11 3-11 1-3 0-3
4 Mohammed Haji Khai Lam 5-11 3-11 2-11 0-3 0-4
5 Markus Eriksen Sebastian Flaatten 2-11 6-11 2-11 0-3 0-5
Kamp Sør 1 Midt 1. sett 2.sett 3. sett 4.sett 5. sett Settsifre Lagstilling
1 Loyd Lie Endre Thomassen 3-11 11-8 11-3 11-9 3-1 1-0
2 Julian Baardseth Lars Håland 11-6 11-5 11-9 3-0 2-0
3 Lie / Baardseth Håland / Thomassen 12-10 10-12 11-9 9-11 11-7 3-2 3-0
4 Loyd Lie Lars Håland 9-11 15-13 11-4 11-9 3-1 4-0
5 Julian Baardseth Endre Thomassen 11-9 11-5 7-11 11-9 3-1 5-0
Kamp Vest Sør 2 1. sett 2.sett 3. sett 4.sett 5. sett Settsifre Lagstilling
1 Oliver Mclean Markus Eriksen 11-3 3-11 7-11 11-7 11-8 3-2 1-0
2 Sander Holmelid Mohammed Haji 11-9 5-11 9-11 11-13 1-3 1-1
3 Holmelid / Mclean Haji / Eriksen 11-13 3-11 9-11 0-3 1-2
4 Oliver Mclean Mohammed Haji 9-11 11-3 7-11 5-11 1-3 1-3
5 Sander Holmelid Markus Eriksen 5-11 11-2 5-11 7-11 1-3 1-4
Kamp Øst Sør 1 1. sett 2.sett 3. sett 4.sett 5. sett Settsifre Lagstilling
1 Khai Lam Julian Baardseth 11-5 11-6 11-8 3-0 1-0
2 Sebastian Flaatten Loyd Lie 11-3 11-6 11-6 3-0 2-0
3 Lam / Flaatten Lie / Baardseth 11-6 11-9 11-4 3-0 3-0
4 Khai Lam Loyd Lie 11-3 11-7 11-3 3-0 4-0
5 Sebastian Flaatten Julian Baardseth 11-2 11-7 1-6 3-0 5-0
Kamp Midt Sør 2 1. sett 2.sett 3. sett 4.sett 5. sett Settsifre Lagstilling
1 Lars Håland Mohammed Haji 11-8 7-11 11-7 11-9 3-1 1-0
2 Endre Thomassen Markus Eriksen 16-14 12-14 12-10 8-11 12-10 3-2 2-0
3 Håland / Thomassen Haji / Eriksen 11-13 11-6 8-11 11-3 7-11 2-3 2-1
4 Lars Håland Markus Eriksen 11-4 10-12 11-2 11-7 3-1 3-1
5 Endre Thomassen Mohammed Haji 11-9 11-3 11-8 3-0 4-1

Jenter

Jenter 17

Kamp MIDT NORD 1. sett 2.sett 3. sett 4.sett 5. sett Settsifre Lagstilling
1 Ana M. Myklebust Kristine Willassen 11-9 11-4 11-7 3-0 1-0
2 Sofie Brown-Hanssen Nora Bøthven-Bendiksen 11-5 11-5 11-6 3-0 2-0
3 Myklebust / Hanssen Willassen / Bendiksen 11-5 11-7 11-6 3-0 3-0
4 Ana M. Myklebust Nora Bøthven-Bendiksen 11-7 11-7 11-6 3-0 4-0
5 Sofie Brown-Hanssen Kristine Willassen 13-11 12-10 7-11 11-9 3-1 5-0
Kamp NORD ØST 1. sett 2.sett 3. sett 4.sett 5. sett Settsifre Lagstilling
1 Nora Bendiksen Gertruda Pasakinskaite 10-12 11-8 4-11 9-11 1-3 0-1
2 Kristine Willassen Helene Kristoffersen 12-10 11-3 10-12 12-14 7-11 2-3 0-2
3 Bendiksen / Willassen Pasakinskaite / Kristoffersen 11-8 4-11 7-11 11-5 10-12 2-3 0-3
4 Nora Bendiksen Helene Kristoffersen 9-11 7-11 5-11 0-3 0-4
5 Kristine Willassen Gertruda Pasakinskaite 6-11 11-6 11-6 11-4 3-1 1-4
Kamp MIDT ØST 1. sett 2.sett 3. sett 4.sett 5. sett Settsifre Lagstilling
