Resultatene fra region cup 1 i region nord

Her er resultatene:

Gutter 15
1;Kristoffer DIDRIKSEN, Bodø BTK
2;Viktor BERGERSEN, Kebne BTK
3;Hugo KARLSSON, Kebne BTK
3;Mattis H. JERNSLETTEN, Tromsø BTK
5;Pontus HØRNSTRØM, Kebne BTK
5;Fredrik Tverelv BERNTSEN, Tromsø BTK
5;Kristin BREIVIK, Kanebogen BTK
5;Vebjørn WINTHER, Kanebogen BTK
Final;Kristoffer DIDRIKSEN – Viktor BERGERSEN;4-11, 9-11, 11-8, 11-9, 11-9
Semi;Kristoffer DIDRIKSEN – Hugo KARLSSON;8-11, 11-4, 11-6, 11-9
Semi;Viktor BERGERSEN – Mattis H. JERNSLETTEN;11-4, 11-5, 11-5
1/4;Kristoffer DIDRIKSEN – Pontus HØRNSTRØM;11-3, 11-5, 11-5
1/4;Viktor BERGERSEN – Fredrik Tverelv BERNTSEN;11-7, 11-8, 13-11
1/4;Hugo KARLSSON – Kristin BREIVIK;11-1, 11-7, 11-8
1/4;Mattis H. JERNSLETTEN – Vebjørn WINTHER;11-3, 11-6, 11-0

Gutter/Jenter 13
1;Mattis H. JERNSLETTEN, Tromsø BTK
2;Kristina PIRTSKHALAVA, Bodø BTK
3;Hugo KARLSSON, Kebne BTK
3;Viktor BERGERSEN, Kebne BTK
5;Joakim ANDREASSEN, Narvik BTK
5;Pontus HØRNSTRØM, Kebne BTK
Final;Mattis H. JERNSLETTEN – Kristina PIRTSKHALAVA;11-5, 4-11, 11-4, 14-16, 11-6
Semi;Mattis H. JERNSLETTEN – Hugo KARLSSON;11-9, 11-8, 11-6
Semi;Kristina PIRTSKHALAVA – Viktor BERGERSEN;12-10, 6-11, 11-3, 11-13, 11-7
1/4;Hugo KARLSSON – Joakim ANDREASSEN;11-6, 11-9, 11-5
1/4;Viktor BERGERSEN – Pontus HØRNSTRØM;12-10, 11-7, 11-5

Herrer A
1;Simon ANDREASSEN, Narvik BTK
2;Eirik HUSVEG, Narvik BTK
3;Ketil JOHANSEN, Bodø BTK
3;Andreas WIIK, Bodø BTK
5;Nikolai FALCH, Bodø BTK
5;Kristoffer DIDRIKSEN, Bodø BTK
5;Viktor BERGERSEN, Kebne BTK
5;Dagfinn KRISTIANSEN, Kanebogen BTK
Final;Simon ANDREASSEN – Eirik HUSVEG;11-6, 11-7, 11-8
Semi;Simon ANDREASSEN – Ketil JOHANSEN;11-8, 11-8, 12-10
Semi;Eirik HUSVEG – Andreas WIIK;8-11, 11-7, 8-11, 12-10, 11-9
1/4;Simon ANDREASSEN – Nikolai FALCH;11-5, 9-11, 11-3, 11-2
1/4;Eirik HUSVEG – Kristoffer DIDRIKSEN;11-5, 11-9, 5-11, 11-5
1/4;Ketil JOHANSEN – Viktor BERGERSEN;11-6, 11-7, 11-6
1/4;Andreas WIIK – Dagfinn KRISTIANSEN;11-7, 11-4, 8-11, 6-11, 11-9

