NORGESMESTERE

Trykk på klassenavnet for å få frem listen over norgesmestere

 

SENIOR

Damer single

Damer single

1947   I. Rotting Olsen, Heros

1948   A. L. Heidenreich, Oslo

1949   A. L. Heidenreich, Oslo

1950   G. Lauritzen, Oslo

1951   G. Lauritzen, Oslo

1952   A. L. Heidenreich, Oslo

1953   A. L. Heidenreich, Oslo

1954   A. L. Heidenreich, Oslo

1955   B. Tvedt, Heros

1956   A. L. Heidenreich, Oslo

1957   B. Ommedal, Espeland

1958   A. L Fossum, Oslo

1959   S. Erstad, Oslo

1960   B. Ommedal, Espeland

1961   W. Amundsen, Sandviken

1962   B. Ommedal, Espeland

1963   B. Ommedal, Espeland

1964   R. Knudsen, Heros

1965   B. Ommedal, Espeland

1966   B. Ommedal, Espeland

1967   R. Knudsen, Heros

1968   R. Sørensen, Heros

1969   B. Ommedal, Espeland

1970   R. Sørensen, Heros

1971   B. Ommedal, Espeland

1972   B. Paulsen, Grei

1973   A. Schierning, Fokus

1974   R. Sørensen, Heros

1975   B. Paulsen, Grei

1976   R. Sørensen, Heros

1977   G. Hundven, Sandviken

1978   T. Folkeson, Fokus

1979   K. Hagen, Heddal

1980   T. Folkeson, Fokus

1981   T. Folkeson, Fokus

1982   T. Folkeson, Fokus

1983   T. Folkeson, Fokus

1984   T. Folkeson, Fokus

1985   K. Hagen, Heddal

1986   K. Hagen, Heddal

1987   K. Hagen, Heddal

1988   K. Hagen, Heddal

1989   M. Blikken, Stord

1990   S. Rasmussen, Heros

1991   S. Rasmussen, Heros

1992   S. Rasmussen, Heros

1993   M. Blikken, Modum

1994   S. Rasmussen, Heros

1995   S. Rasmussen, Heros

1996   S. Rasmussen, Heros

1997   S. Rasmussen, Heros

1998   S. Rasmussen, Heros

1999   L. K. Wennberg, Heros

2000   L. K. Wennberg, Heros

2001   S. Haga, Modum

2002   L. K. Wennberg, Heros

2003   M. Fallgren, Haugesund

2004   M. Fallgren, Heddal

2005   S. Haga, B-72

2006   M. Wenting, Fokus

2007   M. Wenting, Fokus

2008   M. Wenting, Fokus

2009   M. Nilsen, B-72

2010   M. Nilsen, B-72

2011   S. Obradovic, B-72

2012   S. Obradovic, B-72

2013   M. Grutle Aasebø, Fokus

2014   R. Carlsen, B-72

2015   A. Grutle Aasebø, Fokus BTK

Herrer single

Herrer single

1946   F. Schønberg, Heros

1947   O. Hansen, Brann

1948   W. Reitan, Heros

1949   W. Reitan, Heros

1950   W. Reitan, Heros

1951   W. Kaufmann, Heros

1952   K.Hernæs, Heros

1953   K. Hernæs, Heros

1954   A. Wam, Drammen

1955   O. Nilsen, Heros

1956   K. Hernæs, Heros

1957   K. Håvåg, Heros

1958   O. Nilsen, Fjell

1959   T. Bergersen, Komet

1960   K. Håvåg, Oslo

1961   K. Håvåg, BTK 57

1962   K. Håvåg, BTK 57

1963   K. Håvåg, BTK 57

1964   T. Bergersen, Heros

1965   S. Bruvik, Lynild

1966   S. Bruvik, Lynild

1967   K. Håvåg, Heros

1968   K. Håvåg, Heros

1969   K. Håvåg, Heros

1970   K. Håvåg, Heros

1971   O. Nilsen, Heros

1972   P. Guttormsen, Fokus

1973   P. Guttormsen, Fokus

1974   P. Guttormsen, Fokus

1975   P. Guttormsen, Fokus

1976   P. Guttormsen, Fokus

1977   R. Heggelund, FjeIl

1978   P. Guttormsen, Fokus

1979   P. Guttormsen, Fokus

1980   T. Johansen, Husøy

1981   P. Guttormsen, Fokus

1982   T. Johansen, B-72

1983   T. Johansen, B-72

1984   T. Johansen, B-72

1985   T. Johansen, FjeIl

1986   T. Johansen, Fjell

1987   R. Blikken, Heros

1988   R. Blikken, Tromsø

1989   K. Strøm, B-72

1990   K. Strøm, B-72

1991   K. Strøm, B-72

1992   K. Strøm, B-72

1993   T. Johansen, Tromsø

1994   T. Johansen, Stord

1995   S. Winther, Fokus

1996   G. Erlandsen, Stord

1997   G. Erlandsen, Stord

1998   G. Erlandsen, Stord

1999   G. Erlandsen, Fokus

2000   I. Moldovan, Modum

2001   I. Moldovan, Modum

2002   Erlandsen, Fokus

2003   G. Erlandsen, Fokus

2004   G. Erlandsen, Fokus

2005   G. Erlandsen, Stord

2006   I. Moldovan, Modum

2007   G. Erlandsen, Stord

2008   R. Andersson, Stord

2009   W. Bing, Modum

2010 E. Rønneberg Laksevåg

2011   G. Erlandsen, Stord

2012   G. Erlandsen, Stord

2013   E. Rønneberg, Volda

2014   I. Moldovan, Modum

2015   G. Erlandsen, Stord

Damer double

Damer double

1951  

A. Heidenreich, Oslo

Lauritzen, Oslo

1952

A. Heidenreich, Oslo

Lauritzen, Oslo

1953

A. Aase, Heros

Tvedt, Heros

1954

A. Aase, Heros

Tvedt, Heros

1955

A. Aase, Heros

Tvedt, Heros

1956

A. Heidenreich, Oslo

Jacobsen, Oslo

1957

B. Sæbø, Heros

Ommedal, Espeland

1958

A. Fossum, Oslo

Larsen, Drammen

1959

A. Fossum, Oslo

Erstad, Oslo

1960

W. Amundsen, Komet

Ommedal, Espeland

1961

W. Amundsen, Sandviken

Ommedal, Espeland

1962

W. Amundsen, Sandviken

Ommedal, Espeland

1963

W. Skarstein, Heros

Ommedal, Lynild

1964

A. Hauge, Espeland

Haugen, Espeland

1965

R. Knudsen, Heros

Moklev, Espeland

1966

O. Ommedal, Espeland

Moklev, Espeland

1967

B. Ommedal, Grei

Knudsen, Heros

1968

B. Ommedal, Grei

Sørensen, Heros

1969

B. Ommedal, Grei

Sørensen, Heros

1970

B. Ommedal, Grei

Sørensen, Heros

1971

B. Ommedal, Grei

MæhIe, Grei

1972

B. Paulsen, Grei

Schierning, Fokus

1973

B. Paulsen, Grei

Schierning, Fokus

1974

B. Paulsen, Grei

Schierning, Fokus

1975

B. Paulsen, Grei

Schierning, Fokus

1976

B. Paulsen, Grei

Sørensen, Heros

1977

B. Paulsen, Grei

Schierning, Fokus

1978

T. Folkeson, Fokus

Myhr, Fokus

1979

K. Hagen, Heddal

Kåresen, Heddal

1980

R. Sørensen, Heros

Monsen, Heros

1981

Folkeson, Fokus

Schierning, Fokus

1982

T. Folkeson, Fokus

Bredesen, Fokus

1983

T. Folkeson, Fokus

Hagen, Heddal

1984

T. Folkeson, Fokus

Hagen, Heddal

1985

A. H. Skutle, Fjell

Skarpenes,Lillebergen

1986

A. H. Skutle, Fjell

Skarpenes,Lillebergen

1987

S. Rasmussen, Heros

K. Wennberg, Heros

1988

S. Rasmussen, Heros

K. Wennberg, Heros

1989

S. Rasmussen, Heros

K. Wennberg, Heros

1990

S. Rasmussen, Heros

K. Wennberg, Heros

1991

S. Rasmussen, Heros

K. Wennberg, Heros

1992

S. Rasmussen, Heros

K. Wennberg, Heros

1993

S. Rasmussen, Heros

K. Wennberg, Heros

1994

S. Rasmussen, Heros

K. Wennberg, Heros

1995

S. Rasmussen, Heros

K. Wennberg, Heros

1996

S. Rasmussen, Heros

K. Wennberg, Heros

1997

S. Rasmussen, Heros

K. Wennberg, Heros

1998

S. Rasmussen, Heros

Mjelva, Heros

1999

C. F. Jensen, Fokus

Storli, Fokus

2000

L. K. Wennberg, Heros

L. Myrseth, Heros

2001

L. K. Wennberg, Heros

L. Myrseth, Heros

2002

S. Haga, Modum

Karlsen, Tromsø

2003

S. Haga, B-72

Folkestad, B-72

2004

S. Haga, B-72

K. Wennberg, Heros

2005

M. Fallgren, Heddal

Andersen, Randesund

2006

Ma Wenting, Fokus

M.G. Aasebø, Fokus

2007

Ma Wenting, Fokus

M.G. Aasebø, Fokus

2008

Ma Wenting, Fokus

M.G. Aasebø, Fokus

2009

M. Nilsen, B-72

Erenstsen, Heros

2010

M. Nilsen, B-72

Pezer, B-72

2011

M. Nilsen, B-72

Obradovic, B-72

2012

A.G. Aasebø, Fokus

M.G. Aasebø, Fokus

2013

S. Folkeson, Fokus

M.G. Aasebø, Fokus

2014

I. Doval, B-72

Carlsen, B-72

2015

R. Carlsen, B-72

N. Bagner Nilsen, B-72

Herrer double

Herrer double

1947

F. Schønberg, Heros

Olsen, Heros

1948

F. Schønberg, Heros

Kaufmann, Heros

1949

W. Reitan, Heros

Svendsen, Heros

1950

F. Schønberg, Heros

Kaufmann, Heros

1951

W. Reitan, Heros

Svendsen, Heros

1952

W. Reitan, Heros

Svendsen, Heros

1953

W. Reitan, Heros

Hernæs, Heros

1954

U. Nyseth, Oslo

Siljeholdt, Oslo

1955

K. Hernæs, Heros

Hernæs, Heros

1956

K. Håvåg, Heros

Nilsen, Heros

1957

K. Håvåg, Heros

Nilsen, Heros

1958

K. Håvåg, Oslo

Bergersen, Komet

1959

K. Håvåg, Oslo

Bergersen, Komet

1960

K. Håvåg, Heros

Bergersen, Komet

1961

K. Håvåg, Heros

Bergersen, Komet

1962

K. Håvåg, Heros

Bergersen, Komet

1963

K. Håvåg, Heros

Bergersen, Komet

1964

K. Håvåg, Heros

Bergersen, Komet

1965

K. Håvåg, Heros

Bergersen, Heros

1966

K. Håvåg, Heros

Bergersen, Heros

1967

K. Håvåg, Heros

Bergersen, Heros

1968

K. Håvåg, Heros

Hernæs, Heros

1969

K. Håvåg, Heros

Sehl, Heros

1970

R. Heggelund, Sandviken

Nilsen, Sandviken

1971

R. Heggelund, Sandviken

Nilsen, Sandviken

1972

R. Heggelund, Sandviken

Monsen, Sandviken

1973

R. Heggelund, Sandviken

Grahl Madsen, Fjell

1974

P. Guttormsen, Fokus

Schierning, Fokus

1975

P. Guttormsen, Fokus

Aas, Fokus

1976

P. Guttormsen, Fokus

Aas, Fokus

1977

P. Guttormsen, Fokus

Aas, Fokus

1978

P. Guttormsen, Fokus

Greve, Fjell

1979

T. Johansen, Husøy

E. Levorsen, Husøy

1980

J. Gierløff, Heros

Stordal, Heros

1981

T. Johansen, Husøy

A. Sveum, Husøy

1982

T. Johansen, B-72

Guttormsen, Fokus

1983

T. Johansen, B-72

Gustavsen, B-72

1984

U. Rasmussen, Heros

Rasmussen, Heros

1985

E. Onsum, B-72

Hoff, B-72

1986

M. Gustavsen, B-72

Gustavsen, B-72

1987

T. Johansen, Laksevåg

Grini, Laksevåg

1988

F. Grini, Laksevåg

Strøm, Fokus

1989

P. A. Sveum, Stord

Blikken, Stord

1990

R. Blikken, Fokus

Johansen, Heros

1991

R. Blikken, Fokus

Johansen, Heros

1992

F. Grini, Laksevåg

Strøm, B-72

1993

J. Bergersen, Fokus

Leiss, Fokus

1994

T. Johansen, Stord

Blikken, Modum

1995

R. Blikken, Modum

E. Lobben, Modum

1996

G. Erlandsen, Stord

Winther, Fokus

1997

C. Ibenfeldt, Laksevåg

Ø. Aas, Laksevåg

1998

G. Erlandsen, Stord

Winther, Fokus

1999

G. Erlandsen, Fokus

Winther, Fokus

2000

G. Erlandsen, Fokus

Winther, Fokus

2001

I. Moldovan, Modum

Gonzales, Fokus

2002

G. Erlandsen, Fokus

Winther, Fokus

2003

R. Gonzales, B-72

M. Aarås, B-72

2004

G. Erlandsen, Fokus

Winther, Fokus

2005

G. Erlandsen, Fokus

Winther, Fokus

2006

D.F Lobben, Modum

Moldovan, Modum

2007

R. Gonzales, B-72

Berner, B-72

2008

E. Rønneberg, Modum

Sørensen, Modum

2009

E. Berner, B-72

Hellerud, B-72

2010

W. Bing, Modum

Moldovan, Modum

2011

G. Erlandsen, Stord

Andersson, Stord

2012

E. Rønneberg, Laksevåg

Rønneberg. Laksevåg

2013

G. Erlandsen, Stord

Andersson, Stord

2014

G. Erlandsen, Stord

Andersson, Stord

2015

E. Rønneberg, Laksevåg BTK

L. Rønneberg, Laksevåg BTK

 