1 Anja M. Myklebust Gertruda Pasakinskaite 11-6 13-11 11-9 3-0 1-0
2 Sofie Brown-Hanssen Helene Kristoffersen 8-11 9-11 14-12 13-11 11-7 3-2 2-0
3 Myklebust / Hanssen Pasakinskaite / Kristoffersen 10-12 11-9 11-6 11-4 3-1 3-0
4 Anja M. Myklebust Helene Kristoffersen 11-6 12-10 11-7 3-0 4-0
5 Sofie Brown-Hanssen Gertruda Pasakinskaite 11-2 7-11 11-9 7-11 11-3 3-2 5-0
Kamp NORD MIDT 1. sett 2.sett 3. sett 4.sett 5. sett Settsifre Lagstilling
1 Kristine Willassen Sofie Brown-Hanssen 11-8 3-11 11-8 11-8 3-1 1-0
2 Nora Bendiksen Anja M. Myklebust 12-14 4-11 9-11 0-3 1-1
3 Bendiksen / Willassen Myklebust / Hanssen 4-11 11-7 5-11 4-11 1-3 1-2
4 Kristine Willassen Anja M. Myklebust 11-9 7-11 4-11 12-14 1-3 1-3
5 Nora Bendiksen Sofie Brown-Hanssen 5-11 11-7 6-11 7-11 1-3 1-4
Kamp ØST NORD 1. sett 2.sett 3. sett 4.sett 5. sett Settsifre Lagstilling
1 Gertruda Pasakinskaite Kristine Willassen 11-6 11-9 10-12 13-11 3-1 1-0
2 Helene Kristoffersen Nora Bendiksen 11-8 11-3 11-5 3-0 2-0
3 Pasakinskaite / Kristoffersen Bendiksen / Willassen 11-13 4-11 11-7 13-11 11-7 3-2 3-0
4 Gertruda Pasakinskaite Nora Bendiksen 11-7 11-5 11-4 3-0 4-0
5 Helene Kristoffersen Kristine Willassen 6-11 11-6 6-11 11-9 7-11 2-3 4-1
Kamp ØST MIDT 1. sett 2.sett 3. sett 4.sett 5. sett Settsifre Lagstilling
1 Helene Kristoffersen Sofie Brown-Hanssen 8-11 2-11 11-4 8-11 1-3 0-1
2 Gertruda Pasakinskaite Anja M. Myklebust 3-11 3-11 8-11 0-3 0-2
3 Pasakinskaite / Kristoffersen Myklebust / Hanssen 9-11 6-11 11-9 7-11 1-3 0-3
4 Helene Kristoffersen Anja M. Myklebust 9-11 6-11 8-11 0-3 0-4
5 Gertruda Pasakinskaite Sofie Brown-Hanssen 11-7 3-11 9-11 9-11 1-3 0-5

Jenter 15 / 13

Kamp Øst 2 Øst 1 1. sett 2.sett 3. sett 4.sett 5. sett Settsifre Lagstilling
1 Angelica Rahnemoon Christine Kalvatn 0-11 9-11 2-11 0-3 0-1
2 Martine Kvinge Vivian Huynh 5-11 8-11 7-11 0-3 0-2
3 Rahnemoon / Kvinge Kalvatn / Huynh 1-11 5-11 5-11 0-3 0-3
4 Angelica Rahnemoon Vivian Huynh 11-5 6-11 9-11 3-11 1-3 0-4
5 Martine Kvinge Christine Kalvatn 3-11 9-11 8-11 0-3 0-5
Kamp Øst 1 (J15) Midt (J13) 1. sett 2.sett 3. sett 4.sett 5. sett Settsifre Lagstilling
1 Marie Olavsen Birgitte Flor Wilhelmsen 6-11 9-11 11-9 8-11 1-3 0-1
2 Mathilde Neskvern Pia Meling Fosse 11-6 11-2 11-3 3-0 1-1
3 Olavsen / Neskvern Wilhemsen / Fosse 9-11 11-7 13-11 11-8 3-1 2-1
4 Marie Olavsen Pia Meling Fosse 10-12 11-4 11-3 11-4 3-1 3-1
5 Mathilde Neskvern Birgitte Flor Wilhelmsen 11-6 11-5 11-4 4-1 4-1
Kamp Øst 1 (J13) Midt (J15) 1. sett 2.sett 3. sett 4.sett 5. sett Settsifre Lagstilling
