Resultater

Trykk over for detaljerte resultater

Tidsskjema

Gruppe 1: Herrer eldre junior, Damer eldre junior.
Runde 1: kl. 10.00.
Runde 2: kl. 11.00.
Gruppe 2: Gutter 15 år, Jenter 15 år.
Runde 1: kl. 12.00.
Runde 2: kl. 12.40.
Gruppe 3: Herrer elite, Damer elite, Funksjonshemmede.
Runde 1: kl. 13.20.
Runde 2: kl. 14.20.
Kl. 13.20 Åpningsseremoni
Gruppe 1: Herrer eldre junior, Damer eldre junior.
Runde 3: kl. 15.20.
Runde 4: kl. 16.20.
Gruppe 2: Gutter 15 år, Jenter 15 år.
Runde 3: kl. 17.20.
Runde 4: kl. 18.00.
Gruppe 3: Herrer elite, Damer elite, Funksjonshemmede.
Runde 3: kl. 18.40.
Runde 4: kl. 19.40

Gruppe 1: Herrer eldre junior, Damer eldre junior.
Runde 5: kl. 09.00.
Runde 6: kl. 10.00.
Runde 7: kl. 14.20.
Gruppe 2: Gutter 15 år, Jenter 15 år.
Runde 5: kl. 11.00.
Runde 6: kl. 11.40.
Runde 7: kl. 15.20.
Gruppe 3: Herrer elite, Damer elite, Funksjonshemmede.
Runde 5: kl. 12.20.
Runde 6: kl. 13.20.
Runde 7: kl. 16.00.
Kl. 17.00. Premieutdeling

Spiller    Poeng
Horgen, Sarah (B-72) 72
Driveklepp, Mina Molnes (Volda og Ørsta BTK) 54
Meringdal, Fredrik (Volda og Ørsta BTK) 46
Lindholm, Eskil (Fornebu BTK) 40
Jacobsen, Pablo (Fornebu BTK) 34
Christiansen, Iver Helle (B-72) 30
Sandberg, Vegard R. (Eiker BTK) 20
Berecki, Zsolt (Volda og Ørsta BTK) 20
Doval, Ilka (Eiker BTK) 18
Sætre, Thomas (Bergen HIL) 16
Vikstrøm, Magnus (Kjelsås BTK) 12
Ibenfeldt, Christian (Laksevåg BTK) 4
Gjelle, Maja H. (B-72) 4
Johansen, Fredrik N (Fokus BTK) 2
Titlestad, Brage Æsøy (Laksevåg BTK) -4
Eng, Kristin (Fokus BTK) -4
Wetzel, Adrian Evensen (B-72) -6
Wetzel, Katarina Evensen (B-72) -8
Fleischer, Petter (Molde BTK) -12
Korneliussen, Nora (Drammen BTK) -16
Aasebø, Anna Grutle (Fokus BTK) -28
Jonassen, Chriss (Fokus BTK) -30
Esketveit, Anja (Fjell-Kameraterne,IL) -32
Stuve, Nils Arne (Stord BTK) -48
Spiller    Poeng
Skåttet, Rikke Balgaard (Nesodden IF) 61.5
Haug, Borgar (Fokus BTK) 46.5
Høimyr, Ida (Notodden BTK) 45
Toftaker, Martine (B-72) 45
Pirtskhalava, Kristina (Bodø BTK) 45
Sørheim, Sigurd Tjalveson (Volda og Ørsta BTK) 42
Horvli, Even Nikolai (Molde BTK) 40.5
Fransson, Alexander Klerck (Fokus BTK) 30
Babsvik, Marlone (Sarpsborg BTK) 27
Egenberg, Gard (Sportsklubben Heros) 27
Lange, Lisa Marie (Harestua IL) 21
Johnsen, Elisabeth Bordevich (Bodø BTK) 19.5
Jørgensen, Frøydis (B-72) 18
Flåøien, Jonas (B-72) 9
Vetvik, Finn (Lia IL) 7.5
Wertebach, Yoana Aminda (B-72) 7.5
Todok, Tone Solerød (Nesodden IF) 3
Gudmundsen, Mikkel (B-72) 1.5
Aarsund, Snorre Amundsen (Harestua IL) -1.5
Vimalasenan, Akshaya (B-72) -3
Sporsheim, Andreas (Molde BTK) -4.5
Låte, Thomas (Hardanger BTK) -13.5
Berg, Tora (Fokus BTK) -13.5
Näslund, Mattis (Fjell-Kameraterne,IL) -18
Green, Aurora Fossåen (Nesodden IF) -18
Hovden, Hanna (Oppegård IL) -18
Flaglien, Silje (Fokus BTK) -21
Fransson, Christian Klerck (Fokus BTK) -22.5
Nilsen, Henrik Bagner (B-72) -24
Eng, Erik (Fokus BTK) -34.5
Torvik, Evelyn (Volda og Ørsta BTK) -37.5
Horgen, Maria Linea (B-72) -63