Mixed double

Mixed double

1951

A. Aase, Heros

Reitan, Heros

1952

B. Tvedt, Heros

Hernæs, Heros

1953

M. Kuven, Heros

Reitan, Heros

1954

B. Tvedt, Heros

Hernæs, Heros

1955

B. Tvedt, Heros

Hernæs, Heros

1956

B. Tvedt, Heros

Hernæs, Heros

1957

B. Tvedt, Heros

Hernæs, Heros

1958

A. L. Fossum, Oslo

Nilsen, Fjell

1959

S. Erstad, Oslo

Håvåg, Oslo

1960

W. Amundsen, Komet

Bruvik, Komet

1961

W. Amundsen, Sandviken

Bruvik, Komet

1962

R. Knudsen, Heros

Håvåg, BTK 57

1963

R. Knudsen, Heros

Håvåg, BTK 57

1964

R. Knudsen, Heros

Håvåg, BTK 57

1965

R. Knudsen, Heros

Håvåg, BTK 57

1966

R. Knudsen, Heros

Håvåg, Heros

1967

R. Knudsen, Heros

Håvåg, Heros

1968

R. Knudsen, Heros

Håvåg, Heros

1969

R. Sørensen, Heros

Håvåg, Heros

1970

B. Ommedal, Grei

Greve, Fjell

1971

B. Ommedal, Grei

Greve, Fjell

1972

A. Schierning, Fokus

Guttormsen, Fokus

1973

A. Schierning, Fokus

Guttormsen, Fokus

1974

S. Greve, Fjell

Greve, Fjell

1975

A. Schierning, Fokus

Guttormsen, Fokus

1976

B. Paulsen, Grei

Guttormsen, Fokus

1977

A. Schierning, Fokus

Guttormsen, Fokus

1978

R. Sørensen, Heros

Håvåg, Heros

1979

K. Hagen, Heddal

O. Haugen, B-72

1980

K. Hagen, Heddal

O. Haugen, B-72

1981

K. Hagen, Heddal

O. Haugen, B-72

1982

T. Folkeson, Fokus

Johansen, B-72

1983

K. Hagen, Heddal

O. Haugen, B-72

1984

M. Skarpenes, Laksevåg

Johansen, B-72

1985

A. H. Skutle, Fjell

Hansen, Fjell

1986

K. Hagen, Heddal

O. Haugen, B-72

1987

K. Hagen, Heddal

O. Haugen, B-72

1988

M. Blikken, Drammen

Johansen, Stord

1989

M. Blikken, Drammen

Johansen, Stord

1990

S. Rasmussen, Heros

Strøm, B-72

1991

S. Rasmussen, Heros

Strøm, B-72

1992

S. Rasmussen, Heros

Strøm, B-72

1993

M. Blikken, Modum

Grini, B-72

1994

S. Rasmussen, Heros

Blikken, Modum

1995

S. Rasmussen, Heros

Blikken, Modum

1996

S. Rasmussen, Heros

Gonzales, Stord

1997

S. Rasmussen, Heros

Gonzales, Fokus

1998

S. Rasmussen, Heros

Gonzales, Fokus

1999

S. Haga, Modum

Sørensen, B-72

2000

L. K. Wennberg, Heros

Hovden, Modum

2001

O. Folkestad, Fokus

Erlandsen, Fokus

2002  

O. Folkestad, Fokus

Erlandsen, Fokus

2003

M. Fallgren, Haugesund

Andersson, Stord

2004

K. Doval, Heddal

Moldovan, Modum

2005

M. Fallgren, Heddal

Erlandsen,Stord

2006

Ma Wenting, Fokus

Ansnes, Fokus

2007

Ma Wenting, Fokus

Ansnes, Fokus

2008

R. Gonzales, B-72

Nilsen, B-72

2009

A. Esketveit, Lia

Rønneberg, Laksevåg

2010

A. Esketveit, Lia

Rønneberg, Laksevåg

2011

S. Obradovic, B-72

Gonzales, B-72

2012

S. Obradovic, B-72

Gonzales, B-72

2013

C. Mettner, Fjell

Andersson, Stord

2014

C. Mettner, Fjell

Andersson, Stord

2015

E. Rønneberg, Laksevåg

N. Bagner Nilsen, B-72

Damer lag

Damer lag

1958   Oslo

  1. L. Fossum
  2. Jacobsen

1959   Komet

  1. Huseby
  2. Amundsen

1960   Espeland

  1. Ommedal
  2. Hundhammer

1961   Heros

  1. Knudsen
  2. Sæbø

1962   Heros

  1. Knudsen
  2. Sæbø

1963   Heros

  1. Knudsen
  2. Sæbø

1964   Heros

  1. Knudsen
  2. Skarstein

1965   Espeland

  1. Ommedal
  2. Haugen

1966   Espeland

  1. Ommedal
  2. Moklev

1967   Heros

  1. Knudsen
  2. Rognaldsen

1968   Heros

  1. Knudsen
  2. Rognaldsen

1969   Heros

Å. Hauge

  1. Bysheim

1970   Heros

  1. Sørensen
  2. Mæhle

1971   Grei

  1. Ommedal
  2. Paulsen
  3. Mæhle

1972   Heros

  1. Sørensen
  2. Trondsen

1973   Grei

  1. Ommedal
  2. Paulsen

1974   Fjell

  1. Steen
  2. Greve

1975   Fokus

  1. Schierning
  2. Folkeson

1976   Heros

  1. Sørensen
  2. Stordal

1977   Heros

  1. Sørensen
  2. Monsen

1978   Heros

  1. Sørensen
  2. Monsen

1979   Heros

  1. Sørensen
  2. Monsen

1980   Fokus

  1. S. Aas
  2. Folkeson

1981   Fokus

  1. Folkeson
  2. S. Aas
  3. Bredesen

1982   Fokus

  1. Folkeson
  2. Bredesen

1983   Heddal

  1. Hagen
  2. K. Aasen

1984   Fjell

  1. H. Skutle
  2. Hundven

1985   Fjell

  1. H. Skutle
  2. Hundven

1986   Fjell

  1. H. Skutl
  2. Hundven

1987   Laksevåg

  1. Skarpenes
  2. Aasen
  3. Hundven

1988   Heros

  1. K. Wennberg
  2. Rasmussen

1989   Heros

  1. K. Wennberg
  2. Rasmussen

1990   Heros

  1. K. Wennberg
  2. Rasmussen

1991   Heros

  1. K. Wennberg
  2. Rasmussen
  3. Mortensbakke

1992   Heros

  1. Kristiansen
  2. Mortensbakke
  3. Rasmussen

1993   Heros

  1. Rasmussen
  2. Mortensbakke
  3. K. Wennberg

1994   Heros

  1. Rasmussen
  2. Mortensbakke
  3. Mortensbakke

1995   Heros

  1. Rasmussen
  2. K. Wennberg

1996   Heros

  1. Rasmussen
  2. K. Wennberg
  3. Mortensbakke
  4. Mjelva

1997   Heros

  1. Rasmussen
  2. K. Wennberg
  3. Mjelva

1998   Heros

  1. Rasmussen
  2. Mjelva

1999   Heros

  1. Mjelva
  2. K. Wennberg
  3. Clements

2000   Heros

  1. K. Wennberg
  2. Mjelva
  3. Mortensbakke
  4. L. Myrseth

2001   Heros

  1. K. Wennberg
  2. L. Myrseth

2002   Tromsø

  1. Karlsen
  2. Høeg

2003   B-72

  1. Folkestad
  2. Haga
  3. Berner

2004   Heddal

  1. Hagen
  2. Fallgren

2005   B-72

  1. Nilsen
  2. Haga
  3. Berner

2006   Fokus

  1. Ma Wenting
  2. M.G Aasebø
  3. K Johnsen
  4. I.M Naustheller

2007   Fokus

  1. Ma Wenting
  2. M.G Aasebø
  3. K Johnsen

2008   Fokus

  1. Ma Wenting
  2. M.G Aasebø

2009   Fokus

  1. G Aasebø
  2. M.G Aasebø
  3. Folkeson

2010   Fokus

  1. G Aasebø
  2. M.G Aasebø
  3. Folkeson

2011 B-72

  1. Nilsen
  2. Obradovic
  3. Berner

2012   Fokus

  1. G Aasebø
  2. M.G Aasebø
  3. Tollerud

2013   Fokus

  1. G Aasebø
  2. Folkeson

2014 B-72

  1. Nilsen
  2. Doval
  3. Carlsen

2015 Fokus

Herrer lag

Herrer lag

1946   Heros

  1. Kaufmann
  2. Olsen
  3. F.Schønberg
  4. Reitan
  5. M. Iversen

1947   Heros

  1. Kaufmann
  2. Olsen
  3. Schønberg
  4. Reitan
  5. M. Iversen

1948   Heros

  1. Kaufmann
  2. Svendsen
  3. Schønberg
  4. M. Iversen
  5. Reitan

1949   Heros 2

  1. M. Iversen
  2. Reitan
  3. Hernæs

1950   Heros

  1. Schønberg
  2. Reitan
  3. Hernæs

1951   Heros

  1. Schønberg
  2. Svendsen
  3. Hernæs

1952   Heros

  1. Hernæs
  2. Reitan
  3. Gundersen

1953   Heros

  1. Hernæs
  2. Reitan
  3. Hernæs

1954   Heros

  1. Hernæs
  2. Svendsen
  3. Hernæs

1955   Heros

  1. Nilsen
  2. Hernæs
  3. Hernæs

1956   Heros

  1. Hernæs
  2. Nilsen
  3. Håvåg

1957   Heros

  1. Hernæs
  2. Nilsen
  3. Håvåg

1958   Heros

  1. Hernæs
  2. Hernæs
  3. Schønberg

1959   Komet

  1. Bergersen
  2. Bruvik
  3. Benes

1960   Lynild

  1. Hauge
  2. Saltnes
  3. Varga

1961   Komet

  1. Bergersen
  2. Bruvik
  3. Ø. Rodseth

1962   Lynild

  1. Bergersen
  2. Hauge
  3. Saltnes

1963   FjeII

  1. Nilsen
  2. Bruvik
  3. Nessøy

1964   Lynild

  1. Hauge
  2. Bruvik
  3. Varga

1965   Heros

  1. Håvåg
  2. Stene
  3. Bergersen

1966   Heros

  1. Håvåg
  2. Bergersen
  3. Hernæs
  4. Stordal

1967   Heros

  1. Håvåg
  2. Stene
  3. Bergersen

1968   FjeIl

  1. Nilsen
  2. Greve
  3. Wiesner

1969   FjeII

  1. Nilsen
  2. Greve
  3. Nessøy

1970   Fjell

  1. Nilsen
  2. Greve
  3. O. Eide

1971   Heros

  1. Håvåg
  2. Nilsen
  3. Stene

1972   Fokus

  1. Jacobsen
  2. Schierning
  3. Guttormsen

1973   Heros

  1. Håvåg
  2. Meland
  3. Hatlebakk

1974   FjeII

  1. Heggelund
  2. Grahl Madsen
  3. Greve
  4. Nessøy

1975   FjeIl

  1. Solheim
  2. Greve
  3. Heggelund
  4. Grahl Madsen

1976   Fjell

  1. Heggelund
  2. Grahl Madsen
  3. Solheim
  4. Lygren
  5. Greve

1977   Fjell

  1. Heggelund
  2. Grahl Madsen
  3. Solheim

1978   Larvik

  1. Meland
  2. Thorstein
  3. Løvli

1979   Fokus

  1. Guttormsen
  2. Johansen
  3. Vavik
  4. Folkeson
  5. Wessel

1980   Husøy

  1. Johansen
  2. A. Sveum
  3. E. Levorsen
  4. E. Amundsen

1981   Husøy

  1. Johansen
  2. A. Sveum
  3. E. Levorsen

1982   Heros

  1. Rasmussen
  2. Rasmussen
  3. Gierløff
  4. Stordal
  5. K. Kloster

1983   B-72

  1. Gustavsen
  2. Hoff
  3. O. Haugen
  4. Onsum
  5. Nilsen

1984   B-72

  1. Hoff
  2. Nilsen
  3. Onsum

1985   B-72

  1. Gustavsen
  2. Onsum
  3. Hoff

1986   Heros

  1. A. Sveum
  2. Blikken
  3. Rasmussen
  4. Stordal
  5. Markhus

1987   Laksevåg

  1. Johansen
  2. Grini
  3. Hovden

1988   Laksevåg

  1. Hovden
  2. Grini
  3. Hansen

1989   Laksevåg

  1. Hovden
  2. Grini
  3. Hovden
  4. M. Turøy
  5. M. Moxnes

1990   Fokus

  1. Leiss
  2. Blikken
  3. Bergersen
  4. A. Sveum
  5. W. Johansen

1991   Fokus

  1. Leiss
  2. Blikken
  3. Bergersen
  4. E. Lobben
  5. W. Johansen

1992   Laksevåg

  1. Grini
  2. Hovden
  3. Hovden
  4. Ibenfeldt
  5. Stordal

1993   Modum

  1. Blikken
  2. Ottoson
  3. E. Lobben
  4. R.W. Johansen

1994   B-72

  1. Grini
  2. Erlandsen
  3. Gonzales

1995   Fokus

  1. Bergersen
  2. Svendsen
  3. Winther

1996   Fokus

  1. Strøm
  2. Winther
  3. Bergersen
  4. Svendsen

1997   Modum

  1. Holm
  2. Blikken
  3. D.F. Lobben
  4. Moldovan

1998   Modum

  1. Holm
  2. Blikken
  3. Sørensen
  4. Moldovan

1999   Fokus

  1. Winther
  2. Bergersen
  3. Radenbach
  4. Ansnes

2000   Fokus

  1. Winther
  2. Bergersen
  3. Radenbach
  4. Ansnes
  5. Herting

2001   Fokus

  1. Winther
  2. Bergersen
  3. Radenbach
  4. Ansnes
  5. Gonzales

2002   Fokus

  1. Winther
  2. Bergersen
  3. Erlandsen
  4. Ansnes
  5. A.Maqsood
  1.   B-72
  1. Gonzales
  2. Sørensen
  3. Larsen
  4. Engebretsen
  5. Berner

2004   B-72

  1. Gonzales
  2. M. Aarås
  3. Miao

2005   Modum

  1. Moldovan
  2. Sørensen
  3. Blikken

2006   Stord

  1. Andersson
  2. Erlandsen
  3. Hellerud
  4. Rønneberg

2007   Modum

  1. Moldovan
  2. Sørensen
  3. Blikken
  4. Røste

2008   Stord

  1. Andersson
  2. Erlandsen
  3. Hellerud
  4. Fjell

2009   Stord

  1. Andersson
  2. Erlandsen
  3. Irgens
  4. Urhaug

2010   Stord

  1. Andersson
  2. Erlandsen
  3. Fjell

2011   Laksevåg

  1. Hovden
  2. Ibenfelt
  3. Rønneberg
  4. Rønneberg

2012   Stord

  1. R.Andersson
  2. G.Erlandsen
  3. Urhaug
  4. Espenes

2013   Stord

  1. Andersson
  2. Erlandsen
  3. Urhaug
  4. Irgens
  5. Irgens

2014   Stord

  1. Andersson
  2. Erlandsen
  3. Urhaug
  4. Irgens
  5. Irgens

2015   Eiker

Herrer funksjonshemmede stående single

Herrer funksjonshemmede stående single

1993   J. Helgesen, Helios

1994   T. Johansen, Grei

1995   B. Antonsen, Sarpsborg

1996   B. Antonsen, Sarpsborg

1997   B. Antonsen, Sarpsborg

1998   Ikke arrangert

1999   T. Johansen, Grei

2000   K. Skorpen, BHIL

2001   J. Helgesen, Neil

2002   T. Johansen, B-72

2003   T. Johansen, B-72

2004   A. Aulie, Fokus

2005   A. Aulie, Fokus

2006   A. Aulie, Fokus

2007   A. Aulie, Fokus

2008 A. Aulie, Fokus

2009 A. Aulie, Fokus

2010   A. Aulie, Fokus

2011   A. Aulie, Fokus

2012 A. Aulie, Fokus

2013  A. Aulie, Fokus

2014  A. Aulie, Fokus

Herrer funksjonshemmede sittende single

Herrer funksjonshemmede sittende single:

1993   R. E. Paulsen, Helios

1994   Lien T. Tuong, Helios

1995   R. E. Paulsen, Fokus

1996   R. E. Paulsen, Fokus

1997   R. E. Paulsen, Fokus

1998   R. E. Paulsen, Fokus

1999   T. Urhaug, Stord

2000   T. Urhaug, Stord

2001   T. Urhaug, Stord

2002   T. Urhaug, Stord

2003   T. Urhaug, Stord

2004   T. Urhaug, Stord

2005 T. Urhaug, Stord

2006   T. Urhaug, Stord

2007   T. Urhaug, Stord

2008   T. Urhaug, Stord

2009   T. Urhaug, Stord

2010   Ikke arrangert

2011   T. Urhaug, Stord

2012   T. Urhaug, Stord

2013   Ikke arrangert

2014   T. Urhaug, Stord

Herrer funksjonshemmede åpen single

Herrer funksjonshemmede åpen single

1993   R. E. Paulsen, Helios

1994   R. E. Paulsen, Fokus

1995-1998 Ikke arrangert

1999   R. E. Paulsen, Høyenhall

2000   T. Urhaug, Stord

2001   Ikke arrangert

2002   T. Urhaug, Stord

2003    Ikke arrangert

2004   Ikke arrangert

2005   T. Urhaug, Stord

2006   Ikke arrangert

2007   Ikke arrangert

2008   Ikke arrangert

2009   T. Sætre, Stord

2010   T. Urhaug, Stord

2011   A. Aulie, Fokus

2012   A. Aulie, Fokus

2013 A. Aulie, Fokus

2014 A. Aulie, Fokus

2015 T. Urhaug, Stord BTK

Damer funksjonshemmede stående single

Damer funksjonshemmede stående single

2014 A. Dahlen, Randesund

2015 A. Dahlen, Randesund

Herrer funksjonshemmede stående double

Herrer funksjonshemmede stående double

1993

J. Helgesen, Helios

Antonsen, Sarpsborg

1994

T. Johansen, Grei

Evang, Asker

1995

J. Helgesen, Helios

Antonsen, Sarpsborg

1996

B. Antonsen, Sarpsborg

Gill, Sarpsborg

1997-2000

Ikke arrangert

2001

B. Antonsen, Sarpsborg

Helgesen, Neil

2002

B. Antonsen, Sarpsborg

Helgesen, Neil

2003

T. Sætre, Bergen HIL

Mortensen,Bergen HIL

2004

Ikke arrangert

2005

T. Sætre, Bergen HIL

Mortensen,Bergen HIL

2006

A. Aulie, Fokus

Antonsen, Sarpsborg

2007

A. Aulie, Fokus

Antonsen, Sarpsborg

2008

Ikke arrangert

2009

A. Aulie, Fokus

Sætre, Stord

2010

A. Aulie, Fokus

Sætre, Stord

2011

A. Aulie, Fokus

Sætre, Stord

2012

Ikke arrangert

2013

A. Aulie, Fokus

Mortensen, Laksevåg

2014

A. Aulie, Fokus

Jacobsen,Fornebu

2015

A. Aulie, Fokus BTK Hardanger BTK

Thomas Sætre, Hardanger BTK

Herrer funksjonshemmede sittende double

Herrer funksjonshemmede sittende double

1993

R. E. Paulsen, Helios

Lorentsen, Sarpsborg

1994

Lien T. Toung, Helios

That V. Nguyen, Helios

1995

R. Lorentsen, Sarpsborg

E. Paulsen, Fokus

1996

R. Lorentsen, Sarpsborg

E. Paulsen, Fokus

1997

T. Urhaug, Bergen

R. Berntsen, Kobra

1998

R. E. Paulsen, Fokus

R. Berntsen, Fokus

1999

R. E. Paulsen, Høyenhall

Urhaug, Stord

2000

R.E. Paulsen, Høyenhall
Terje Rafdal, Fokus

2001

T. Urhaug, Stord

Rosnes, Bergen HIL

2002

L.T. Tuong, Helios

E. Paulsen, Vikåsen

2003

T. Urhaug, Stord

Rosnes, Bergen HIL

2004

T. Urhaug, Stord

Rosnes, Bergen HIL

2005

T. Urhaug, Stord

Rosnes, Bergen HIL

2006

Ikke arrangert

2007

Ikke arrangert

2008

Ikke arrangert

2009

T. Urhaug, Stord

Espe, Stord

2010

Ikke arrangert

2011

T. Urhaug, Stord

Rosnes, Stord

2012

Ikke arrangert

2013

Ikke arrangert

2014

Ikke arrangert

2015

Ikke arrangert

Herrer funksjonshemmede åpen double

Herrer funksjonshemmede åpen double

2008

T. Urhaug, Stord

E. Paulsen, Vikåsen

2008–2016

Ikke arrangert

 