Herrer C
1;Simon ANDREASSEN, Narvik BTK
2;Sivert ROMSTAD, Narvik BTK
3;Viktor BERGERSEN, Kebne BTK
3;Eirik HUSVEG, Narvik BTK
5;Pontus HØRNSTRØM, Kebne BTK
5;Kristoffer DIDRIKSEN, Bodø BTK
5;Dagfinn KRISTIANSEN, Kanebogen BTK
5;Nikolai FALCH, Bodø BTK
9;Odin DYRKOLBOTN, Tromsø BTK
9;Kristina PIRTSKHALAVA, Bodø BTK
Final;Simon ANDREASSEN – Sivert ROMSTAD;11-7, 11-6, 11-4
Semi;Simon ANDREASSEN – Viktor BERGERSEN;11-6, 11-9, 11-8
Semi;Sivert ROMSTAD – Eirik HUSVEG;11-9, 11-6, 12-10
1/4;Simon ANDREASSEN – Pontus HØRNSTRØM;11-2, 11-3, 11-6
1/4;Sivert ROMSTAD – Kristoffer DIDRIKSEN;11-7, 11-6, 13-11
1/4;Viktor BERGERSEN – Dagfinn KRISTIANSEN;9-11, 11-4, 11-9, 7-11, 11-5
1/4;Eirik HUSVEG – Nikolai FALCH;11-8, 11-2, 11-6
1/8;Viktor BERGERSEN – Odin DYRKOLBOTN;11-9, 9-11, 11-6, 11-5
1/8;Kristoffer DIDRIKSEN – Kristina PIRTSKHALAVA;13-11, 9-11, 4-11, 11-4, 11-6

Herrer D
1;Ketil JOHANSEN, Bodø BTK
2;Kristina PIRTSKHALAVA, Bodø BTK
3;Vegard BREIVIK, Kanebogen BTK
3;Odin DYRKOLBOTN, Tromsø BTK
5;Dina Høgås THORSEN, Kanebogen BTK
5;Andreas SÆTERMO, Tromsø BTK
Final;Ketil JOHANSEN – Kristina PIRTSKHALAVA;17-15, 4-11, 11-8, 12-14, 11-5
Semi;Ketil JOHANSEN – Vegard BREIVIK;11-9, 11-9, 11-4
Semi;Kristina PIRTSKHALAVA – Odin DYRKOLBOTN;11-7, 11-7, 11-6
1/4;Kristina PIRTSKHALAVA – Dina Høgås THORSEN;11-4, 11-4, 11-6
1/4;Vegard BREIVIK – Andreas SÆTERMO;11-5, 10-12, 11-5, 11-5

Herrer Double
1;Sivert ROMSTAD/Eirik HUSVEG, Narvik BTK
2;Andreas WIIK/Ketil JOHANSEN, Bodø BTK
3;Vegard BREIVIK/Dagfinn KRISTIANSEN, Kanebogen BTK
3;Andreas SÆTERMO/Odin DYRKOLBOTN, Tromsø BTK
Final;S ROMSTAD/E HUSVEG – A WIIK/K JOHANSEN;0-11, 11-5, 3-11, 12-10, 11-6
Semi;S ROMSTAD/E HUSVEG – V BREIVIK/D KRISTIANSEN;12-14, 12-10, 11-9, 12-10
Semi;A WIIK/K JOHANSEN – A SÆTERMO/O DYRKOLBOTN;8-11, 11-4, 11-6, 11-7

Herrer Junior
1;Sivert ROMSTAD, Narvik BTK
2;Kristoffer DIDRIKSEN, Bodø BTK
3;Fredrik Tverelv BERNTSEN, Tromsø BTK
3;Vegard BREIVIK, Kanebogen BTK
5;Nikolai FALCH, Bodø BTK
5;Håkon WILLUMSEN, Bodø BTK
Final;Sivert ROMSTAD – Kristoffer DIDRIKSEN;11-7, 10-12, 11-6, 12-10
Semi;Sivert ROMSTAD – Fredrik Tverelv BERNTSEN;11-8, 11-5, 11-8
Semi;Kristoffer DIDRIKSEN – Vegard BREIVIK;11-4, 8-11, 11-9, 11-7
1/4;Kristoffer DIDRIKSEN – Nikolai FALCH;11-7, 11-6, 11-4
1/4;Fredrik Tverelv BERNTSEN – Håkon WILLUMSEN;12-10, 9-11, 11-8, 11-7