Detaljert tidsskjema

Kamp Kamptid Spiller 1 Spiller 2 Klasse Bord
1-8 1000 Horgen Maria Linea, B-72 Berg Tora, Fokus BTK DEJ 2
2-7 1000 Skåttet Rikke Balgaard, Nesodden IF Wertebach Yoana Aminda, B-72 DEJ 3
3-6 1000 Jørgensen Frøydis, B-72 Vimalasenan Akshaya, B-72 DEJ 6
4-5 1000 Høimyr Ida, Notodden BTK Green Aurora Fossåen, Nesodden IF DEJ 7
1-8 1000 Gudmundsen Mikkel, B-72 Aarsund Snorre Amundsen, Harestua IL HEJ 9
2-7 1000 Vetvik Finn, Lia IL Fransson Christian Klerck, Fokus BTK HEJ 10
3-6 1000 Flåøien Jonas, B-72 Sporsheim Andreas, Molde BTK HEJ 11
4-5 1000 Horvli Even Nikolai, Molde BTK Egenberg Gard, Sportsklubben Heros HEJ 12
1-6 1100 Horgen Maria Linea, B-72 Vimalasenan Akshaya, B-72 DEJ 9
2-5 1100 Skåttet Rikke Balgaard, Nesodden IF Green Aurora Fossåen, Nesodden IF DEJ 10
3-8 1100 Jørgensen Frøydis, B-72 Berg Tora, Fokus BTK DEJ 11
4-7 1100 Høimyr Ida, Notodden BTK Wertebach Yoana Aminda, B-72 DEJ 12
1-6 1100 Gudmundsen Mikkel, B-72 Sporsheim Andreas, Molde BTK HEJ 2
2-5 1100 Vetvik Finn, Lia IL Egenberg Gard, Sportsklubben Heros HEJ 3
3-8 1100 Flåøien Jonas, B-72 Aarsund Snorre Amundsen, Harestua IL HEJ 6
4-7 1100 Horvli Even Nikolai, Molde BTK Fransson Christian Klerck, Fokus BTK HEJ 7
1-8 1200 Haug Borgar, Fokus BTK Näslund Mattis, Fjell-Kameraterne,IL G15 2
2-7 1200 Fransson Alexander Klerck, Fokus BTK Babsvik Marlone, Sarpsborg BTK G15 3
3-6 1200 Låte Thomas, Hardanger BTK Nilsen Henrik Bagner, B-72 G15 6
4-5 1200 Eng Erik, Fokus BTK Sørheim Sigurd Tjalveson, Volda og Ørsta BTK G15 7
1-8 1200 Lange Lisa Marie, Harestua IL Todok Tone Solerød, Nesodden IF J15 9
2-7 1200 Toftaker Martine, B-72 Johnsen Elisabeth Bordevich, Bodø BTK J15 10
3-6 1200 Pirtskhalava Kristina, Bodø BTK Torvik Evelyn, Volda og Ørsta BTK J15 11
4-5 1200 Flaglien Silje, Fokus BTK Hovden Hanna, Oppegård IL J15 12
1-6 1240 Haug Borgar, Fokus BTK Nilsen Henrik Bagner, B-72 G15 9
2-5 1240 Fransson Alexander Klerck, Fokus BTK Sørheim Sigurd Tjalveson, Volda og Ørsta BTK G15 10
3-8 1240 Låte Thomas, Hardanger BTK Näslund Mattis, Fjell-Kameraterne,IL G15 11
4-7 1240 Eng Erik, Fokus BTK Babsvik Marlone, Sarpsborg BTK G15 12
1-6 1240 Lange Lisa Marie, Harestua IL Torvik Evelyn, Volda og Ørsta BTK J15 2
2-5 1240 Toftaker Martine, B-72 Hovden Hanna, Oppegård IL J15 3
3-8 1240 Pirtskhalava Kristina, Bodø BTK Todok Tone Solerød, Nesodden IF J15 6
4-7 1240 Flaglien Silje, Fokus BTK Johnsen Elisabeth Bordevich, Bodø BTK J15 7