1 Christine Kalvatn Anastasia Humberseth 11-6 11-8 11-5 3-0 1-0
2 Vivian Huynh Tale Selvig 11-8 6-11 8-11 11-5 11-2 3-2 2-0
3 Kalvatn / Huynh Humberseth / Selvig 11-4 11-9 11-8 3-0 3-0
4 Christine Kalvatn Tale Selvig 11-4 11-2 11-3 3-0 4-0
5 Vivian Huynh Anastasia Humberseth 9-11 8-11 6-11 0-3 4-1
Kamp Øst 1 (J15) Øst 2 (J15) 1. sett 2.sett 3. sett 4.sett 5. sett Settsifre Lagstilling
1 Mathilde Neskvern Angelica Rahnemoon 11-9 11-6 11-5 3-0 1-0
2 Marie Olavsen Martine Kvinge 11-5 11-7 11-8 3-0 2-0
3 Olavsen / Neskvern Rahnemoon / Kvinge 11-8 11-7 6-11 11-7 3-1 3-0
4 Mathilde Neskvern Martine Kvinge 11-4 11-6 11-9 3-0 4-0
5 Marie Olavsen Angelica Rahnemoon 11-4 11-5 11-7 3-0 5-0
Kamp Midt (J15) Øst 2 (J15) 1. sett 2.sett 3. sett 4.sett 5. sett Settsifre Lagstilling
1 Anastasia Humberseth Angelica Rahnemoon 11-4 11-7 11-7 3-0 1-0
2 Tale Selvig Martine Kvinge 7-11 8-11 11-13 0-3 1-1
3 Humberseth / Selvig Rahnemoon / Kvinge 11-6 11-6 12-10 3-0 2-1
4 Anastasia Humberseth Martine Kvinge 11-6 11-8 11-5 3-0 3-1
5 Tale Selvig Angelica Rahnemoon 11-9 11-3 11-6 3-0 4-1
Kamp Midt  (J13) Øst 1 (J13) 1. sett 2.sett 3. sett 4.sett 5. sett Settsifre Lagstilling
1 Birgitte Flor Wilhelmsen Christine Kalvatn 4-11 4-11 3-11 0-3 0-1
2 Pia Meling Fosse Vivian Huynh 4-11 9-11 12-14 0-3 0-2
3 Wilhemsen / Fosse Kalvatn / Huynh 6-11 5-11 12-10 4-11 1-3 0-3
4 Birgitte Flor Wilhelmsen Vivian Huynh 11-5 6-11 11-8 10-12 4-11 2-3 0-4
5 Pia Meling Fosse Christine Kalvatn 4-11 5-11 7-11 0-3 0-5
Kamp Øst 1 (J15) Midt (J15 1. sett 2.sett 3. sett 4.sett 5. sett Settsifre Lagstilling
1 Mathilde Neskvern Anastasia Humberseth 11-9 11-7 9-11 11-6 3-1 1-0
2 Marie Olavsen Tale Selvig 13-11 5-11 11-7 11-9 3-1 2-0
3 Olavsen / Neskvern Humberseth / Selvig 11-4 11-8 14-12 3-0 3-0
4 Mathilde Neskvern Tale Selvig 11-7 11-6 11-3 3-0 4-0
5 Marie Olavsen Anastasia Humberseth 11-9 8-11 11-6 6-11 7-11 2-3 4-1
Kamp Øst 2 (J15) Midt (J13) 1. sett 2.sett 3. sett 4.sett 5. sett Settsifre Lagstilling
1 Martine Kvinge Birgitte Flor Wilhelmsen 7-11 7-11 11-8 11-7 3-11 2-3 0-1
2 Angelica Rahnemoon Pia Meling Fosse 11-9 4-11 11-6 4-11 5-11 2-3 0-2
3 Rahnemoon / Kvinge Wilhemsen / Fosse 10-12 11-8 7-11 11-5 4-11 2-3 0-3
4 Martine Kvinge Pia Meling Fosse 11-13 6-11 5-11 0-3 0-4
5 Angelica Rahnemoon Birgitte Flor Wilhelmsen 6-11 3-11 11-8 5-11 1-3 0-5
Kamp Øst (J13) Øst 2 (J15) 1. sett 2.sett 3. sett 4.sett 5. sett Settsifre Lagstilling
1 Christine Kalvatn Mathilde Neskvern 8-11 11-4 11-8 6-11 11-9 3-2 1-0