Herrer Åpen
1;Simon ANDREASSEN, Narvik BTK
2;Andreas WIIK, Bodø BTK
3;Tor Arne BRATLI, Narvik BTK
3;Ketil JOHANSEN, Bodø BTK
5;Viktor BERGERSEN, Kebne BTK
5;Odin DYRKOLBOTN, Tromsø BTK
5;Dagfinn KRISTIANSEN, Kanebogen BTK
5;Eirik HUSVEG, Narvik BTK
9;Nikolai FALCH, Bodø BTK
9;Sivert ROMSTAD, Narvik BTK
Final;Simon ANDREASSEN – Andreas WIIK;11-3, 9-11, 11-4, 6-11, 15-13
Semi;Simon ANDREASSEN – Tor Arne BRATLI;16-14, 12-10, 11-9
Semi;Andreas WIIK – Ketil JOHANSEN;11-8, 11-2, 6-11, 11-3
1/4;Simon ANDREASSEN – Viktor BERGERSEN;7-11, 11-3, 11-5, 11-7
1/4;Andreas WIIK – Odin DYRKOLBOTN;11-3, 11-3, 11-5
1/4;Tor Arne BRATLI – Dagfinn KRISTIANSEN;11-7, 13-11, 11-13, 5-11, 11-8
1/4;Ketil JOHANSEN – Eirik HUSVEG;11-9, 11-3, 11-9
1/8;Tor Arne BRATLI – Nikolai FALCH;11-6, 11-5, 11-8
1/8;Ketil JOHANSEN – Sivert ROMSTAD;13-11, 11-7, 11-8

Junior Double
1;Fredrik Tverelv BERNTSEN/Mattis H. JERNSLETTEN, Tromsø BTK
2;Hugo KARLSSON/Pontus HØRNSTRØM, Kebne BTK
3;Joakim ANDREASSEN/Sivert ROMSTAD, Narvik BTK
3;Kristina PIRTSKHALAVA/Kristoffer DIDRIKSEN, Bodø BTK
Final;F T BERNTSEN/M H JERNSLETTEN – H KARLSSON/P HØRNSTRØM;9-11, 11-6, 11-7, 11-9
Semi;F T BERNTSEN/M H JERNSLETTEN – J ANDREASSEN/S ROMSTAD;11-5, 11-3, 11-9
Semi;H KARLSSON/P HØRNSTRØM – K PIRTSKHALAVA/K DIDRIKSEN;3-11, 11-6, 11-4, 11-7

Nybegynner 13
1;Andreas Stien YTTERSTAD, Kanebogen BTK
2;Joakim OLSEN, Narvik BTK
3;Joakim ANDREASSEN, Narvik BTK
3;Solveig ANDREASSEN, Narvik BTK
5;Simen Losnegaard HAKVÅG, Kanebogen BTK
5;Fredrik Yttergård VAHL, Kanebogen BTK
Final;Andreas Stien YTTERSTAD – Joakim OLSEN;11-8, 11-0, 12-10
Semi;Andreas Stien YTTERSTAD – Joakim ANDREASSEN;7-11, 9-11, 14-12, 11-7, 11-9
Semi;Joakim OLSEN – Solveig ANDREASSEN;11-9, 11-8, 11-4
1/4;Andreas Stien YTTERSTAD – Simen Losnegaard HAKVÅG;11-6, 9-11, 11-8, 11-8
1/4;Solveig ANDREASSEN – Fredrik Yttergård VAHL;12-10, 12-10, 5-11, 9-11, 11-5