ELDRE JUNIOR

Damer eldre junior single

Damer eldre junior single

1984   A. H. Skutle, Fjell

1985   A. H. Skutle, Fjell

1986   A. H. Skutle, Fjell

1987   M. Blikken, Drammen

1988   L. K. Wennberg, Heros

1989   S. Rasmussen, Heros

1990   M. Blikken, Fokus

1991   M. Blikken, Fokus

1992   M. Blikken, Fokus

1993   L. Ingebrigtsen, Fjell

1994   L. Ingebrigtsen, Fjell

1995   L. Ingebrigtsen, Fjell

1996   B. Bjørnå, Tromsø

1997   I. Starheim, Hjelset-Fram

1998   I. Starheim, Fokus

1999   I. Starheim, B-72

2000   S. Haga, Modum

2001   S. Haga, Modum

2002   S. Haga, Modum

2003   S. Haga, B-72

2004   S. Haga, B-72

2005   A. Berner, B-72

2006   M. Wenting, Fokus

2007   M. Wenting, Fokus

2008   A. Berner, B-72

2009   M. G Aasebø, Fokus

2010   M. G Aasebø, Fokus

2011   M. Nilsen, B-72

2012   M. G Aasebø, Fokus

2013   S. Folkeson, Fokus

2014 S. Berner, B-72

2015 R. Carlsen, B-72

Herrer eldre junior single

Herrer eldre junior single

1984   E. Rasmussen, Heros

1985   M. Gustavsen, B-72

1986   R. Blikken, Heros

1987   K. Strøm, Fokus

1988   K. Strøm, Fokus

1989   J. Bergersen, Fokus

1990   J. Bergersen, Fokus

1991   J. Bergersen, Fokus

1992   J. Vatne, Fjell

1993   J. Vatne, Fjell

1994   G. Erlandsen, B-72

1995   S. Winther, Fokus

1996   G. Erlandsen, Stord

1997   G. Erlandsen, Stord

1998   F. Radenbach, Fokus

1999   F. Radenbach, Fokus

2000   F. Radenbach, Fokus

2001   E. Ansnes, Fokus

2002   E. Ansnes, Fokus

2003   A. M. Aarås, B-72

2004   E. Berner, B-72

2005   N. M. Haugland, B-72

2006  A.M Aarås, B-72

2007   E. Berner, B-72

2008   E. Rønneberg, Modum

2009   W. Bing. Modum

2010   E. Rønneberg, Laksevåg

2011   E. Rønneberg, Laksevåg

2012   P. F. Aarås, Eiker

2013   E. Lindholm, Fokus

2014   L. Rønneberg, Laksevåg

2015   L. Rønneberg, Laksevåg

Damer eldre junior double

Damer eldre junior double

1990

M. Blikken, Fokus

Marthinsen, Fokus

1991

M. Blikken, Fokus

Marthinsen, Fokus

1992

M. Blikken, Fokus

Høeg, Trondheim

1993

R. Andersen, Modum

Høeg, Trondheim

1994

E. Mortensbakke, Heros

Bjørnå, Tromsø

1995

E. Mortensbakke, Heros

Bjørnå, Tromsø

1996

E. Mortensbakke, Heros

Bjørnå, Tromsø

1997

I. Starheim, Hjelset-Fram

Jeletic, Neil

1998

I. Starheim, Fokus

Storli, Fokus

1999

C. F. Jensen, Fokus

Storli, Fokus

2000

O. Folkestad, Fokus

F. Jensen, Fokus

2001

S. Haga, Modum

F. Jensen, Fokus

2002

S. Haga, Modum

Karlsen, Tromsø

2003

S. Haga, B-72

Folkestad, B-72

2004

S. Haga, B-72

Berner, B-72

2005

M. Nilsen, B-72

Berner, B-72

2006

Ma Wenting, Fokus

M.G Aasebø, Fokus

2007

Ma Wenting, Fokus

M.G Aasebø, Fokus

2008

M. Nilsen, B-72

Berner, B-72

2009

M. Nilsen, B-72

Erenstsen, Heros

2010

A. G Aasebø, Fokus

M.G Aasebø, Fokus

2011

A. G Aasebø, Fokus

M.G Aasebø, Fokus

2012

A. G Aasebø, Fokus

M.G Aasebø, Fokus

2013

A. G Aasebø, Fokus

Folkeson, Fokus

2014

A. G Aasebø, Fokus

Folkeson, Fokus

2015

R. Carlsen Rebekka, B-72

N. Nilsen Bagner, B-72

Herrer eldre junior double

Herrer eldre junior double

1990

J. Bergersen, Fokus

E. Lobben, Fokus

1991

J. Bergersen, Fokus

E. Lobben, Fokus

1992

B. E. Lobben, Fokus

Gonzales, B-72

1993

G. Erlandsen, B-72

Winther, Larvik

1994

G. Erlandsen, B-72

Winther, Fokus

1995

G. Erlandsen, B-72

Winther, Fokus

1996

T. Svendsen, Fokus

Gonzales, Stord

1997

S. Winther, Fokus

Erlandsen, Stord

1998

G. Larsen, Stord

Rusten, Fjell

1999

G. Larsen, B-72

Rusten, Fjell

2000

F. Radenbach, Fokus

Ansnes, Fokus

2001

A. M. Aarås, B-72

Berner, B-72

2002  

A. Maqsood, Fokus

Ansnes, Fokus

2003

A. M. Aarås, B-72

Berner, B-72

2004

N. M. Haugland, B-72

Åteigen, B-72

2005

A. Ahmad, Fokus

Nilseng, Fokus

2006

K. Hellerud, Stord

Rønneberg, Stord

2007

M. Røste, Modum

Berner, B-72

2008

K. Hellerud, Stord

Fjell, Stord

2009

W. Bing, Modum

T. Korsgård. Modum

2010

E. Lindholm, Fokus

Rønneberg, B-72

2011

E. Rønneberg, Laksevåg

Rønneberg, Laksevåg

2012

G. Grov, Heros

Rønneberg, Laksevåg

2013

M. B. Holm, B-72

Rønneberg, Laksevåg

2014

E. Lindholm, Fokus

Flaglien, Fokus

2015

L. Rønneberg, Laksevåg BTK

V. Sandberg R., Eiker BTK

Eldre junior mixed double

Eldre junior mixed double

1995

B. Bjørnå, Tromsø

Erlandsen, B-72

1996

B. Bjørnå, Tromsø

Erlandsen, Stord

1997

A. K. Johnsen, Fokus

Winther, Fokus

1998

I. Starheim, Fokus

Ansnes, Fokus

1999

C. F. Jensen, Fokus

Ansnes, Fokus

2000 -2016

Ikke arrangert

Damer eldre junior lag

Damer eldre junior lag

1995   Heros

  1. Mortensbakke
  2. Rusten

1996   Ikke arrangert

1997   Modum

  1. M. Jahren
  2. Haga

1998   Fokus

  1. Starheim
  2. Storli
  3. L. Myrseth
  4. F. Jensen

1999   Fokus 1

  1. F. Jensen
  2. Storli

2000   Fokus

  1. F. Jensen
  2. Folkestad

2001   Fokus

  1. F. Jensen
  2. Hager

2002 – 2016 Ikke arrangert

Herrer eldre junior funksjonshemmede stående

Herrer eldre junior funksjonshemmede stående


2004   A. Aulie, Fokus

2005   A. Aulie, Fokus

2006   A. Aulie, Fokus

2007 – 2012Ikke arrangert

2013   S. Salomonsen, Stord

2014   S. Salomonsen, Stord

2015   S. Salomonsen, Stord

Herrer eldre junior funksjonshemmede sittende

Herrer eldre junior funksjonshemmede sittende

2005 C. Rosnes, Bergen HIL

2006 – 2016 Ikke arrangert

Herrer eldre junior funksjonshemmede stående double

Herrer eldre junior funksjonshemmede stående double

2013

S. Salomonsen, Stord

R. Andersson, Stord

2014

Ikke arrangert

2015

F. Johansen Fredrik N, Borgen IL

M. Koteng Markus T., Vikåsen BTK

Herrer eldre junior lag

Herrer eldre junior lag

1995   Fokus 1

  1. Winther
  2. Svendsen
  3. Radenbach
  4. Hongslo

1996   Fokus

  1. Winther
  2. Svendsen
  3. Radenbach
  4. Hongslo
  5. Herting

1997   Fokus

  1. Winther
  2. Radenbach
  3. Herting
  4. Jonassen
  5. Svendsen

1998   Fokus

  1. Radenbach
  2. Herting
  3. Ansnes

1999   B-72

  1. Larsen
  2. Sørensen
  3. Bergaas
  4. Ø. Hansen

2000 – 2016 Ikke arrangert


JUNIOR

Damer junior single

Damer junior single

1955   S. Erstad, Heros

1956   K. Jacobsen, Oslo

1957   B. Ommedal, Espeland

1958   W. Amundsen, Komet

1959   W. Amundsen, Komet

1960   R. Knudsen, Heros

1961   R. Knudsen, Heros

1962   E. Eide, BTK 57

1963   R. Haugen, Espeland

1964   R. Haugen, Espeland

1965   G. B. Reitan, Fjell

1966   G. B. Reitan, Fjell

1967   H. Spangberg, Drammen

1968   S. Rognaldsen, Heros

1969   A. Schierning, Fokus

1970   B. Paulsen, Grei

1971   B. Paulsen, Grei

1972   S. Greve, Fjell

1973   S. Greve, Fjell

1974   S. Greve, Fjell

1975   T. Folkeson, Fokus

1976   G. Hundven, Sandviken

1977   T. Folkeson, Fokus

1978   T. Folkeson, Fokus

1979   K. Hagen, Heddal

1980   U. Bredesen, Fokus

1981   A. H. Skutle, Fjell

1982   H. Nilsen, Drammen

1983   M. Skarpenes, Lilleberg.

1984   M. Blikken, Drammen

1985   M. Blikken, Drammen

1986   S. Rasmussen, Heros

1987   S. Rasmussen, Heros

1988   M. Blikken, Drammen

1989   L. K. Wennberg, Heros

1990   L. Ingebrigtsen, Fjell

1991   L. Ingebrigtsen, Fjell

1992   L. Ingebrigtsen, Fjell

1993   B. Bjørnå, Tromsø

1994   B. Bjørnå, Tromsø

1995   S. M. Jahren, Modum

1996   I. Starheim, Hjelset-Fram

1997   I. Starheim, Hjelset-Fram

1998   I. Starheim, Fokus

1999   M. Fjellberg, Stavern

2000   S. Haga, Modum

2001   S. Haga, Modum

2002   I. Karlsen, Tromsø

2003   I. Karlsen, Tromsø

2004 T. Andersen, Randesund

2005 M. Nilsen, B-72

2006   M. Wenting, Fokus

2007   M. Wenting, Fokus

2008   M. G. Aasebø, Fokus

2009   A. Esketveit, Lia

2010 A. Esketveit, Lia

2011 A. Grutle Aasebø, Fokus

2012   S. Folkeson, Fokus

2013   K. Eng, Fokus

2014   S. Horgen, B-72

2015   R. Carlsen, B-72

Herrer junior single

Herrer junior single

1946   T. Andersen, Sarpsborg

1947   T. Andersen, Sarpsborg

1948   K. Hernæs, Heros

1949   K. Hernæs, Heros

1950   K. Hernæs, Heros

1951   T. Haugan, Oslo

1952   J. Sagen, Oslo

1953   J. Kristoffersen, Bergfast

1954   A. S. Christensen, Lynild

1955   O. Nilsen, Heros

1956   K. Håvåg, Heros

1957   K. Håvåg, Heros

1958   T. Bergersen, Komet

1959   S. Bruvik, Komet

1960   A. Nessøy, Fjell

1961   A. Nessøy, Fjell

1962   J. E. Nilsen, Drammen

1963   T. Sehl, Drammen

1964 N. Helle, Espeland

1965   N. Helle, Espeland

1966   Y. Wiesner, Fjell

1967   Ø. Nystøl, Drammen

1968   R. Heggelund, Sandviken

1969   O. Hatlebakk, Heros

1970   S. Nessøy, Fjell

1971   P. Guttormsen, Fokus

1972   P. Guttormsen, Fokus

1973   O. Monsen, Heros

1974   K. Nesse, Heros

1975   K. Nesse, Heros

1976   K. Stordal, Heros

1977   S. K. Kloster, Stord

1978   A. Haukanes, Fjell

1979   D. Vavik, Fokus

1980   E. Rasmussen, Heros

1981   M. Gustavsen, B-72

1982   M. Gustavsen, B-72

1983   F. Grini, Nidaros

1984   K. Strøm, Fokus

1985   A. Hovden, Laksevåg

1986   H. Hognestad, Heddal

1987   J. Bergersen, Fokus

1988   Ø. Aas, Stavanger

1989   E. Halvorsen, Haugesund

1990   Y. Madsen, Tromsø

1991   Y. Madsen, Tromsø

1992   J. Vatne, Fjell

1993   G. Erlandsen, B-72

1994   S. Winther, Fokus

1995   T. E. Pettersen, B-72

1996   T. Svendsen, Fokus

1997   T. Svendsen, Fokus

1998   S. Rusten, Fjell

1999   E. Ansnes, Fokus

2000   H. Strand, Sarpsborg

2001   A. M. Aarås, B-72

2002   E. Berner, B-72

2003   A. M. Aarås, B-72

2004   A. M. Aarås, B-72

2005   E. Berner, B-72

2006   J. Nilseng, Fokus

2007   H. Fjell, Stord

2008   K. Hellerud, Stord

2009   H. Fjell, Stord

2010 E. Lindholm, Fokus

2011   E. Doval, Heddal

2012   E. Flaglien, Fokus

2013   E. Flaglien, Fokus

2014   M. Meinseth, Eiker

2015   F. Meringdal, IL Hjelset Fram

Herrer junior funksjonshemmede stående

Herrer junior funksjonshemmede stående
2012 S. L. Salomonsen, Stord

2013 J. R. Andersson, Stord

2014 J. R. Andersson, Stord

2015 P. Jacobsen, Fornebu BTK

Herrer junior funksjonshemmede åpen

Herrer junior funksjonshemmede åpen

2012 S. L. Salomonsen, Stord

2013 J. R. Andersson, Stord

2014 J. R. Andersson, Stord

2015 P. Jacobsen, Fornebu BTK

Herrer junior funksjonshemmede åpen double

Herrer junior funksjonshemmede åpen double

2010

S. L Salomonsen, Stord

Espe, Stord

2011

S. L Salomonsen, Stord

Espe, Stord

2012

S. L Salomonsen, Stord

Aleksjei Iversen, Vikåsen

2013

J. R. Andersson, Stord

Salomonsen, Stord

2013

J. R. Andersson, Stord

Salomonsen, Stord

2014

J. R. Andersson, Stord

P. Jacobsen, Fornebu

2015

F. Johansen, Borgen IL

M. T. Koteng, Vikåsen BTK

Damer junior double

Damer junior double

1967

H. Spangberg, Drammen

Schierning, Fokus

1968

A. Schierning, Fokus

Paulsen, Grei

1969

A. Schierning, Fokus

Paulsen, Grei

1970

A. Schierning, Fokus

Paulsen, Grei

1971

A. Schierning, Fokus

Paulsen, Grei

1972

S. Greve, Fjell

Steen, Fjell

1973

S. Greve, Fjell

Steen, Fjell

1974

S. Greve, Fjell

Midtvik, Larvik

1975

G. Hundven, Sandviken

Monsen, Sandviken

1976

M. Monsen, Heros

Hundven, Sandviken

1977

T. Folkeson, Fokus

Myhr, Fokus

1978

T. Folkeson, Fokus

Myhr, Fokus

1979

K. Hagen, Heddal

Ernstsen, Fjell

1980

A. H. Skutle, Fjell

Ernstsen, Laksevåg

1981

U. Bredesen, Fokus

Viervang, Fokus

1982

H. Nilsen, Drammen

Mani, B-72

1983

H. Nilsen, B-72

Mani, B-72

1984

A. Mortensbakke, Os

Ernstsen, Laksevåg

1985

S. Rasmussen, Heros

K. Wennberg, Heros

1986

S. Rasmussen, Heros

K. Wennberg, Heros

1987

S. Rasmussen, Heros

K. Wennberg, Heros

1988

M. Blikken, Drammen

K. Wennberg, Heros

1989

U. Kristiansen, Dal

K. Wennberg, Heros

1990

L. Ingebrigtsen, Fjell

Fykse, Stord

1991

B. Høyland, Stavanger

Mortensbakke, Heros

1992

B. Høyland, Stavanger

Mortensbakke, Heros

1993

E. Mortensbakke, Heros

Bjørnå, Tromsø

1994

B. Bjørnå, Tromsø

Johnsen, Pluto

1995

N. Jeletic, Neil

Starheim, Hjelset-Fram

1996

T. Simensen, Modum

Starheim, Hjelset-Fram

1997

I. Starheim, Hjelset-Fram

Haga, Modum

1998

I. Starheim, Fokus

L. Myrseth, Fokus

1999

C. F. Jensen, Fokus

Storli, Fokus

2000   Ikke arrangert

2001   Ikke arrangert

2002   Ikke arrangert

2003   Ikke arrangert

2004

A. Berner, B-72

H. Nilsen, B-72

2005

M. Erenstsen, Heros

Nesheim, Heros

2006

M. Wenting Fokus

M.G Aasebø, Fokus

2007

M. Wenting Fokus

M.G Aasebø, Fokus

2008

T. Andersen, Randesund

Dahlen, Randesund

2009

A. G. Aasebø, Fokus

Folkeson, Fokus

2010

A. G. Aasebø, Fokus

Folkeson, Fokus

2011

A. G. Aasebø, Fokus

Folkeson, Fokus

2012

A. G. Aasebø, Fokus

Folkeson, Fokus

2013

A. G. Aasebø, Fokus

Folkeson, Fokus

2014

I. Doval, B-72

Carlsen, B-72.