1-8 1320 Doval Ilka, Eiker BTK Esketveit Anja, Fjell-Kameraterne,IL DE 1
2-7 1320 Gjelle Maja H., B-72 Driveklepp Mina Molnes, Volda og Ørsta BTK DE 2
3-6 1320 Horgen Sarah, B-72 Eng Kristin, Fokus BTK DE 3
4-5 1320 Aasebø Anna Grutle, Fokus BTK Wetzel Katarina Evensen, B-72 DE 4
1-8 1320 Berecki Zsolt, Volda og Ørsta BTK Korneliussen Nora, Drammen BTK FH 5
2-7 1320 Sætre Thomas, Bergen HIL Christiansen Iver Helle, B-72 FH 6
3-6 1320 Brage Æsøy Titlestad, Laksevåg BTK Stuve Nils Arne, Stord BTK FH 7
4-5 1320 Johansen Fredrik N, Fokus BTK Jacobsen Pablo, Fornebu BTK FH 8
1-8 1320 Lindholm Eskil, Fornebu BTK Vikstrøm Magnus, Kjelsås BTK HE 9
2-7 1320 Meringdal Fredrik, Volda og Ørsta BTK Fleischer Petter, Molde BTK HE 10
3-6 1320 Sandberg Vegard R., Eiker BTK Jonassen Chriss, Fokus BTK HE 11
4-5 1320 Wetzel Adrian Evensen, B-72 Ibenfeldt Christian, Laksevåg BTK HE 12
1-6 1420 Doval Ilka, Eiker BTK Eng Kristin, Fokus BTK DE 12
2-5 1420 Gjelle Maja H., B-72 Wetzel Katarina Evensen, B-72 DE 11
3-8 1420 Horgen Sarah, B-72 Esketveit Anja, Fjell-Kameraterne,IL DE 10
4-7 1420 Aasebø Anna Grutle, Fokus BTK Driveklepp Mina Molnes, Volda og Ørsta BTK DE 9
1-6 1420 Berecki Zsolt, Volda og Ørsta BTK Stuve Nils Arne, Stord BTK FH 5
2-5 1420 Sætre Thomas, Bergen HIL Jacobsen Pablo, Fornebu BTK FH 6
3-8 1420 Brage Æsøy Titlestad, Laksevåg BTK Korneliussen Nora, Drammen BTK FH 7
4-7 1420 Johansen Fredrik N, Fokus BTK Christiansen Iver Helle, B-72 FH 8
1-6 1420 Lindholm Eskil, Fornebu BTK Jonassen Chriss, Fokus BTK HE 1
2-5 1420 Meringdal Fredrik, Volda og Ørsta BTK Ibenfeldt Christian, Laksevåg BTK HE 2
3-8 1420 Sandberg Vegard R., Eiker BTK Vikstrøm Magnus, Kjelsås BTK HE 3
4-7 1420 Wetzel Adrian Evensen, B-72 Fleischer Petter, Molde BTK HE 4
1-4 1520 Horgen Maria Linea, B-72 Høimyr Ida, Notodden BTK DEJ 2
2-3 1520 Skåttet Rikke Balgaard, Nesodden IF Jørgensen Frøydis, B-72 DEJ 3
5-8 1520 Green Aurora Fossåen, Nesodden IF Berg Tora, Fokus BTK DEJ 6
6-7 1520 Vimalasenan Akshaya, B-72 Wertebach Yoana Aminda, B-72 DEJ 7
1-7 1520 Gudmundsen Mikkel, B-72 Fransson Christian Klerck, Fokus BTK HEJ 9
2-8 1520 Vetvik Finn, Lia IL Aarsund Snorre Amundsen, Harestua IL HEJ 10
3-5 1520 Flåøien Jonas, B-72 Egenberg Gard, Sportsklubben Heros HEJ 11
4-6 1520 Horvli Even Nikolai, Molde BTK Sporsheim Andreas, Molde BTK HEJ 12
1-7 1620 Horgen Maria Linea, B-72 Wertebach Yoana Aminda, B-72 DEJ 9