Nybegynner 13 B
1;David BERG, Narvik BTK
2;Alexander Lund KARLSEN, Bodø BTK
3;Emil DAHL HANSEN, Narvik BTK
3;Kristoffer KRISTENSEN, Narvik BTK
Final;David BERG – Alexander Lund KARLSEN;11-2, 13-11, 1-11, 11-9
Semi;David BERG – Emil DAHL HANSEN;11-8, 7-11, 12-10, 7-11, 12-10
Semi;Alexander Lund KARLSEN – Kristoffer KRISTENSEN;15-13, 11-7, 9-11, 11-4

Nybegynner 15
1;Ola TEIGEN NILSFORS, Narvik BTK
2;Andreas Stien YTTERSTAD, Kanebogen BTK
3;Joakim ANDREASSEN, Narvik BTK
3;Sander NILSSEN, Kanebogen BTK
5;Emil DAHL HANSEN, Narvik BTK
5;Fredrik Yttergård VAHL, Kanebogen BTK
Final;Ola TEIGEN NILSFORS – Andreas Stien YTTERSTAD;11-8, 11-7, 11-9
Semi;Ola TEIGEN NILSFORS – Joakim ANDREASSEN;11-8, 11-8, 11-9
Semi;Andreas Stien YTTERSTAD – Sander NILSSEN;11-6, 8-11, 11-8, 11-3
1/4;Joakim ANDREASSEN – Emil DAHL HANSEN;11-5, 11-3, 11-9
1/4;Sander NILSSEN – Fredrik Yttergård VAHL;11-7, 11-6, 11-6

Rekrutt 13
1;Joakim ANDREASSEN, Narvik BTK
2;Lena Kristin JOHANSEN, Bodø BTK
3;Andreas Stien YTTERSTAD, Kanebogen BTK
3;Fredrik Yttergård VAHL, Kanebogen BTK
Final;Joakim ANDREASSEN – Lena Kristin JOHANSEN;11-3, 9-11, 11-9, 7-11, 15-13
Semi;Joakim ANDREASSEN – Andreas Stien YTTERSTAD;11-5, 11-6, 1-11, 12-10
Semi;Lena Kristin JOHANSEN – Fredrik Yttergård VAHL;5-11, 11-8, 11-8, 11-3

Rekrutt 15
1;Kristoffer DIDRIKSEN, Bodø BTK
2;Mattis H. JERNSLETTEN, Tromsø BTK
3;Kristin BREIVIK, Kanebogen BTK
3;Fredrik Tverelv BERNTSEN, Tromsø BTK
Final;Kristoffer DIDRIKSEN – Mattis H. JERNSLETTEN;11-7, 11-8, 12-10
Semi;Kristoffer DIDRIKSEN – Kristin BREIVIK;11-2, 11-7, 11-9
Semi;Mattis H. JERNSLETTEN – Fredrik Tverelv BERNTSEN;6-11, 11-4, 11-4, 11-9

Sjåfør
1;Per BERGERSEN, Kebne BTK
2;Geir HUSVEG, Narvik BTK
Final;Per BERGERSEN – Geir HUSVEG;9-11, 11-5, 11-9, 11-9

Damer A
1;Dina Høgås THORSEN, Kanebogen BTK
2;Kristin BREIVIK, Kanebogen BTK
3;Ingrid WOLL, Tromsø BTK
4;Lena Kristin JOHANSEN, Bodø BTK

Damer Junior
1;Ingrid WOLL, Tromsø BTK
2;Dina Høgås THORSEN, Kanebogen BTK
3;Kristin BREIVIK, Kanebogen BTK
4;Lena Kristin JOHANSEN, Bodø BTK

Veteran 35
1;Simon ANDREASSEN, Narvik BTK
2;Dagfinn KRISTIANSEN, Kanebogen BTK
3;Ketil JOHANSEN, Bodø BTK
4;Tor Arne BRATLI, Narvik BTK
5;Odin DYRKOLBOTN, Tromsø BTK