2015

R. Carlsen, B-72

N.Nilsen Bagner, B-72

Herrer junior double

Herrer junior double

1967

H. Nilsen, Heros

Heggelund, Sandviken

1968

H. Nilsen, Heros

Heggelund, Sandviken

1969

H. Nilsen, Heros

Heggelund, Sandviken

1970

J. Monsen, Fjell

Heggelund, Sandviken

1971

J. E. Molteberg, Larvik

Nordby, Larvik

1972

J. Grahl Madsen, Fjell

Solheim, Fjell

1973

T. Thorstein, Larvik

E. Andresen, Husøy

1974

S. Amundsen, Sandviken

Johannessen,

1975

K. Stordal, Heros

Nesse, Heros

1976

J. Gierløff, Fokus

Bjørkmann, B-72

1977

T. Wibe, Grei

Lilleng, Grei

1978

G. Gustavsen, B-72

O. Haugen, B-72

1979

J. Levorsen, Husøy

Vavik, Fokus

1980

P. I. Aakerøy, Fokus

Gunneng, Fokus

1981

M. Gustavsen, B-72

Onsum, B-72

1982

M. Gustavsen, B-72

Hoff, B-72

1983

F. Grini, Nidaros

Søreide, Laksevåg

1984

K. Strøm, Fokus

Rønningen, Pluto

1985

F. Stordal, Heros

Løland, Heros

1986

E. Halvorsen, Pluto

Wiermyhr, Pluto

1987

P. W. Irgens, Stord

Løland, Heros

1988

E. Halvorsen, Pluto

E. Lobben, Pluto

1989

Ø. Aas, Stavanger

Høyland, Stavanger

1990

J. Vatne, Fjell

Skaret, B-72

1991

V. Knudsen, Fokus

Madsen, Tromsø

1992

G. Erlandsen, B-72

Winther, Larvik

1993

G. Erlandsen, B-72

Winther, Larvik

1994

G. Erlandsen, B-72

Winther, Fokus

1995

S. Rusten, Fjell

Larsen, B-72

1996

S. Rusten, Fjell

Larsen, B-72

1997

T. Svendsen, Fokus

Bergaas, Fjell

1998

S. Rusten, Fjell

Bernadino, Fjell

1999

C. Hauger, Kobra

M. Aarås, B-72

2000

A. Maqsood, Fokus

Andresen, Fokus

2001

A. Maqsood, Fokus

Andresen, Fokus

2002

N. M. Haugland, B-72

Åteigen, B-72

2003

A. M. Aarås, B-72

Berner, B-72

2004

N. M. Haugland, B-72

Rønning, B-72

2005

M. Røste, Modum

Ø. Bakke, Heros

2006

J.Nilseng, Fokus

Røste, Modum

2007

J.Nilseng, Fokus

F. Aarås Fokus

2008

K. Hellerud, Stord

Fjell, Stord

2009

L. Rønneberg, Kobra

Fjell, Stord

2010

E. Lindholm, Fokus

Flaglien, Fokus

2011

L. Rønneberg, Laksevåg

B. Holm, B-72

2012

E. Lindholm, Fokus

Flaglien, Fokus

2013

E. Doval, Eiker

Jørgensen. B-72

2014

F. Meringdal Hjelset-Fram

Selsvold, Stord

2015

F. Meringdal, IL Hjelset Fram

S. Sørheim Tjalveson, Volda og Ørsta BTK

Junior mixed double

Junior mixed double

1967

H. Spangberg, Drammen

Ø. Nystøl, Drammen

1968

S. Rognaldsen, Heros

Heggelund, Sandviken

1969

W. Eide, Fjell

Heggelund, Sandviken

1970

B. Paulsen, Grei

Paulsen, Grei

1971

A. Schierning, Fokus

Guttormsen, Fokus

1972

S. Greve, Fjell

Grahl Madsen, Fjell

1973

S. Greve, Fjell

Solheim, Fjell

1974

S. Greve, Fjell

Stordal, Heros

1975

T. Folkeson, Fokus

Folkeson, Fokus

1976

T. Folkeson, Fokus

Folkeson, Fokus

1977

T. Folkeson, Fokus

Gabrielsen, Fokus

1978

T. Folkeson, Fokus

Vavik, Fokus

1979

A. H. Skutle, Fjell

Rasmussen, Heros

1980

A. H. Skutle, Fjell

Rasmussen, Heros

1981

A. H. Skutle, Fjell

Rasmussen, Heros

1982

L. Mani, B-72

Gustavsen, B-72

1983

A. H. Skutle, Fjell

Hansen, Fjell

1984

S. Rasmussen, Heros

Hansen, Fjell

1985

M. Blikken, Drammen

Hovden, Laksevåg

1986

M. Blikken, Drammen

Hovden, Laksevåg

1987

L. K. Wennberg, Heros

Halvorsen, Pluto

1988

L. K. Wennberg, Heros

Halvorsen, Pluto

1989

L. K. Wennberg, Heros

Halvorsen, Haugesund

1990

L. Ingebrigtsen, Fjell

Vatne, Fjell

1991

U. Kristiansen, Dal

Madsen, Tromsø

1992

L. Ingebrigtsen, Fjell

Vatne, Fjell

1993

E. Mortensbakke, Heros

Larsen, Pluto

1994

A. Johnsen, Pluto

Winther, Fokus

1995

I. Starheim, Hjelset-Fram

Svendsen, Fokus

1996

I. Starheim, Hjelset-Fram

Svendsen, Fokus

1997

I. Starheim, Hjelset-Fram

Svendsen, Fokus

1998

S. Haga, Modum

Sørensen, Modum

1999

T. L. Myrseth, Fokus

Ansnes, Fokus

2000

A. Maqsood, Fokus

F. Jensen, Fokus

2001

A. Maqsood, Fokus

F. Jensen, Fokus

2002

N. M. Haugland, B-72

Karlsen, Tromsø

2003

N. M. Haugland, B-72

Karlsen, Tromsø

2004

E. Berner, B-72

Berner, B-72

2005

E. Berner, B-72

Berner, B-72

2006

J. Nilseng, Fokus

Wenting, Fokus

2007

J. Nilseng, Fokus

Wenting, Fokus

2008

K. Hellerud, Stord

Andersen, Randesund

2009

A. Esketveit., Lia

Rønneberg, Kobra

2010

A. G Aasebø, Fokus

Lindholm, Fokus

2011

A. Esketveit., Lia

Rønneberg, Laksevåg

2012

P. Dyrkolbotn, Heros

Sandberg, Eiker

2013

S. Berner, B-72

Doval, Eiker

2014

F. Meringdal Hjelset-Fram

Carlsen, B-72

2015

N. Nilsen Bagner, B-72

S. Berner Grindheim, B-72

Damer junior lag

Damer junior lag

1967   Drammen

  1. Spangberg
  2. Spangberg
  3. Evensen

1968   Fokus

  1. Schierning
  2. Hansen

1969   Fokus

  1. Schierning
  2. Helteberg

1970   Fjell

  1. Greve
  2. Steen

1971   Fjell

  1. Greve
  2. Steen

1972   Fjell

  1. Greve
  2. Steen

1973   Fjell

  1. Greve
  2. Steen

1974   Grei

  1. Larsen
  2. Stillerud

1975   Sandviken

  1. Hundven
  2. Monsen

1976   Sandviken

  1. Hundven
  2. Monsen

1977   Heros

  1. L. Erenstsen
  2. Monsen

1978   Fokus

  1. Folkeson
  2. Myhr
  3. Nilsen
  4. Bredesen

1979   Fokus

  1. Folkeson
  2. Bredesen
  3. Nilsen

1980   Fokus

  1. Viervang
  2. Nilsen
  3. Bredesen

1981   Fokus

  1. Bredesen
  2. Viervang
  3. Nilsen

1982   Fokus

  1. Viervang
  2. Nilsen
  3. Troppen

1983   Lillebergen

  1. Skarpenes
  2. Ernstsen

1984   Ikke arrangert

1985   Heros

  1. Rasmussen
  2. K. Wennberg

1986   Heros

  1. Rasmussen
  2. K. Wennberg

1987   Heros

  1. Rasmussen
  2. K. Wennberg

1988   Heros

  1. K. Wennberg
  2. Sørensen

1989   Stavanger

  1. Skailand
  2. Vasbø
  3. Høyland

1990   Stavanger

  1. Vasbø
  2. Skailand

1991   Fjell

  1. Ingebrigtsen
  2. Ingebrigtsen

1992   Tromsø

  1. Bjørnå
  2. Madsen
  3. Wold

1993   Tromsø

  1. Bjørnå
  2. Madsen
  3. Wold

1994   Modum

  1. M. Jahren
  2. Simensen

1995   Ikke arrangert

1996   Stavern

  1. Storli
  2. Fjellberg
  3. Grongstad

1997   Stavern

  1. Fjellberg
  2. Storli
  3. Grongstad

1998   Fokus

  1. Starheim
  2. F. Jensen
  3. L. Myrseth
  4. Storli

1999   Fokus

  1. L. Myrseth
  2. F. Jensen

2000 – 2003 Ikke arrangert

2004   B-72

  1. Berner
  2. Nilsen

2005   B-72

  1. Berner
  2. Nilsen

2006   Fokus

  1. Ma Wenting
  2. M.G Aasebø

2007   Fokus

  1. Ma Wen Ting
  2. M.G Aasebø
  3. M. Naustheller

2008 Randesund

  1. Dahlen
  2. Andersen
  3. Andersen

2009   Heros

  1. Dyrkolbotn
  2. Heiervang

2010   Fokus

  1. Fokeson
  2. G. Aasebø

2011   Fokus

  1. Fokeson
  2. G. Aasebø

2012   Fokus

  1. Fokeson
  2. G. Aasebø

2013   Fokus

  1. Fokeson
  2. G. Aasebø
  3. Gamborg Nilsen

2014   B-72

  1. Berner
  2. Doval
  3. Carlsen
  4. B. Nilsen

2015 B-72

  1. Nilsen
  2. Horgen

Herrer junior lag

Herrer junior lag

1967   Larvik

  1. Meland
  2. E. Nordby
  3. Å. Stenvik

1968   Fjell

  1. Nessøy
  2. Hatlebakk
  3. Monsen

1969   Sandviken

  1. Monsen
  2. Heggelund
  3. Nilsen

1970   Fjell

  1. Nessøy
  2. Monsen
  3. Lygren

1971   Fjell

  1. Grahl Madsen
  2. Wedø
  3. Lygren

1972   Fjell

  1. Grahl Madsen
  2. Solheim
  3. Totland

1973   Heros

  1. Monsen
  2. Nesse
  3. Nesse
  4. Stordal

1974   Heros

  1. Nesse
  2. Nesse
  3. Stordal
  4. Stordal

1975   Heros

  1. Nesse
  2. Stordal
  3. Johannessen
  4. Lind

1976   Fokus

  1. Gierløff
  2. Folkeson
  3. Bredesen

1977   Stord

  1. I. Grov
  2. Haukanes
  3. K. Kloster

1978   Heros

  1. K. Kloster
  2. Rasmussen
  3. Rasmussen
  4. E.. Johannessen

1979   Fjell

  1. Lind
  2. Berg
  3. Rein
  4. Hjelleset

1980   B-72

  1. Paulsen
  2. Onsum
  3. Gustavsen
  4. Gabrielsen

1981   B-72

  1. Gustavsen
  2. Onsum
  3. Hoff
  4. Linder

1982   Fjell

  1. Solheim
  2. O. Solvi
  3. Hansen
  4. Ingebrigtsen

1983   Fjell

  1. Hansen
  2. O. Solvi
  3. Solheim

1984   Fokus

  1. Strøm
  2. Torgersen
  3. Bergersen
  4. Korsmo

1985   Laksevåg

  1. Hovden
  2. Hovden
  3. Liabø
  4. Kristoffersen
  5. Løvaas

1986   Pluto

  1. Nilsen
  2. Halvorsen
  3. Wiermyhr
  4. Strømvåg
  5. Spikseth

1987   Stord

  1. W. Irgens
  2. Tvedten
  3. Olsson
  4. A. Pedersen

1988   Stavanger

  1. Ø. Aas
  2. Høyland
  3. Ikdal
  4. Jørpeland

1989   Os

  1. M. Olsen
  2. Sverresvold
  3. Å. Berge
  4. Håvåg

1990   B-72

  1. Skaret
  2. R. Kallevik
  3. Dalen
  4. Brække

1991   Fjell

  1. Håvåg jr.
  2. Vatne
  3. Larsen
  4. Sortland

1992   B-72

  1. Erlandsen
  2. Gonzales
  3. Gulbrandsen
  4. E. Pettersen

1993   B-72

  1. Gonzales
  2. Erlandsen
  3. Skaret
  4. E. Pettersen
  5. Larsen

1994   Fokus

  1. Winther
  2. Svendsen
  3. Øvergård
  4. Hongslo

1995   Fokus

  1. Svendsen
  2. Hongslo
  3. Radenbach
  4. Herting
  5. Bentzen

1996   Fokus

  1. Svendsen
  2. Radenbach
  3. Jonassen
  4. Herting
  5. Nagy

1997   Fokus

  1. Svendsen
  2. Radenbach
  3. Nagy
  4. Kohn

1998   Fjell

  1. Bjørndal
  2. Bernadino
  3. Rusten

1999   Fokus

  1. Ansnes
  2. Andresen
  3. Messinger

2000   Fokus

  1. Maqsood
  2. Andresen
  3. Kohn

2001   B-72

  1. Berner
  2. M. Aarås

N.M. Haugland

  1. Åteigen
  2. Engebretsen

2002   B-72

  1. Berner
  2. M. Aarås

N.M. Haugland

  1. Åteigen
  2. Engebretsen

2003   B-72

  1. Berner
  2. M. Aarås
  3. M.Haugland

2004   B-72

  1. Berner
  2. M. Aarås
  3. M.Haugland
  4. Johansen

2005   Fokus

  1. Nilseng
  2. Pettersen
  3. E. Espedalen

2006   Stord

  1. Hellerud
  2. Fjell
  3. Rønneberg

2007   Stord

  1. Hellerud
  2. Fjell
  3. Rønneberg
  4. Irgens

2008   Stord

  1. Hellerud
  2. Fjell
  3. Irgens

2009   Eiker

  1. Sandberg
  2. F. Aarås
  3. Knive

2010   B-72

  1. F.Aaarås
  2. Rønneberg
  3. Jørgensen
  4. B. Holm
  5. Jørgensen

2011   Fokus

  1. Lindholm.
  2. Wærstad
  3. Johansen
  4. Meland
  5. Flaglien

2012   Fokus

  1. Lindholm.
  2. Wærstad
  3. Johansen
  4. Meland
  5. Flaglien

2013   Eiker

  1. Doval
  2. Berg
  3. Meinseth
  4. Berge Saue

2014 Fokus

  1. Hoel
  2. Hoel
  3. Kvanvig
  4. B. Thorfinnsson

2015 B-72

  1. Siapkaras
  2. Wetzel
  3. Berner
  4. Gudmundsen

 

YNGRE

Jenter 15 single

Jenter 15 single

1960   I. Kaufmann, Fjell

1961   B. Træen, Arna

1962   B. Træen, Arna

1963   I. Kaufmann, Fjell

1964   G. B. Reitan, Fjell

1965   G. B. Reitan, Fjell

1966   W. Unneland, Unneland

1967   W. Unneland, Unneland

1968   A. Schierning, Fokus

1969   B. Paulsen, Grei

1970   K. Steen, Fjell

1971   S. Greve, Fjell

1972   S. Greve, Fjell

1973   G. Monsen, Sandviken

1974   G. Hundven, Sandviken

1975   T. Folkeson, Fokus

1976   T. Folkeson, Fokus

1977   M. Monsen, Heros

1978   T. Folkeson, Fokus

1979   U. Bredesen, Fokus

1980   A. H. Skutle, Fjell

1981   L. Mani, B-72

1982   M. Skarpenes, Lillebergen

1983   M. Ernstsen, Laksevåg

1984   S. Rasmussen, Heros

1985   S. Rasmussen, Heros

1986   M. Blikken, Drammen

1987   L. K. Wennberg, Heros

1988   L. Ingebrigtsen, Fjell

1989   H. Vasbø, Stavanger

1990   L. Ingebrigtsen, Fjell

1991   M. Skailand, Stavanger

1992   B. Bjørnå, Tromsø

1993   S. Ingebrigtsen, Fjell

1994   T. Simensen, Modum

1995   T. Simensen, Modum

1996   M. Fjellberg, Stavern

1997   M. Storli, Stavern

1998   M. Fjellberg, Stavern

1999   S. Haga, Modum

2000   I. Karlsen, Tromsø

2001   I. Karlsen, Tromsø

2002 A. Berner, B-72

2003 A. Berner, B-72

2004 M. Nilsen, B-72

2005 M. Nilsen, B-72

2006 M. Wenting, Fokus

2007 A . Esketveit, Lia

2008 K. Sandberg, Eiker

2009 A . Esketveit, Lia

2010 S. Folkeson, Fokus

2011 S. Berner, B-72

2012 S. Folkeson, Fokus

2013 I. Lunden Helseth, Fokus

2014 I. Doval, B-72

2015 S. Sjøholt, Volda og Ørsta BTK

Gutter 15 single

Gutter 15 single

1960   J. E. Nilsen, Drammen

1961   J. E. Nilsen, Drammen

1962   N. Helle, Espeland

1963   T. Schierning, Fokus

1964   Y. Wiesner, Fjell

1965   Ø. Nystøl, Drammen

1966   S. Nessøy, Fjell

1967   S. Nessøy, Fjell

1968   R. Heggelund, Sandviken

1969   G. Wedøe, Heros

1970   J. Grahl Madsen, Heros

1971   S. Solheim, Fjell

1972   H. Nesse, Heros

1973   Ø. Frilseth, Grei

1974   K. Nesse, Heros

1975   B. I. Grov, Stord

1976   B. I. Grov, Stord

1977   A. Haukanes, Stord

1978   E. Lind, Heros

1979   E. Rasmussen, Heros

1980   J. E. Levorsen, Husøy

1981   M. Gustavsen, B-72

1982   K. Strøm, Fokus

1983   T. Hansen, Fjell

1984   K. Nilsen, Pluto

1985   E. Halvorsen, Pluto

1986   E. Halvorsen, Pluto

1987   E. Halvorsen, Pluto

1988   K. Skaret, B-72

1989   J. Vatne, Fjell

1990   J. Vatne, Fjell

1991   S. Jørpeland, Stavanger

1992   G. Erlandsen, B-72

1993   L. Holm, Modum

1994   T. Svendsen, Fokus

1995   T. Svendsen, Fokus

1996   S. Rusten, Fjell

1997   E. Ansnes, Molde

1998   A. Maqsood, Fokus

1999   Ø. Müller, Kopperud

2000   Ø. Müller, B-72

2001   A. Maqsood, Fokus

2002   A. M. Aarås, B-72

2003   E. Berner, B-72

2004 J. Nilseng, Fokus

2005 J. Nilseng, Fokus

2006   K. Hellerud, Stord

2007   J. Bratlie, Fjell

2008 P.F Aarås, Eiker

2009   L. Rønneberg, Eiker

  1. E. Lindholm, Fokus

2011 E. Doval, Heddal

2012 F. Meringdal Hjelset-Fram

2013 M. Meisneth Eiker

2014 F. Meringdal Hjelset-Fram

2015 B. Haug, Fokus BTK

Jenter double

Jenter double

1960

I. Kaufmann, Fjell

Eriksen, Fjell

1961

I. Kaufmann, Fjell

Træen, Arna

1962

J. Moklev, Espeland

Træen, Arna

1963

I. Kaufmann, Fjell

B. Reitan, Fjell

1964

W. Unneland, Unneland

B. Reitan, Fjell

1965

H. Spangberg, Drammen

B. Reitan, Fjell

1966

W. Unneland, Unneland

Brakstad, Unneland

1967

A. Schierning, Fokus

Gorwitz, Fokus

1968

A. Schierning, Fokus

Gorwitz, Fokus

1969

A. Schierning, Fokus

Paulsen, Grei

1970

S. Greve, Fjell

Steen, Fjell

1971

S. Greve, Fjell

Steen, Fjell

1972

S. Greve, Fjell

Steen, Fjell

1973   Ikke arrangert

1974   Ikke arrangert

1975   Ikke arrangert

1976

T. Folkeson, Fokus

Myhr, Fokus

1977

T. Folkeson, Fokus

Myhr, Fokus

1978

U. Bredesen, Fokus

Nilsen, Fokus

1979

G. Berge, Skien

Berge, Skien

1980

U. Bredesen, Fokus

Kaarem, Gjøvik

1981

M. Ernstsen, Laksevåg

H. Skutle, Fjell

1982

A. H. Skutle, Fjell

Børsheim, Fjell

1983

M. Erenstsen, Laksevåg

Mortensbakke, Søftel.

