Informasjon

Statistikk

Deltakere (per region)

  • Øst
  • Nord
  • Midt
  • Vest
  • Sør

Inforskriv til spillere og lagledere

Nyhetsarkiv

Tidsskjema

OBS: Innmarsj og oppstilling for lagene før hver runde. Lagleder møter 30 minutter før kamp for trekning. Spillere møter 20 minutter før kamp for racketkontroll.

GUTTER

Trykk på bildet for full størrelse

JENTER

Trykk på bildet for full størrelse

Deltakere

Region øst
Erik Eng Fokus BTK
Martin Steen B-72
Region nord
Joakim Isaksen Rana BTK
Hans Christian Fjellheim Rana BTK
Region sør
Yared Seifu Notodden BTK
Robin Kristiansen Modum BTK
Audun Gjetrang Aulie Drammen BTK
Region vest
Thomas Låte Hardanger BTK
Seth Egenberg Heros
Region Midt
Chrsitopher Chen Trondheim BTK
Adam Fjellheim Skodje IL

Region øst
Gertruda Pasakinskaite B-72
Helene Atsuko Kristoffersen Fokus BTK
Region nord
Kristine Willassen Bodø BTK
Nora Bøthun-Bendiksen Fokus BTK
Region Midt
Anja Marie Myklebust Tingvoll BTK
Sophie Brown-Hansen Trondheim BTK

Region øst
Noah Hovdenak Fokus BTK
Jesper Jonassen Grua Fokus BTK
Region nord
Adrian Iversen Sletten Rana BTK
Christoffer Haueng Rana BTK
Region sør
Marius M. Pedersen Modum BTK
Olav Benham Olsen Skien BTK
Daniel Hagen-Hansen Skien BTK
Region vest
Brian Egenberg Heros
Eskil Ellila Laksevåg BTK
Region Midt
Martin Frøseth Tingvoll BTK
Tobias Torheim Johansson Skodje IL

J15 – Region øst 1
Mathilde Neskvern Kobra BTK
Marie Olavesen B-72
J15 – Region øst 2
Martine Pettersen Kvinge Kobra BTK
Angelica Rahnemoon B-72
J15 – Region Midt
Anastasia Humberseth Tingvoll BTK
Tale Øvrelid Selvig Trondheim BTK

J13 – Region øst
Christine Kalvatn Fokus BTK
Vivian Huynh B-72
J13 – Region Midt
Birgitte Flor Wilhelmsen Trondheim BTK
Pia Meling Fosse Laksevåg
Region øst
Khai Noah Lam Fokus BTK
Sebastian Flaatten Fornebu BTK
Region sør 1
Julian Baardseth Modum BTK
Loyd Lie Husøy og Foynland
Region sør 2
Mohammed Mharan Haji Notodden
Marcus Johannes Eriksen Husøy og Foynland
Region vest
Sander Øvrebø Holmelid Laksevåg BTK
Oliver Lekven Mclean Laksevåg BTK
Region Midt
Lars Håland Trondheim BTK
Endre Thomassen Trondheim BTK

Overdommer/Ass. overdommer:

Arild Knudsen

Mahta Souri

Forbundsdommere:

1. Frank Falch

2. Rune W. Johansen

3. Svein Egenberg

4. Don Alexander

5. Dahn Tran

6. Konrad Sierputowski

7. Odd Tancred Olsen

8. Katarina Solheim Arntsen

9. Auden-Magnus Nilsen-Nygaard Hjelseng

Praksis under dommerkurs:

1. Eilef Haave Simones

2. Martin Tran

3. Victor Sundve Hellevik

4. Runar Myklebust

5. Øistein Nordhelle

6. Morten Rossvan

7. Andreas Rossvang

Spillehall

Håkons hall
Nordsetervegen 45, 2609 Lillehammer

Hotell

Birkebeineren Hotel & Apartments
Birkebeinervegen 24, 2618 Lillehammer

Trykk på bildet over for å gå til www.ungdomslekene.no

veibeskrivelse-regionlagsturnering

Trykk på bildet over for link til kart