2-8 1620 Skåttet Rikke Balgaard, Nesodden IF Berg Tora, Fokus BTK DEJ 10
3-5 1620 Jørgensen Frøydis, B-72 Green Aurora Fossåen, Nesodden IF DEJ 11
4-6 1620 Høimyr Ida, Notodden BTK Vimalasenan Akshaya, B-72 DEJ 12
1-3 1620 Gudmundsen Mikkel, B-72 Flåøien Jonas, B-72 HEJ 2
2-4 1620 Vetvik Finn, Lia IL Horvli Even Nikolai, Molde BTK HEJ 3
5-7 1620 Egenberg Gard, Sportsklubben Heros Fransson Christian Klerck, Fokus BTK HEJ 6
6-8 1620 Sporsheim Andreas, Molde BTK Aarsund Snorre Amundsen, Harestua IL HEJ 7
1-4 1720 Haug Borgar, Fokus BTK Eng Erik, Fokus BTK G15 2
2-3 1720 Fransson Alexander Klerck, Fokus BTK Låte Thomas, Hardanger BTK G15 3
5-8 1720 Sørheim Sigurd Tjalveson, Volda og Ørsta BTK Näslund Mattis, Fjell-Kameraterne,IL G15 6
6-7 1720 Nilsen Henrik Bagner, B-72 Babsvik Marlone, Sarpsborg BTK G15 7
1-4 1720 Lange Lisa Marie, Harestua IL Flaglien Silje, Fokus BTK J15 9
2-3 1720 Toftaker Martine, B-72 Pirtskhalava Kristina, Bodø BTK J15 10
5-8 1720 Hovden Hanna, Oppegård IL Todok Tone Solerød, Nesodden IF J15 11
6-7 1720 Torvik Evelyn, Volda og Ørsta BTK Johnsen Elisabeth Bordevich, Bodø BTK J15 12
1-3 1800 Haug Borgar, Fokus BTK Låte Thomas, Hardanger BTK G15 9
2-4 1800 Fransson Alexander Klerck, Fokus BTK Eng Erik, Fokus BTK G15 10
5-7 1800 Sørheim Sigurd Tjalveson, Volda og Ørsta BTK Babsvik Marlone, Sarpsborg BTK G15 11
6-8 1800 Nilsen Henrik Bagner, B-72 Näslund Mattis, Fjell-Kameraterne,IL G15 12
1-5 1800 Lange Lisa Marie, Harestua IL Hovden Hanna, Oppegård IL J15 2
2-6 1800 Toftaker Martine, B-72 Torvik Evelyn, Volda og Ørsta BTK J15 3
3-7 1800 Pirtskhalava Kristina, Bodø BTK Johnsen Elisabeth Bordevich, Bodø BTK J15 6
4-8 1800 Flaglien Silje, Fokus BTK Todok Tone Solerød, Nesodden IF J15 7
1-4 1840 Doval Ilka, Eiker BTK Aasebø Anna Grutle, Fokus BTK DE 9
2-3 1840 Gjelle Maja H., B-72 Horgen Sarah, B-72 DE 10
5-8 1840 Wetzel Katarina Evensen, B-72 Esketveit Anja, Fjell-Kameraterne,IL DE 11
6-7 1840 Eng Kristin, Fokus BTK Driveklepp Mina Molnes, Volda og Ørsta BTK DE 12
1-4 1840 Berecki Zsolt, Volda og Ørsta BTK Johansen Fredrik N, Fokus BTK FH 1
2-3 1840 Sætre Thomas, Bergen HIL Brage Æsøy Titlestad, Laksevåg BTK FH 2
5-8 1840 Jacobsen Pablo, Fornebu BTK Korneliussen Nora, Drammen BTK FH 3
6-7 1840 Stuve Nils Arne, Stord BTK Christiansen Iver Helle, B-72 FH 4
1-4 1840 Lindholm Eskil, Fornebu BTK Wetzel Adrian Evensen, B-72 HE 5
2-3 1840 Meringdal Fredrik, Volda og Ørsta BTK Sandberg Vegard R., Eiker BTK HE 6