1984

S. Rasmussen, Heros

K. Wennberg, Heros

1985

S. Rasmussen, Heros

K. Wennberg, Heros

1986

L. K. Wennberg, Heros

Sørensen, Heros

1987

A. G. Haga, Os

K. Wennberg, Heros

1988

L. Ingebrigtsen, Fjell

Ekeberg, Os

1989

M. Skailand, Stavanger

Vasbø, Stavanger

1990

L. Ingebrigtsen, Fjell

Fykse, Stord

1991

E. Mortensbakke, Heros

Skailand, Stavanger

1992

B. Bjørnå, Tromsø

K. Johnsen, Pluto

1993

S. M. Jahren, Modum

Simensen, Modum

1994

T. Simensen, Modum

Kvalsund, Tafjord

1995

M. Fjellberg, Stavern

Storli, Svelvik

1996

M. Fjellberg, Stavern

Storli, Stavern

1997

M. Fjellberg, Stavern

Storli, Stavern

1998

M. Storli, Fokus

F. Jensen, Fokus

1999

C. F. Jensen, Fokus

Haga, Modum

2000

I. Karlsen, Tromø

Hager, Gjøvik

2001

A. Berner, B-72

Amundsen, Heros

2002

A. Berner, B-72

Amundsen, Heros

2003

A. Berner, B-72

Nilsen, B-72

2004

A. Berner, B-72

Nilsen, B-72

2005

S. Kvaale, Randesund

Andersen, Randesund

2006

M. Wenting, Fokus

A.G Aasebø, Fokus

2007

A. Aasem, Heddal

Nesheim, Heros

2008

P. Ingvaldsen, Sarpsborg

Ingvadlsen, Sarpsborg

2009

A. Esketveit, Lia

Ngyuen, Randesund

2010

S. Folkeson, Fokus

G. Aasebø, Fokus

2011

S. Folkeson, Fokus

G. Aasebø, Fokus

2012

R. Carlsen, B-72

Doval, Heddal

2013

R. Carlsen, B-72

Doval, B-72

2014

R. Carlsen, B-72

Doval, B-72

2015

Kalvatn, B-72

Wetzel Evensen, B-72

Gutter double

Gutter double

1960   J. E. Nilsen, Drammen

  1. Sehl, Drammen

1961   J. E. Nilsen, Drammen

  1. Halvorsen, Drammen

1962   Y. Wiesener, Fjell

  1. Helland, Fjell

1963   A. Amundsen, Fjell

  1. Leikvoll, Fjell

1964   Y. Wiesner, Fjell

  1. O. Eide, Fjell

1965   Ø. Nystøl, Drammen

  1. Pettersen, Fokus

1966   B. Pettersen, Fokus

  1. Helseth, Fokus

1967   H. Nilsen, Heros

  1. Heggelund, Sandviken

1968   J. Monsen, Fjell

  1. Nessøy, Fjell

1969   J. Nordby, Larvik

  1. E. Molteberg, Larvik

1970   S. Solheim, Fjell

  1. Grahl Madsen, Fjell

1971   S. Solheim, Fjell

  1. Monsen, Heros

1972   H. Nesse, Heros

  1. Nesse, Heros

1973   Ikke arrangert

1974   Ikke arrangert

1975   Ikke arrangert

1976   B. I. Grov, Stord

  1. H. Bauge, Stord

1977   A. Haukanes, Stord

  1. K. Kloster, Stord

1978   E. Lind, Heros

  1. Rasmussen, Heros

1979   J. E. Levorsen, Husøy

  1. Rasmussen, Heros

1980   J. E. Levorsen, Husøy

E. Rasmussen, Heros

1981   K. Strøm, St. Croix

  1. Christensen, Husøy

1982   F. Grini, Nidaros

  1. Søreide, Laksevåg

1983   K. Strøm, Fokus

  1. Kristoffersen, Fokus

1984   E. Løland, Heros

  1. Stordal, Heros

1985   M. Olsson, Gjøvik

  1. W. Irgens, Stord

1986   E. Halvorsen, Pluto

  1. Olsson, Gjøvik

1987   R. Høyland, Stavanger

Ø. Aas, Stavanger

1988   K. Karlsen, Husøy

  1. Madsen, Tromsø

1989   J. Vatne, Fjell

  1. Håvåg Jr., Fjell

1990   S. Jørpeland, Stavanger

  1. Ibenfeldt, Laksevåg

1991   S. Jørpeland, Stavanger

  1. Ibenfeldt, Laksevåg

1992   G. Erlandsen, B-72

  1. Winther, Larvik

1993   P. Horpestad, Kåsen

  1. Rusten, Vik

1994   S. Rusten, Lynild

  1. Larsen, B-72

1995   T. Svendsen, Fokus

Ø. Fjell, Stord

1996   S. Rusten, Fjell

  1. Villand, Modum

1997   E. Ansnes, Molde

  1. Bernadino, Fjell

1998   J. Eide, Haugesund

  1. Sætre, Stord

1999   A. Maqsood, Fokus

  1. Andresen, Fokus

2000   A. M. Aarås, B-72

  1. Berner, B-72

2001   A. M. Aarås, B-72

  1. Berner, B-72

2002   A. M. Aarås, B-72

  1. Berner, B-72

2003   S. Pettersen, Fokus

  1. Nilseng, Fokus

2004   E. Rønneberg, Kobra

  1. Hellerud, Kobra

2005   E. Rønneberg, Kobra

  1. Hellerud, Kobra

2006   K. Hellerud, Stord

  1. Fjell, Stord

2007   J. Bratlie, Fjell

  1. Fjell, Stord

2008   V. Sandberg, Eiker

  1. F. Aarås, Eiker

2009   V. Sandberg, Eiker

  1. Rønneberg, Kobra

2010   E. Lindholm, Fokus

  1. Flaglien, Fokus

2011   E. Doval Heddal

  1. Jørgensen, B-72

2012   A. Hoel, Fokus

  1. Thorfinnsson, Fokus

2013   A. Hoel, Fokus

  1. Thorfinnsson, Fokus

2014   M. Hoel, Fokus

  1. S. Brandtzæg, Fokus

2015

Vetvik, Lia

Horvli, Molde BTK

Gutter/Jenter mixed double

Gutter/Jenter mixed double

1964   G. B. Reitan, Fjell

  1. Wiesener, Fjell

1965   H. Spangberg, Drammen

Ø. Nystøl, Drammen

1966   A. Schierning, Fokus

  1. Pettersen, Fokus

1967   W. Unneland, Unneland

  1. Nessøy, Fjell

1968   A. Schierning, Fokus

  1. Guttormsen, Fokus

1969   B. Paulsen, Grei

  1. Nordby, Larvik

1970   K. Steen, Fjell

  1. Grahl Madsen, Heros

1971   S. Greve, Fjell

  1. Solheim, Fjell

1972   S. Greve, Fjell

  1. Nesse, Heros

1973   Ikke arrangert

1974   Ikke arrangert

1975   Ikke arrangert

1976   H. Myhr, Fokus

  1. Bredesen, Fokus

1977   H. Myhr, Fokus

  1. Haukanes, Stord

1978   L. L. Erenstsen, Fjell

  1. Lind, Heros

1979   S. Berge, Skien

  1. E. Levorsen, Husøy

1980   A. H. Skutle, Fjell

  1. Rasmussen, Heros

1981   L. Mani, B-72

  1. Gustavsen, B-72

1982   M. Skarpenes, Lillebergen

  1. O. Solvi, Fjell

1983   S. Rasmussen, Heros

  1. Hansen, Fjell

1984   S. Rasmussen, Heros

  1. Hognestad, Heddal

1985   S. Rasmussen, Heros

  1. Løland, Heros

1986   M. Blikken, Drammen

  1. Halvorsen, Pluto

1987   L. K. Wennberg, Heros

  1. Halvorsen, Pluto

1988   U. Kristiansen, Dal

  1. Karlsen, Husøy

1989   L. Ingebrigtsen, Fjell

  1. Vatne, Fjell

1990   L. Ingebrigtsen, Fjell

  1. Vatne, Fjell

1991   E. Mortensbakke, Heros

  1. Larsen, Pluto

1992   B. Bjørnå, Tromsø

  1. Erlandsen, B-72

1993   P. Horpestad, Kåsen

  1. Jeletic, Neil

1994   A. Storheil, Kula

  1. Svendsen, Fokus

1995   I. Starheim, Hjelset-Fram

  1. Svendsen, Fokus

1996   I. Starheim, Hjelset-Fram

  1. Rusten, Fjell

1997   M. Storli, Stavern

  1. Bernadino, Fjell

1998   S. Haga, Modum

  1. Strand, Sarpsborg

1999   C. F. Jensen, Fokus

  1. Maqsood, Fokus

2000   E. Hager, Gjøvik

  1. Maqsood, Fokus

2001   I. Karlsen, Tromsø

  1. Nilsen, Tromsø

2002   E. Berner, B-72

  1. Berner, B-72

2003   E. Berner, B-72

  1. Berner, B-72

2004   J. Nilseng, Fokus

  1. Berner, B-72

2005   T. Andersen, Randesund

  1. Hellerud, Kobra

2006   M. Wenting, Fokus

  1. Gustafsson, Fokus

2007   H. Fjell, Stord

2008   L. Rønneberg, Kobra

  1. Ingvaldsen, Sarpsborg

2009   L. Rønneberg, Kobra

  1. Esketveit, Lia

2010   E. Lindholm, Fokus

  1. G. Aasebø, Fokus

2011   E. Flaglien, Fokus

  1. G. Aasebø, Fokus

2012   M. Resvoll, Fokus

  1. Hoel, Fokus

2013   R. Carlsen, B-72

  1. Meringdal Volda/ Ørsta

2014   I. Doval, B-72

  1. Meinseth, Eiker

2015

Haug, Fokus

Sjøholt, Volda og Ørsta BTK

Jenter lag

Jenter lag

1965   Espeland

  1. Moklev
  2. Nesse

1966   Unneland

  1. Unneland
  2. Brakstad

1967   Fokus

  1. Schierning
  2. Gorwitz

1968   Fokus

  1. Schierning
  2. Gorwitz

1969   Grei

  1. Paulsen
  2. Palmgren

1970   Heros

  1. Ammelen
  2. Sævik

1971   Fjell

  1. Greve
  2. Steen

1972   Fjell

  1. Greve
  2. Steen

1973   Sandviken

  1. Moen
  2. Hundven

1974   Fokus

  1. Folkeson
  2. Myhr

1975   Fokus

  1. Folkeson
  2. Myhr

 

1976   Fokus

  1. Folkeson
  2. Myhr

1977   Fokus

  1. Folkeson
  2. Myhr

1978   Fokus

  1. Bredesen
  2. Folkeson
  3. Nilsen

1979   Fokus

  1. Nilsen
  2. Bredesen

1980   Stord

  1. K. Skogseth
  2. Hellen

1981   Laksevåg

  1. Ernstsen
  2. Hellen
    1. Hermansen
    2. Aasen

1982   Fjell

  1. H. Skutle
  2. Børsheim

1983   Heros

  1. K. Wennberg
  2. Rasmussen

1984   Heros

  1. K. Wennberg
  2. Rasmussen
  3. Sørensen

1985   Heros

  1. K. Wennberg
  2. Rasmussen
  3. Sørensen

1986   Drammen

  1. Blikken
  2. Nilsen

1987   Larvik

  1. Wiermyhr
  2. Jønsson

1988   Fjell

  1. Ingebrigtsen
  2. Sedal

 

 

 

1989   Stavanger

  1. Skailand
  2. Vasbø
  3. Høyland

1990   Stavanger

  1. Skailand
  2. Vasbø

1991   Stavanger

  1. Skailand
  2. Soma

1992   Neil

  1. D. Bodin
  2. Jeletic

1993   Modum

  1. M. Jahren
  2. Simensen
  3. Thorvaldsen

1994   Kula

  1. Storheil
  2. Sætervik
  3. Heide

1995   Hjelset-Fram

  1. Starheim
  2. Øye

1996   Stavern

  1. Storli
  2. Fjellberg
  3. Grongstad

1997   Stavern

  1. Storli
  2. Fjellberg
  3. Grongstad

1998   Fokus

  1. F. Jensen
  2. Storli
  3. M. Høye

1999   Gjøvik

  1. Hager
  2. T. T. Huong

2000   Ikke arrangert

2001   Ikke arrangert

2002   B-72

  1. Berner
  2. Stien

2003   B-72

  1. Berner
  2. Nilsen

2004   B-72

  1. Berner
  2. Nilsen

2005   Randesund

  1. Andersen
  2. Kvaale

2006   Fokus

  1. Wenting

M.G Aasebø

2007   Heddal

  1. Aasen
  2. Moen

2008   Sarpsborg

  1. Ingvaldsen
  2. Ingvaldsen

2009   Fokus

  1. Folkeson

A.G. Aasebø

2010   Fokus

  1. Folkeson

A.G. Aasebø

 

2011   Fokus

  1. Folkeson

A.G. Aasebø

2012   Fokus

  1. Folkeson
  2. Resvoll
  3. Eng

2013   B-72

  1. Doval
  2. Carlsen
  3. Bagner. Nilsen

2014   B-72

  1. Doval
  2. Carlsen

2015  B-72

Gutter lag

Gutter lag

1965   Fjell

  1. B. Reitan
  2. Nessøy
  3. Leikvoll

1966   Fjell

  1. Hatlebakk
  2. Nessøy
  3. Monsen

1967   Fjell

  1. Hatlebakk
  2. Nessøy
  3. Monsen

1968   Fjell

  1. Nessøy
  2. Monsen
  3. Lygren

1969   Heros

  1. G. Grung
  2. Wedøe
  3. Grahl Madsen

1970   Heros

  1. Hanevik
  2. Monsen
  3. Grahl Madsen

1971   Fjell

  1. Solheim
  2. Totland
  3. Fersum

1972   Heros

  1. Nesse
  2. Nesse
  3. Hopland

1973   Larvik

  1. Nielsen
  2. K. Bjerke
  3. Molteberg

1974   Heros

  1. Nesse
  2. Lind
  3. Stordal
  4. Iversen

1975   Stord

  1. Haukanes
  2. H. Bauge
  3. I. Grov
  4. K. Kloster

1976   Stord

  1. K. Kloster
  2. I. Grov
  3. H. Bauge
  4. Haukanes

 

 

1977   Stord

  1. K. Kloster
  2. Haukanes
  3. Alsaker
  4. Nerhus

1978   Heros

  1. Andersen
  2. Lind
  3. Nilsen
  4. Rasmussen
  5. Mjelde

1979   Fjell

  1. Hjelleset
  2. Rein
  3. Berg
  4. O. Solvi

1980   B-72

  1. Onsum
  2. Linder
  3. Gustavsen

1981   Fjell

  1. Ingebrigtsen
  2. Hansen
  3. O. Solvi

1982   Fjell

  1. Kjekenes
  2. Å. Gundersen
  3. Hansen
  4. Solheim
  5. O. Solvi

1983   Fokus

  1. Torgersen
  2. Strøm
  3. Troppen
  4. Bergersen
  5. Kristoffersen

1984   Laksevåg

  1. Hovden
  2. Kristoffersen
  3. Liabø
  4. Berggren

1985   Dal

  1. Opaker
  2. Nymoen
  3. Rud

Ø. Smerkerud

1986   Pluto

  1. Halvorsen
  2. Spikseth
  3. T. Thorstein

1987   Stavanger

Ø. Aas

  1. Høyland
  2. Dahl
  3. Jørpeland
  4. Vollan

1988   Knarvik

  1. Larsen

Ø. Leiknes

  1. Kårstad
  2. Kringedal

1989   Fjell

  1. Vatne
  2. Håvåg Jr.
  3. Wilhelmsen
  4. Bjånes
  5. Klungeland

 