2 Vivian Huynh Marie Olavsen 11-4 12-10 9-11 11-8 3-1 2-0
3 Kalvatn / Huynh Olavsen / Neskvern 15-13 11-8 11-6 3-0 3-0
4 Christine Kalvatn Marie Olavsen 11-5 11-5 11-7 3-0 4-0
5 Vivian Huynh Mathilde Neskvern 11-7 4-11 1-11 5-11 1-3 4-1
Kamp Midt (J15) Midt (J13) 1. sett 2.sett 3. sett 4.sett 5. sett Settsifre Lagstilling
1 Anastasia Humberseth Birgitte Flor Wilhelmsen 12-10 10-12 11-4 11-5 3-1 1-0
2 Tale Selvig Pia Meling Fosse 9-11 11-6 11-13 11-3 5-11 2-3 1-1
3 Humberseth / Selvig Wilhemsen / Fosse 11-5 11-6 8-11 1-11 11-7 3-1 2-1
4 Anastasia Humberseth Wilhemsen / Fosse 11-9 9-11 12-10 8-11 11-5 3-2 3-1
5 Tale Selvig Birgitte Flor Wilhelmsen 6-11 8-11 11-3 5-11 1-3 3-2
Spiller Antall kamper Antall poeng
Brown-Hanssen, Sophie (Trondheim BTK) 8 40
Huynh, Vivian (B-72) 8 35
Thomassen, Endre (Trondheim BTK) 8 30
Grua, Jesper (Fokus BTK) 8 29
Lie, Loyd (Husøy og Foynland IF) 8 26
Sletten, Adrian Iversen (Rana BTK) 8 21
Chen, Christopher (Trondheim BTK) 8 21
Eng, Erik (Fokus BTK) 8 20
Neskvern, Mathilde (Kobra BTK) 8 20
Fjellheim, Adam (Skodje IL) 8 19
Wilhelmsen, Birgitte Flor (Trondheim BTK) 8 18
Frøseth, Martin (Tingvoll BTK) 8 18
Myklebust, Anja M. (Tingvoll BTK) 8 16
Seifu, Yared (Notodden BTK) 5 15
Pedersen, Marius M. (Modum BTK) 6 15
Kalvatn, Christine (Fokus BTK) 8 14
Hovdenak, Noah (Fokus BTK) 8 14
Flaatten, Sebastian (Fornebu BTK) 8 13
Fosse, Pia Meling (Laksevåg BTK) 8 10
Låte, Thomas (Hardanger BTK) 8 10
Humberseth, Anastastia (Tingvoll BTK) 8 10
Lam, Khai Noah (Fokus BTK) 8 9
Håland, Lars (Trondheim BTK) 8 7
Pasakinskaite, Gertruda (B-72) 8 5
Aulie, Audun Gjetrang (Drammen BTK) 5 5
Kristoffersen, Helene (Fokus BTK) 8 5
Hagen-Hansen, Daniel (Skien BTK) 4 3
Baardseth, Julian (Modum BTK) 8 2
Ellila, Eskil (Laksevåg BTK) 8 -1
Olsen, Olav Benham (Skien BTK) 6 -3
Isaksen, Joakim (Rana BTK) 8 -5
Haji, Mohammed Mharan (Notodden BTK) 8 -7
Mclean, Oliver Lekven (Laksevåg BTK) 8 -7
Egenberg, Brian (Sportsklubben Heros) 8 -7
Fjellheim, Hans Christian (Rana BTK) 8 -9
Kvinge, Martine Pettersen (Kobra BTK) 8 -10
Bøthun-Bendiksen, Nora (Fokus BTK) 8 -12
Rahnemoon, Angelica (B-72) 8 -13
Steen, Martin (B-72) 8 -14
Egenberg, Seth (Sportsklubben Heros) 8 -15
Eriksen, Marcus Johannes (Husøy og Foynland IF) 8 -15
Selvig, Tale Øvrelid (Trondheim BTK) 8 -17
Haueng, Christoffer Normann (Rana BTK) 8 -18
Holmelid, Sander Øvrebø (Laksevåg BTK) 8 -19
Olavesen, Marie (B-72) 8 -19
Kristiansen, Robin (Modum BTK) 6 -28
Willassen, Kristine (Bodø BTK) 8 -28
Johansson, Tobias Torheim (Skodje IL) 8 -35