5-8 1840 Ibenfeldt Christian, Laksevåg BTK Vikstrøm Magnus, Kjelsås BTK HE 7
6-7 1840 Jonassen Chriss, Fokus BTK Fleischer Petter, Molde BTK HE 8
1-7 1940 Doval Ilka, Eiker BTK Driveklepp Mina Molnes, Volda og Ørsta BTK DE 1
2-8 1940 Gjelle Maja H., B-72 Esketveit Anja, Fjell-Kameraterne,IL DE 2
3-5 1940 Horgen Sarah, B-72 Wetzel Katarina Evensen, B-72 DE 3
4-6 1940 Aasebø Anna Grutle, Fokus BTK Eng Kristin, Fokus BTK DE 4
1-7 1940 Berecki Zsolt, Volda og Ørsta BTK Christiansen Iver Helle, B-72 FH 5
2-8 1940 Sætre Thomas, Bergen HIL Korneliussen Nora, Drammen BTK FH 6
3-5 1940 Brage Æsøy Titlestad, Laksevåg BTK Jacobsen Pablo, Fornebu BTK FH 7
4-6 1940 Johansen Fredrik N, Fokus BTK Stuve Nils Arne, Stord BTK FH 8
1-7 1940 Lindholm Eskil, Fornebu BTK Fleischer Petter, Molde BTK HE 9
2-8 1940 Meringdal Fredrik, Volda og Ørsta BTK Vikstrøm Magnus, Kjelsås BTK HE 10
3-5 1940 Sandberg Vegard R., Eiker BTK Ibenfeldt Christian, Laksevåg BTK HE 11
4-6 1940 Wetzel Adrian Evensen, B-72 Jonassen Chriss, Fokus BTK HE 12
Kamp Kamptid Spiller 1 Spiller 2 Klasse Bord
1-5 0900 Horgen Maria Linea, B-72 Green Aurora Fossåen, Nesodden IF DEJ 2
2-6 0900 Skåttet Rikke Balgaard, Nesodden IF Vimalasenan Akshaya, B-72 DEJ 3
3-7 0900 Jørgensen Frøydis, B-72 Wertebach Yoana Aminda, B-72 DEJ 6
4-8 0900 Høimyr Ida, Notodden BTK Berg Tora, Fokus BTK DEJ 7
1-5 0900 Gudmundsen Mikkel, B-72 Egenberg Gard, Sportsklubben Heros HEJ 9
2-6 0900 Vetvik Finn, Lia IL Sporsheim Andreas, Molde BTK HEJ 10
3-7 0900 Flåøien Jonas, B-72 Fransson Christian Klerck, Fokus BTK HEJ 11
4-8 0900 Horvli Even Nikolai, Molde BTK Aarsund Snorre Amundsen, Harestua IL HEJ 12
1-3 1000 Horgen Maria Linea, B-72 Jørgensen Frøydis, B-72 DEJ 9
2-4 1000 Skåttet Rikke Balgaard, Nesodden IF Høimyr Ida, Notodden BTK DEJ 10
5-7 1000 Green Aurora Fossåen, Nesodden IF Wertebach Yoana Aminda, B-72 DEJ 11
6-8 1000 Vimalasenan Akshaya, B-72 Berg Tora, Fokus BTK DEJ 12
1-4 1000 Gudmundsen Mikkel, B-72 Horvli Even Nikolai, Molde BTK HEJ 2
2-3 1000 Vetvik Finn, Lia IL Flåøien Jonas, B-72 HEJ 3
5-8 1000 Egenberg Gard, Sportsklubben Heros Aarsund Snorre Amundsen, Harestua IL HEJ 6
6-7 1000 Sporsheim Andreas, Molde BTK Fransson Christian Klerck, Fokus BTK HEJ 7
1-5 1100 Haug Borgar, Fokus BTK Sørheim Sigurd Tjalveson, Volda og Ørsta BTK G15 2
2-6 1100 Fransson Alexander Klerck, Fokus BTK Nilsen Henrik Bagner, B-72 G15 3