 

1990   Nordre Eidsvoll

  1. Ørbæk
  2. Røsrud
  3. Andersen
  4. R. Lehn
  5. D. Løvehaug

1991   B-72

  1. Erlandsen
  2. Gonzales
  3. Skaret

1992   Modum

  1. Berling
  2. Holm
  3. Kjeldsen
  4. Marthinsen
  5. Skinstad

1993   B-72

  1. E. Pettersen
  2. Skaret
  3. Larsen
  4. Slåstad

1994   B-72

  1. Larsen

Ø. Hansen

  1. Slåstad
  2. Rønningen

1995   Fokus

  1. Svendsen
  2. Radenbach
  3. Wikstrøm
  4. Nagy
  5. Messinger

1996   Fjell

  1. Rusten
  2. Bernadino
  3. Bjørndal

1997   Molde

  1. Ansnes

Ø. Welle

  1. Brunvoll
  2. Ørjavik
  3. Nerland

1998   Skien

  1. E. Kiil
  2. Kluck
  3. Engebretsen

1999   Fokus

  1. Maqsood
  2. Andresen
  3. Aulie
  4. Kohn

2000   B-72

  1. M. Aarås
  2. Berner

Ø. Müller

  1. Åteigen
  2. Heggernes

2001   B-72

  1. M. Aarås
  2. Berner
  3. M.Haugland

2002   B-72

  1. M. Aarås
  2. Berner
  3. M. Haugland
  4. Sørnes

 

 

            

2003    B-72

  1. Rønning
  2. Berner
  3. Johansen

2004   Kobra

  1. Rønneberg
  2. Hellerud
  3. R. Sørli

2005   Kobra

  1. Rønneberg
  2. Hellerud
  3. R. Sørli
  4. Øverby

2006   Stord

  1. Hellerud
  2. Fjell
  3. A Sørheim
  4. Irgens

2007   Fokus

  1. F. Aarås
  2. H. Unkovic
  3. Lindholm
  4. Kaminsky

2008   Eiker

  1. F Aarås
  2. Sandberg
  3. A Burud
  4. Vikhagen
  5. Eriksen

2009   B-72

  1. B. Holm
  2. Jørgensen
  3. Jørgensen

2010   Fokus

  1. Lindholm
  2. Flaglien
  3. Wærstad
  4. Mæland
  5. Johansen

2011   Fokus

  1. Flaglien
  2. Wærstad
  3. A. Røsland
  4. Johansen

2012   Fokus

  1. B Thorfinnsson
  2. Hoel
  3. Grini
  4. Stokke Brandtzæg

2013   Volda og Ørsta

  1. Meringdal
  2. Selsvold
  3. Sæther
  4. Mork Gaarder

2014   Fokus

  1. Kvanvig
  2. Hoel
  3. V. Grini
  4. S. Brandtzæg
  5. K. Fransson

2015   Fokus

Gutter 15 funksjonshemmede Stående

Gutter 15 funksjonshemmede Stående
2011   S. L Salomonsen, Stord

2012   S. L Salomonsen, Stord

2013   J. R. Andersson , Stord

2014   J. R. Andersson , Stord

2015   S. Vegsund, Skodje IL

Gutter 15 funksjonshemmede Åpen

 

Gutter 15 funksjonshemmede Åpen
2014 J. R. Andersson , Stord

2015 S. Vegsund, Skodje IL

 

VETERAN

Damer veteran 35 single

Damer veteran 35 single

1982   R. Sørensen, Heros

1985   R. Sørensen, Heros

1986   R. Sørensen, Heros

1987   R. Sørensen, Heros

1988   K. Gjengedal, Lynild

1989   R. Sørensen, Heros

1990   R. Sørensen, Heros

1991   E. Nilsen, Drammen

1993   E. Doverby, Lynild

1994   E. Doverby, Lynild

1996   E. Doverby, Lynild

2000   E. Doverby, Kolbotn

2001   K. Dovall, B-72

2002   Ikke arrangert

2003   K. Doval, Heddal

2004   K. Doval, Heddal

2005   K. Doval, Heddal

2006   L. K Wennberg, BHIL

2007   Ikke arrangert

2008   L Moen, Heddal

2009 A. M. Mjelva, Heros

2010 A. M. Mjelva, Heros

2011   A. M. Mjelva, Heros

2012   G. Hundven, Laksevåg

2013   M. Sklepkiewicz, Bærum

2014   Aida Pezer, B-72

2015  Ikke arrangert

Herrer veteran 35 single

 

Herrer veteran 35 single

1947   M. Synnevåg, Bragd

1948   G. Torp, Sarpsborg

1949   O. Bjørnstad, Oslo

1950   A. Evensen, Sarpsborg

1951   W. Kaufmann, Heros

1952   A. Evensen, Sarpsborg

1953   W. Kaufmann, Heros

1954   W. Kaufmann, Heros

1955   F. Schønberg, Heros

1956   F. Schønberg, Heros

1957   M. Synnevåg, Bragd

1958   W. Kaufmann, Fjell

1959   F. Schønberg, Heros

1960   F. Schønberg, Heros

1961   B. Svendsen, BTK 57

1962   B. Svendsen, BTK 57

1963   F. Schønberg, Heros

1964   F. Schønberg, Heros

1965   K. Hannevik, Ask

1966   S. Kleven, Bergfast

1967   K. Hannevik, Heros

1968   F. Schønberg, Heros

1969   F. Schønberg, Heros

1970   E. Hauge, Sørli

1971   E. Hauge, Sørli

1972   K. Hannevik, Ask

1973   E. Hauge, Sørli

1974   O. Nilsen, Heros

1975   K. Håvåg, Heros

1976   K. Håvåg, Heros

1977   K. Håvåg, Heros

1978   K. Håvåg, Heros

1979   K. Håvåg, Heros

1980   M. Simon, OSI

1981   K. Håvåg, Heros

1982   M. Simon, OSI

1983   K. Håvåg, Heros

1984   M. Simon, OSI

1985   K. Håvåg, Heros

1986   E. Aulie, Fokus

1987   K. Håvåg, Heros

1988   E. Aulie, Lynild

1989   J. Sandberg, Mjøndalen

1990   E. Aulie, Lynild

1991   P. A. Sveum, Fokus

1992   P. A. Sveum, Fokus

1993   T. Johansen, Tromsø

1994   T. Johansen, Stord

1995   T. Johansen, Tromsø

1996   T. Johansen, Tromsø

1997   T. Johansen, BTK – 90

1998   J. Gierløff, Heros

1999   K. Stordal, Heros

2000   E. Onsum, B-72

2001   R. Blikken, Modum

2002   T. I. Berg, Sarpsborg

2003   A. Hovden, Laksevåg

2004   R. Blikken, Modum

2005   B. Hovden, Laksevåg

2006   A. Hovden, Laksevåg

2007   A. Hovden, Laksevåg

2008   R. Andersson, Stord

2009   R. Andersson, Stord

2011 R. Andersson, Stord

2012 R. Gonzales, B-72

2013   R. Gonzales, B-72

2014   C. Jonassen, Fokus

2015  M. Vikstrøm, Kjelsås BTK

Damer veteran 40 single

 

Damer veteran 40 single

1991   R. Sørensen, Heros

1993   R. Sørensen, Heros

1994   A. Aarnes, Lynild

1999   B. Hansen, Lynild

2000   Ikke arrangert

2001   Eva Doverby, Kolbotn

2002 – 2014 Ikke arrangert

2015  H. Martinsen, Hamarkameratene

Damer veteran 50 single

 

Damer veteran 50 single

2003   Karin Stokke, Lynild

2004   Ikke arrangert

2005   Aud Aarnes, Lynild

2006   B. Hansen, Lynild

2006   Ikke arrangert

2007   Ikke arrangert

2008   E. Doverby, Nesodden

2009 Ikke arrangert

2010   E. Doverby, Lynild

2011   E. Doverby, Lynild

2012   Ikke arrangert

2013   U.Halvorsen, Langhus

2014   E. Doverby, Lynild

2015   E. Doverby, Nesodden BTK

Damer veteran 60 single

 

Damer veteran 60 single

2010 K. Stokke. Lynild

2011 Ikke arrangert

2012 Ikke arrangert

2013 K. Gjengedal, Lynild

2014 K. Stokke. Lynild

2015 K. Gjengedal Kari, Lynild BTK

Herrer veteran 40 single

Herrer veteran 40 single

1990   M. Simon, Fokus

1991   M. Simon, Fokus

1992   M. Simon, Fokus

1993   J. Elverhøy, Sarpsborg

1994   B. Paulsen, Sarpsborg

1995   J. Sandberg, Førde

1996   P. A. Sveum, Førde

1997   P. A. Sveum, BTK – 90

1998   T. Johansen, Sarpsborg

1999   S. Folkeson, Fokus

2000   T. Johansen, Sarpsborg

2001   T. Johansen, Sarpsborg

2002   T. Johansen, Sarpsborg

2003   T. Johansen, B-72

2004   T. Johansen, B-72

2005   T. Johansen, B-72

2006   R. Blikken, Modum

2007   E Onsum, B-72

2008   E. Onsum, B-72

2009   A. Hovden, Laksevåg

2010   E. Onsum, B-72

2011   F. Grini, B-72

2012 R. Andersson, Stord

2013 R. Andersson, Stord

2014  R. Andersson, Stord

2015  R. Andersson, Stord

Herrer veteran 50 single

 

Herrer veteran 50 single

1986   H. Johansen, Ski

1987   H. Johansen, Ski

1988   S. Paulsen, Sarpsborg

1989   H. Johansen, Ski

1990   K. Håvåg, Heros

1991   K. Håvåg, Heros

1992   T. Andersen, Modum

1993   K. Håvåg, Heros

1994   K. Håvåg, Heros

1995   E. Aulie, Lynild

1996   E. Aulie, Lynild

1997   E. Aulie, Lynild

1998   E. Aulie, Fokus

1999   E. Aulie, Fokus

2000   E. Aulie, Fokus

2001   R. Lillevold, Kjelsås

2002   E. Aulie, Fokus

2003   J. F. Elverhøy, Sarpsborg

2004   E. Aulie, Fokus

2005   J. F. Elverhøy, Sarpsborg

2006   J. F. Elverhøy, Sarpsborg

2007   F. A . Aas, Sarpsborg

2008   T. Johansen, Sarpsborg

2009   T. Johansen, Sarpsborg

2010   T. Johansen, Sarpsborg

2011   T. Johansen, Sarpsborg

2012   J. O Haugen, B-72

2013   S. Folkeson, Fokus

2014 P. Guttormsen, Fokus

2015 O. Søndberg, Fornebu BTK

Herrer veteran 60 single

Herrer veteran 60 single

1986   E. Frilseth, Lynild

1987   P. E. Edvardsen, Lynild

1988   O. Ness, Lynild

1989   J. Mathiesen, Sarpsborg

1990   O. Rasmussen, Heros

1991   J. Mathiesen, Sarpsborg

1992   O. Rasmussen, Heros

1993   J. Mathiesen, Sarpsborg

1994   J. Mathiesen, Sarpsborg

1995   J. Mathiesen, Sarpsborg

1996   S. Paulsen, Sarpsborg

1997   Ikke arrangert

1998   S. Paulsen, Sarpsborg

1999   I. Pirisi, B-72

2000   I. Pirisi, B-72

2001 S. Paulsen, Sarpsborg

2002   B. Kopperud, Brage

2003   S. Paulsen, Sarpsborg

2004   S. Paulsen, Sarpsborg

2005   E. Aulie, Fokus

2006   E. Aulie, Fokus

2007   F. Dyrkolbotn, Heros

2008   E. Aulie, Lynild

2009   G. Greve, Fjell

2010   E. Aulie, Lynild

2011   G. Greve, Fjell

2012   E. Aulie, Lynild

2013   F. Martiniussen Husøy

2014   J. F. Elverhøy, Sarpsborg

2015  P. Guttormsen, Fokus BTK

Herrer veteran 70 single

Herrer veteran 70 single

2003   T.Sørum, Lynild

2004   P. Thoresen, Lynild

2005   T.Sørum, Lynild

2006   S.Paulsen, Sarpsborg

2007   Å. Solvang, Lynild

2008   S.Paulsen, Sarpsborg

2009   Å. Solvang, Lynild

2010   I. Pirisi, Bjørndal

2011   F Dyrkolbotn, Heros

2012 B. Kopperud, Drammen

2013   Å. Solvang, Lynild

2014   B. Kopperud, Drammen

2015  B. Kopperud, Drammen BTK

Herrer veteran 80 single


Herrer veteran 80 single

2013   C. Clausen, Kobra

2014 L. Stalsberg, Lynild

2015 Y. Strand, Sarpsborg BTK

Damer veteran 35 double

 

