Resultat Regionsmeisterskap Stord 25. mai 2019

69
Thomas Låte, Hardanger BTK vant Herrer eldre junior klasse.
Thomas Låte, Hardanger BTK vant to klasser

Stord Har arangert Regionmesterskap i vest lørdag 25.mai. 45 spillere deltok i turneringen.

Herrer elite

1 Thomas Låte, Hardanger

2 Jan Roger Andersson, Hardanger

3 Kjell Stordal, Stord

3 Thomas Irgens, Stord

Finale Thomas Låte-Jan Roger Andersson 11-5,9-11,15-13,4-11,11-9

Damer elite

1 Tove Fagerland, Stavanger

2 Mia Lygre, Stord

Finale: Tove Fagerland-Mia Lygre 14-12,11-5,11-8

Funksjonshemma Open

1 Nils Arne Stuve, Stord

2 Kåre Skorpen, Bergen HIL

3 Krizander Magnussen, Stord

Herrer dobbel

1 Thomas Låte/Jan Roger Andersson, Hardanger

2 Thomas Irgens/Atle Irgens, Stord

3 Dag Hinrichsen/Jarle Hatlevik, Stord

3 Marius Bagdonas/Audrius Bagdonas, Haugesund

5 Kristian Magnussen/Kristoffer Lien Aasheim, Stord

5 Mathias Bostrøm/Krizander Magnussen, Stord

5 Mark Kvassheim/Omkar Patil, Stavanger

5 Jarle Brekke/Tadas Cirvinskas, Haugesund

Finale: T.Låte/J.R.Andersson-T.Irgens/A.Irgens 11-8,11-8,11-6

Damer junior

1 Mia Lygre, Stord

2 Silje Lien Aasheim, Stord

Finale: Mia Lygre-Silje Lien Aasheim 11-3,11-4,11-5

Gutar 15 år

1 Krizander Magnussen, Stord

2 David Bakketun, Stavanger

3 Torbjørn Litlabø, Stord

Gutar 13 år

1 Krizander Magnussen, Stord

2 Torbjørn Litlabø, Stord

3 David Bakketun, Stavanger

3 Cebastian Færaas Rossabø, Haugesund

5 Christopher Dahl, Stord 5 Jonathan Olsson, Stord

5 Aksel Brekke, Haugesund 5 Sondre Moe Endresen, Stord

Finale: Krizander Magnussen-Torbjørn Litlabø 11-5,11-9,11-5

Herrer B

1 Audrius Bagdonas, Haugesund

2 Dag Hinrichsen, Skjoldar

3 Eirik Eikeset Støldal, Bergen HIL

3 Atle Irgens, Stord

5 Marius Bagdonas, Haugesund

5 Jarle Hatlevik, Stord

Finale:Audrius Bagdonas-Dag Hinrichsen 11-6,8-11,11-5,11-8

Herrer D

1 Eirik Eikeset Støldal, Bergen HIL

2 Nils Arne Stuve, Stord

3 Atle Nerland, Stord

3 Kristoffer Lien Aasheim, Stord

5 Wojciech Szramowski, Stord

5 Jarle Hatlevik, Stord

Finale: Eirik Eikeset Støldal-Nils Arne Stuve 13-11,11-4,11-7

Herrer E

1 Kristoffer Lien Aasheim, Stord

2 Odin Dyrkolbotn, Bergen HIL

3 Wojciech Szramowski, Stord

3 Tadas Cirvinskas, Haugesund

Finale: Kristoffer Lien Aasheim-Odin Dyrkolbotn 9-11,11-2,8-11,11-7,11-5

Herrer F

1 Jarle Brekke, Haugesund

2 Kåre Skorpen, Bergen HIL

3 Tadas Cirvinskas, Haugesund

3 Jan Erik Støldal, Bergen HIL

Finale: Jarle Brekke-Kåre Skorpen 4-11,11-4,11-7,11-9

Nybyrjarklasse

1 David Bakketun, Stavanger

2 Hans Holmen, Stavanger

3 Gaute Lillejord Grov, Stord

3 Cebastian Færaas Rossabø, Haugesund

5 Sondre Moe Endresen, Stord

5 Sivert Petterteig, Stord

Finale: David Bakketun-Hans Holmen 12-10,11-8,11-9

Open invitasjon

1 Thomas Låte, Hardanger

2 Erik Andrén, Stord

3 Thomas Irgens, Stord