3-7 1100 Låte Thomas, Hardanger BTK Babsvik Marlone, Sarpsborg BTK G15 6
4-8 1100 Eng Erik, Fokus BTK Näslund Mattis, Fjell-Kameraterne,IL G15 7
1-7 1100 Lange Lisa Marie, Harestua IL Johnsen Elisabeth Bordevich, Bodø BTK J15 9
2-8 1100 Toftaker Martine, B-72 Todok Tone Solerød, Nesodden IF J15 10
3-5 1100 Pirtskhalava Kristina, Bodø BTK Hovden Hanna, Oppegård IL J15 11
4-6 1100 Flaglien Silje, Fokus BTK Torvik Evelyn, Volda og Ørsta BTK J15 12
1-7 1140 Haug Borgar, Fokus BTK Babsvik Marlone, Sarpsborg BTK G15 9
2-8 1140 Fransson Alexander Klerck, Fokus BTK Näslund Mattis, Fjell-Kameraterne,IL G15 10
3-5 1140 Låte Thomas, Hardanger BTK Sørheim Sigurd Tjalveson, Volda og Ørsta BTK G15 11
4-6 1140 Eng Erik, Fokus BTK Nilsen Henrik Bagner, B-72 G15 12
1-3 1140 Lange Lisa Marie, Harestua IL Pirtskhalava Kristina, Bodø BTK J15 2
2-4 1140 Toftaker Martine, B-72 Flaglien Silje, Fokus BTK J15 3
5-7 1140 Hovden Hanna, Oppegård IL Johnsen Elisabeth Bordevich, Bodø BTK J15 6
6-8 1140 Torvik Evelyn, Volda og Ørsta BTK Todok Tone Solerød, Nesodden IF J15 7
1-5 1220 Doval Ilka, Eiker BTK Wetzel Katarina Evensen, B-72 DE 12
2-6 1220 Gjelle Maja H., B-72 Eng Kristin, Fokus BTK DE 11
3-7 1220 Horgen Sarah, B-72 Driveklepp Mina Molnes, Volda og Ørsta BTK DE 10
4-8 1220 Aasebø Anna Grutle, Fokus BTK Esketveit Anja, Fjell-Kameraterne,IL DE 9
1-5 1220 Berecki Zsolt, Volda og Ørsta BTK Jacobsen Pablo, Fornebu BTK FH 5
2-6 1220 Sætre Thomas, Bergen HIL Stuve Nils Arne, Stord BTK FH 6
3-7 1220 Brage Æsøy Titlestad, Laksevåg BTK Christiansen Iver Helle, B-72 FH 7
4-8 1220 Johansen Fredrik N, Fokus BTK Korneliussen Nora, Drammen BTK FH 8
1-5 1220 Lindholm Eskil, Fornebu BTK Ibenfeldt Christian, Laksevåg BTK HE 1
2-6 1220 Meringdal Fredrik, Volda og Ørsta BTK Jonassen Chriss, Fokus BTK HE 2
3-7 1220 Sandberg Vegard R., Eiker BTK Fleischer Petter, Molde BTK HE 3
4-8 1220 Wetzel Adrian Evensen, B-72 Vikstrøm Magnus, Kjelsås BTK HE 4
1-3 1320 Doval Ilka, Eiker BTK Horgen Sarah, B-72 DE 9
2-4 1320 Gjelle Maja H., B-72 Aasebø Anna Grutle, Fokus BTK DE 10
5-7 1320 Wetzel Katarina Evensen, B-72 Driveklepp Mina Molnes, Volda og Ørsta BTK DE 11
6-8 1320 Eng Kristin, Fokus BTK Esketveit Anja, Fjell-Kameraterne,IL DE 12
1-3 1320 Berecki Zsolt, Volda og Ørsta BTK Brage Æsøy Titlestad, Laksevåg BTK FH 1
2-4 1320 Sætre Thomas, Bergen HIL Johansen Fredrik N, Fokus BTK FH 2
5-7 1320 Jacobsen Pablo, Fornebu BTK Christiansen Iver Helle, B-72 FH 3