Damer veteran 35 double

1985   R. Sørensen, Heros

  1. Berge, Pluto

1986   R. Sørensen, Heros

  1. Berg, Gjøvik

1987   Ikke arrangert

1988   K. Gjengedal, Lynild

  1. Aarnes, Lynild

1989   R. Sørensen, Heros

  1. Nielsen, Drammen

1990   R. Sørensen, Heros

  1. Nielsen, Drammen

1991   K. Gjengedal, Lynild

  1. Aarnes, Lynild

1993   E. Doverby, Lynild

  1. Skjærsveen, Lynild

1994   E. Doverby, Lynild

  1. Stokke, Lynild

1996   E. Doverby, Lynild

  1. Halvorsen, Kjelsås

1999   B. Hansen, Lynild

  1. Larsen, Lynild

2000   G. Folkeson, Fokus

  1. Myhr, Fokus

2001   G. Folkeson, Fokus

  1. Myhr, Fokus

2002   Ikke arrangert

2003   K. Doval, Heddal

  1. Kristiansen, Heddal

2004   A. Aarnes, Lynild

  1. Gjengedal, Lynild

2005   K. Doval, Heddal

  1. Mjelva, Heros

2006   E. Doverby, Nesodden

  1. Halvorsen, Nesodden

2007   Ikke arrangert

2008   M. Erenstsen, Heros

  1. M. Mjelva, Heros

2009   Ikke arrangert

2010   E. Doverby, Lynild

  1. Halvorsen, Langhus

2011   J. Haugen, B-72

  1. M. Mjelva, Heros

2012  Ikke arrangert

2013   E. Doverby, Lynild

  1. Halvorsen, Langhus

2014   N. Jeletic, B-72

  1. Pezer, B-72

2015

H. Gundersen Hilde, Fornebu

M. T. Hornes, Fornebu BTK

Damer veteran 50 double

Damer veteran 50 double

2011   E. Doverby, Lynild

  1. Halvorsen, Langhus

2012  Ikke arrangert

2013  Ikke arrangert

2014   B. Hansen, Lynild

Larsen, Lynild

2015

Doverby Eva, Nesodden

Halvorsen Unni, Langhus IL

Herrer veteran 35 double

Herrer veteran 35 double

1982   M. Simon, UIK

  1. Juhasz, UIK

1983   K. Håvåg, Heros

  1. Svanevik, Heros

1984   M. Simon, UIK

  1. Juhasz, UIK

1985   K. Hernæs, Heros

  1. Håvåg, Heros

1986   T. Jacobsen, Fokus

  1. Aulie, Fokus

1987   M. Simon, UIK

  1. Juhasz, UIK

1988   E. Aulie, Lynild

  1. E. Nordby, Lynild

1989   E. Aulie, Lynild

  1. E. Nordby, B-72

1990   J. Grahl Madsen, Fjell

  1. Greve, Fjell

1991   P. A. Sveum, Fokus

  1. Sandberg, Mjøndalen

1992   J. Grahl Madsen, Fjell

  1. Heggelund, Fjell

1993   T. Johansen, Tromsø

  1. A. Sveum, Fokus

1994   P. Guttormsen, Lynild

  1. A. Sveum, Stord

1995   T. Johansen, Tromsø

  1. Irgens, Førde

1996   T. Johansen, Tromsø

  1. Irgens, Førde

1997   T. Johansen, BTK – 90

  1. Irgens, BTK – 90

1998   T. Johansen, Sarpsborg

  1. Irgens, Stord

1999   T. I. Berg, Sarpsborg

  1. Moskau, Sarpsborg

2000   T. Johansen, Sarpsborg

  1. Irgens, Stord

2001   E. Onsum, B-72

  1. Gustavsen, B-72

2002   L. Ingebrigtsen, Fjell

  1. Vavik, Randesund

2003   R. Johansen, Modum

  1. Blikken, Modum

2004   R. Johansen, Modum

  1. Blikken, Modum

2005   A. Hovden, Laksevåg

  1. Hovden, Laksevåg

2006   A. Hovden, Laksevåg

  1. Hovden, Laksevåg

2007   R. Andersson, Stord

  1. G. Bjelland, Stord

2008   A. Hovden, Laksevåg

  1. Hovden, Laksevåg

2009   R. Andersson, Stord

  1. W. Irgens, Stord

2010   A. Hovden, Laksevåg

  1. Hovden, Laksevåg

2011   F. Grini, B-72

  1. Gonzales, B-72

2012   R. Andersson, Stord

  1. Waldeck Fjell

2013   F. Grini, B-72

  1. Gonzales, B-72

2014   R. Andersson, Stord

  1. Irgens, Stord

 

2015

R. Andersson, Stord

A. Irgens, Stord

Herrer veteran 50 double

Herrer veteran 50 double

1992   K. Hernæs, Heros

  1. Rasmussen, Heros

1993   L. Stalsberg, Lynild

  1. Thoresen, Lynild

1994   J. Mathiesen, Sarpsborg

  1. Eriksen, Nasj. BTK 93

1995   Ikke arrangert

1996   E. Aulie, Lynild

  1. Juhasz, Lynild

1997   Ikke arrangert

1998   S. Paulsen, Sarpsborg

  1. Paulsen, Sarpsborg

1999   E. Lobben, Modum

  1. Aulie, Fokus

2000   J. Mathisen, Sarpsborg

  1. Stalsberg, Lynild

2001   E. Lobben, Modum

  1. Aulie, Fokus

2002   R. Lillevold, Kjelås

  1. Kolstad, Kjelsås

2003   R. Lillevold, Kjelås

  1. Kolstad, Kjelsås

2004   B. Paulsen, Sarpsborg

  1. F. Elverhøy, Sarpsborg

2005   B. Paulsen, Sarpsborg

  1. F. Elverhøy, Sarpsborg

2006   B. Paulsen, Sarpsborg

  1. F. Elverhøy, Sarpsborg

2007   F. A Aas, Sarpsborg

  1. Pettersen, Sarpsborg

2008   T. Johansen, Sarpsborg

  1. Strand, Sarpsborg

2009   T. Johansen, Sarpsborg

  1. Strand, Sarpsborg

2010  S. Folkeson, Fokus

  1. Stordal, Heros

2011   T. Johansen, Sarpsborg

  1. Strand, Sarpsborg

2012 J. O. Haugen B-72

  1. Nilsen, B-72

2013 J. O. Haugen B-72

  1. Nilsen, B-72

2014 J. O. Haugen B-72

  1. Andersen, B-72

2015

J. O. Haugen, B-72

H. Nilsen, B-72

Herrer veteran 60 double

Herrer veteran 60 double

2002   I. Pirisi, B-72

  1. Johansen, B-72

2003   B. Clement, Sarpsborg

  1. Paulsen, Sarpsborg

2004   E. Nilsen, Sarpsborg

  1. Østerud, Sarpsborg

2005   E. Aulie, Fokus

  1. Hauge, Lynild

2006   E. Aulie, Fokus

  1. Hauge, Lynild

2007   F. Dyrkolbotn, Heros

  1. Wiggen, Heros

2008   B. Paulsen, Sarpsborg

  1. Paulsen, Sarpsborg

2009   E. Lobben, Modum

  1. Aulie, Lynild

2010   E. Lobben, Modum

  1. Aulie, Lynild

2011   E. Lobben, Modum

  1. Aulie, Lynild

2012   E. Lobben, Modum

  1. Aulie, Lynild

2013  B. Paulsen, Sarpsborg

  1. F. Elverhøy, Sarpsborg

2014  S. E. Nordby, B-72,

  1. Siljadi, Fornebu

2015

T. Ekrann, Lynild BTK

Frilseth Terje, Lynild BTK

Herrer veteran 70 double

Herrer veteran 70 double

2011   Å. Solvang, Lynild

  1. Hauge, Lynild

2012   K. Jørgensen, Lynild

  1. R. Jahrmann, Lynild

2013   Å. Solvang, Lynild

  1. Hauge, Lynild

2014   R. Hagen, Kobra

  1. Hauge, Lynild

2015

B. Kopperud, Drammen BTK

O. Kristiansen, Drammen BTK

Veteran mixed 35 double

Veteran mixed 35 double

1990   K. Gjengedal, Lynild

  1. Aulie, Lynild

1991   R. Sørensen, Heros

  1. Håvåg, Heros

1993   U. Halvorsen, Kjelsås

  1. Leiss, Fokus

1994      B. Hansen, Lynild

  1. Johansen, Stord

1996   B. Hansen, Lynild

  1. Johansen, Tromsø

1999   K. Gjengedal, Lynild

  1. Aulie, Fokus

2000   B. Hansen, Lynild

  1. Johansen, Sarpsborg

2001   K. Doval, B-72

  1. O Haugen, Grei

2002   Ikke arrangert

2003   K. Doval, Heddal

  1. Doval, Heddal

2004   K. Doval, Heddal

  1. Doval, Heddal

2005   K. Doval, Heddal

  1. Doval, Heddal

2006   A. Hovden, Laksevåg

  1. K Wennberg, BHIL

2007   Ikke arrangert

2008 R. Anderson, Stord

  1. M. Mjelva, Heros

2009   R. Anderson, Stord

  1. M. Mjelva, Heros

2010 R. Gonzales, B-72

  1. Pezer, B.72

2011   R. Anderson, Stord

  1. M. Mjelva, Heros

2012   R. Anderson, Stord

  1. M. Mjelva, Heros

2013   R. Gonzales, B-72

  1. Jeletich, B.72

2014   R. Anderson, Stord

C.Q. Henriksen, Bjørndal

2015

Edvardsen Jørgen, Lynild

Krumina Laura, Lynild BTK

Veteran mixed 50 double

Veteran mixed 50 double

2011   S. Folkeson, Fokus.

  1. Doverby, Lynild

2012 Ikke arrangert

2013   S. Folkeson, Fokus.

  1. Doverby, Lynild

2014   P. Guttormsen, Fokus.

  1. Halvorsen, Langhus

2015

G. Hundven, Laksevåg

O. Søndberg, Fornebu BTK

Veteran mixed 60 double

Veteran mixed 60 double

2014   T. Ekran, Lynild.

  1. Stokke, Lynild

2015

P. Guttormsen, Fokus

Halvorsen Unni, Langhus IL

Damer veteran 35 lag

Damer veteran 35 lag

1991   Lynild

  1. Gjengedal
  2. Hansen

1993   Lynild

  1. Hansen
  2. Stokke

2000   Fokus

  1. Folkeson
  2. Myhr
  3. Grundt

2001   Fokus

  1. Folkeson
  2. Myhr

2002 Ikke arrangert

2003 Lynild

  1. Hansen
  2. Larsen

2004   Lynild 2

  1. Aarnes
  2. Gjengedal

2005 Heros

  1. Mjelva
  2. Erentsen

2006   Heros

  1. Mjelva
  2. Erentsen

2007 Ikke arrangert

2008 Heros

  1. Mjelva
  2. Erentsen

2009 Ikke arrangert

2010   B-72

  1. Pezer
  2. Haugen

2011 Heddal

  1. Doval
  2. Aasen

2012  Ikke arrangert

2013   Lynild

  1. Hansen
  2. Doverby
  3. Larsen

2014   B-72

  1. Pezer
  2. Jeletic

2015

Lynild

Herrer veteran 35 lag

Herrer veteran 35 lag

1985   UIK

  1. Simon
  2. Juhasz

1986   UIK

  1. Simon
  2. Juhasz

1987   Heros

  1. Håvåg
  2. Hernæs

1988   UIK

  1. Pirisi
  2. Simon
  3. Juhasz
  4. Clements

1989   OSI

  1. Pirisi
  2. Simon
  3. Juhasz

1990   Fjell

  1. Grahl Madsen
  2. Greve
  3. Heggelund

1991   Fjell

  1. Grahl Madsen
  2. Greve
  3. Heggelund

1992   Fjell

  1. Greve
  2. Heggelund
  3. Grahl Madsen

1993   Fokus

  1. Simon
  2. Leiss
  3. A. Sveum
  4. Juhasz

1994   Stord

  1. Johansen
  2. A. Sveum
  3. Irgens

1995   Førde

  1. Irgens
  2. A. Sveum
  3. Sandberg

1996   Tromsø

  1. Johansen
  2. Stordal
  3. Gierløff

1997   BTK – 90

  1. Johansen
  2. Stordal
  3. A. Sveum
  4. Irgens

1998   Sarpsborg

  1. Johansen
  2. Å. Aas
  3. Moskau

1999   Sarpsborg 1

  1. Johansen
  2. I. Berg
  3. Å. Aas

2000   Sarpsborg 1

  1. Østerud
  2. Johansen
  3. I. Berg
  4. Å. Aas

 

 

 

2001   B-72

  1. Onsum
  2. Midlie
  3. Gustavsen
  4. O Haugen

H.Nilsen

2002 Sarpsborg

  1. I. Berg
  2. Johansen
  3. Moeskau
  4. Hansen

2003   B-72

  1. Johansen
  2. Berner
  3. O Haugen
  4. Onsum

R.Silen

2004   B-72

  1. Johansen
  2. A. Økland
  3. O. Haugen
  4. Onsum

2005   B-72

  1. Johansen
  2. Nilsen
  3. O. Haugen
  4. Onsum

2006   Modum

  1. Blikken

R.W Johansen

  1. Stordal

2007   Laksevåg

  1. Hovden
  2. Hovden
  3. Høyland
  4. Wennberg

2008   Laksevåg

  1. Hovden
  2. Hovden
  3. Høyland

Ø. Aas

2009   Stord

  1. Andersson
  2. Irgens
  3. W. Irgens

2010   Laksevåg

  1. Hovden
  2. Hovden
  3. Ibenfeldt

2011   Stavanger

  1. Lamy
  2. Høiland
  3. Søiland
  4. Hovden
  5. Martinsen

2012   B-72

  1. Gonzales
  2. Onsum
  3. Horgen

2013  B-72

  1. Gonzales
  2. Onsum
  3. Horgen
  4. Grini

2014   Laksevåg

  1. Hovden
  2. Hovden
  3. Ibenfeldt

2015  Jevnaker BTK

Herrer veteran 50 lag

Herrer veteran 50 lag

2001   Fokus

  1. Aulie
  2. Schierning
  3. Helseth

2002   Kjelsås

  1. Lillevold
  2. Andersen
  3. Stalsberg

2003   Sarpsborg

  1. F Elverhøy
  2. Paulsen
  3. Johansen
  4. I. Berg
  5. Å. Aas

2004 Sarpsborg 1

  1. F. Elverhøy
  2. Paulsen
  3. Østerud
  4. Paulsen
  5. Nilsen

2005 Sarpsborg

  1. F. Elverhøy
  2. Paulsen
  3. Østerud

2006 Sarpsborg

  1. F. Elverhøy
  2. Paulsen
  3. Nilsen
  4. Paulsen
  5. A . Aas
  6. Pettersen

2007 Sarpsborg

  1. F. Elverhøy
  2. Pettersen
  3. Å. Aas
  4. Paulsen

2008 Sarpsborg

  1. Johansen
  2. Å. Aas
  3. Strand
  4. F. Elverhøy

2009 Sarpsborg

  1. Johansen
  2. Å. Aas
  3. Strand
  4. F. Elverhøy

2010 Sarpsborg

  1. Johansen
  2. Å. Aas
  3. Stordal
  4. F. Elverhøy

2011 Sarpsborg

  1. Johansen
  2. Strand
  3. Paulsen
  4. Stordal
  5. F. Elverhøy

2012 B-72

  1. Nilsen

J.O. Haugen

  1. Berner

2013 B-72

  1. Nilsen

J.O. Haugen

  1. Carlsen
  2. E. Nordby

 

 

2014   Fokus

  1. Guttormsen
  2. Lindholm
  3. Heie
  4. Folkeson

Herrer veteran 60 lag

Herrer veteran 60 lag

2012 Lynild

  1. Aulie
  2. Midfjell
  3. Benterud

2013 Husøy

  1. Martiniussen
  2. Kristiansen
  3. Paulsen

2014 Fjell-Kam

  1. Lygren
  2. Nessøy
  3. Synnevåg

2015 Fokus

  1. P. Guttormsen
  2. K. Helseth

Herrer veteran 65 lag

Herrer veteran 65 lag

2011 Lynild

  1. Aulie

Å. Solvang

  1. Hauge
  2. Jørgensen

Herrer veteran 70 lag

Herrer veteran 70 lag

2013 Lynild

Å. Solvang

  1. Hauge
  2. Jørgensen
  3. Jahrman

2014 Drammen

  1. Kopperud

2. O. Kristiansen

2015 Drammen

  1. Kopperud

2. O. Kristiansen