6-8 1320 Stuve Nils Arne, Stord BTK Korneliussen Nora, Drammen BTK FH 4
1-3 1320 Lindholm Eskil, Fornebu BTK Sandberg Vegard R., Eiker BTK HE 5
2-4 1320 Meringdal Fredrik, Volda og Ørsta BTK Wetzel Adrian Evensen, B-72 HE 6
5-7 1320 Ibenfeldt Christian, Laksevåg BTK Fleischer Petter, Molde BTK HE 7
6-8 1320 Jonassen Chriss, Fokus BTK Vikstrøm Magnus, Kjelsås BTK HE 8
1-2 1420 Horgen Maria Linea, B-72 Skåttet Rikke Balgaard, Nesodden IF DEJ 2
3-4 1420 Jørgensen Frøydis, B-72 Høimyr Ida, Notodden BTK DEJ 3
5-6 1420 Green Aurora Fossåen, Nesodden IF Vimalasenan Akshaya, B-72 DEJ 6
7-8 1420 Wertebach Yoana Aminda, B-72 Berg Tora, Fokus BTK DEJ 7
1-2 1420 Gudmundsen Mikkel, B-72 Vetvik Finn, Lia IL HEJ 9
3-4 1420 Flåøien Jonas, B-72 Horvli Even Nikolai, Molde BTK HEJ 10
5-6 1420 Egenberg Gard, Sportsklubben Heros Sporsheim Andreas, Molde BTK HEJ 11
7-8 1420 Fransson Christian Klerck, Fokus BTK Aarsund Snorre Amundsen, Harestua IL HEJ 12
1-2 1520 Haug Borgar, Fokus BTK Fransson Alexander Klerck, Fokus BTK G15 2
3-4 1520 Låte Thomas, Hardanger BTK Eng Erik, Fokus BTK G15 3
5-6 1520 Sørheim Sigurd Tjalveson, Volda og Ørsta BTK Nilsen Henrik Bagner, B-72 G15 6
7-8 1520 Babsvik Marlone, Sarpsborg BTK Näslund Mattis, Fjell-Kameraterne,IL G15 7
1-2 1520 Lange Lisa Marie, Harestua IL Toftaker Martine, B-72 J15 9
3-4 1520 Pirtskhalava Kristina, Bodø BTK Flaglien Silje, Fokus BTK J15 10
5-6 1520 Hovden Hanna, Oppegård IL Torvik Evelyn, Volda og Ørsta BTK J15 11
7-8 1520 Johnsen Elisabeth Bordevich, Bodø BTK Todok Tone Solerød, Nesodden IF J15 12
1-2 1600 Doval Ilka, Eiker BTK Gjelle Maja H., B-72 DE 1
3-4 1600 Horgen Sarah, B-72 Aasebø Anna Grutle, Fokus BTK DE 2
5-6 1600 Wetzel Katarina Evensen, B-72 Eng Kristin, Fokus BTK DE 3
7-8 1600 Driveklepp Mina Molnes, Volda og Ørsta BTK Esketveit Anja, Fjell-Kameraterne,IL DE 4
1-2 1600 Berecki Zsolt, Volda og Ørsta BTK Sætre Thomas, Bergen HIL FH 5
3-4 1600 Brage Æsøy Titlestad, Laksevåg BTK Johansen Fredrik N, Fokus BTK FH 6
5-6 1600 Jacobsen Pablo, Fornebu BTK Stuve Nils Arne, Stord BTK FH 7
7-8 1600 Christiansen Iver Helle, B-72 Korneliussen Nora, Drammen BTK FH 8
1-2 1600 Lindholm Eskil, Fornebu BTK Meringdal Fredrik, Volda og Ørsta BTK HE 9
3-4 1600 Sandberg Vegard R., Eiker BTK Wetzel Adrian Evensen, B-72 HE 10
5-6 1600 Ibenfeldt Christian, Laksevåg BTK Jonassen Chriss, Fokus BTK HE 11
7-8 1600 Fleischer Petter, Molde BTK Vikstrøm Magnus, Kjelsås BTK HE 12

Program

Trykk på bildet for å åpne programmet

Deltakere

1. Eskil Lindholm, Fornebu BTK
2. Fredrik Meringdal, Volda og Ørsta BTK
3. Vegard R. Sandberg, Eiker BTK
4. Adrian Evensen Wetzel, B-72
5. Christian Ibenfeldt, Laksevåg BTK
6. Chriss Jonassen, Fokus BTK
7. Petter Fleischer, Molde BTK
8. Magnus Vikstrøm, Kjelsås BTK

9. Ilka Doval, Eiker BTK
10. Maja H. Gjelle, B-72
11. Sarah Horgen, B-72
12. Anne Grutle Aasebø, Fokus BTK
13. Katarine Evensen Wetzel, B-72
14. Kristin Eng, Fokus BTK
15. Mina Molnes Driveklepp, Volda og Ørsta BTK
16. Anja Esketveit, Fjellkameraterne IL

17. Zsolt Berecki, Volda og Ørsta BTK
18. Thomas Sætre, Bergen HIL
19. Brage Æsøy Titlestad, Laksevåg BTK
20. Fredrik N. Johansen, Fokus BTK
21. Pablo Jacobsen, Fornebu BTK
22. Nils Arne Stuve, Stord BTK
23. Iver Helle Christiansen, B-72
24. Nora Korneliussen, Drammen BTK

25. Mikkel Gudmundsen, B-72
26. Finn Vetvik, Lia IL
27. Jonas Flåøien, B-72
28. Even Nikolai Horvli, Molde BTK
29. Gard Egenberg, Sportsklubben Heros
30. Andreas Sporsheim, Molde BTK
31. Christian Klerck Fransson, Fokus BTK
32. Snorre Amundsen Aarsund, Harestua IL

33. Maria Linea Horgen, B-72
34. Rikke Baalgård Skottet, Nesodden IF
35. Frøydis Jørgensen, B-72
36. Ida Høimyr, Notodden BTK
37. Aurora Fossåen Green, Nesodden IF
38. Akshaya Vimalasenan, B-72
39. Yoana Aminda Wertebach, B-72
40. Tora Berg, Fokus BTK

41. Borgar Haug, Fokus BTK
42. Alexander Klerck Fransson, Fokus BTK
43. Thomas Låte, Hardanger BTK
44. Erik Eng, Fokus BTK

45. Sigurd Tjalveson Sørheim, Volda og Ørsta BTK
46. Henrik Bagner Nilsen, B-72
47. Marlone Babsvik, Sarpsborg BTK
48. Matthis Näslund, Fjellkameraterne IL

49. Lisa Marie Lange, Harestua IL
50. Martine Toftaker, B-72
51. Kristina Pirtskhalava, Bodø BTK

52. Silje Flaglien, Fokus BTK
53. Hanna Hovden, Oppegård IL

54. Evelyn Torvik, Volda og Ørsta BTK
55. Elisabeth Bordevich, Bodø BTK

56. Tone Todok Solerød, Nesodden IF

Spillehall

Skien fritidspark

Hotell

Hotell fritidsparken

Trykk på bildet for full størrelse