NBTF har gjort følgende uttak, EM, NETU Youth Open, Japan Open og EM samlinger.

    Samlinger

    18. Juni – 23.juni EM samling Praha Tsjekkia
    Kadett gutter:
    Borgar Haug Fokus BTK, Fredrik B. Langen B-72 og Henrik Nilsen B-72
    Trener Gundars Rusis

    18. juni – 23. juni EM samling Gdansk Polen
    Herrer junior:
    Sondre Berner B-72, Adrian Evensen Wetzel B-72 og Finn Vetvik Lia IL
    Trener Maciej Pietkiewicz

    19. Juni – 25.juni EM samling Nottingham England
    Damer junior:
    Nora Bagner Nilsen B-72, Sarah Horgen B-72, Rebekka Carlsen B-72 og Maja Haugen Gjelle B-72
    Trener Jaroslaw Lowicki

    19. juni – 23. juni EM samling B-72 hallen Lørenskog
    Kadett jenter:
    Martine Toftaker B-72 og Katarina Evensen Wetzel B-72
    Trener Sindre Åteigen

    26. juni – 30. juni EM samling Gdansk Polen
    Herrer junior:
    Sondre Berner B-72 og Adrian Evensen Wetzel B-72
    Trener Maciej Pietkiewicz

    26. juni – 3. juli EM samling kadetter Dublin Irland
    Kadett gutter:
    Borgar Haug Fokus BTK, Fredrik B. Langen B-72 eller Henrik Bagner Nilsen B-72
    Trener Gundars Rusis

    28. Juni – 2.juni EM samling Fornebu – B-72 hallen Lørenskog
    Damer junior:
    Nora Bagner Nilsen B-72, Sarah Horgen B-72, Rebekka Carlsen B-72 og Maja Haugen Gjelle B-72
    Trener Jaroslaw Lowicki

    4. juli – 11. juli EM samling Fornebu – B-72 hallen Lørenskog
    Kadett gutter:
    Borgar Haug Fokus BTK, Fredrik B. Langen B-72 og Henrik Bagner Nilsen B-72.
    Trener Gundars Rusis

    Herrer junior:
    Sondre Berner B-72, Adrian Evensen Wetzel B-72 og Finn Vetvik Lia IL
    Trener Maciej Pietkiewicz

    Damer junior:
    Nora Bagner Nilsen B-72, Sarah Horgen B-72, Rebekka Carlsen B-72 og Maja Haugen Gjelle B-72
    Trener Jaroslaw Lowicki

    Kadett jenter:
    Martine Toftaker B-72 og Katarina Evensen Wetzel B-72
    Trener Sindre Åteigen

    Mesterskap – turneringer

    16. juni – 18 juni Japan Open Tokyo
    Ma Wenting Fokus BTK

    26. juni -28. juni Nord Europeisk mesterskap Haapsalu Tallin
    Herrer junior:
    Gard Egenberg Heros, Thomas Låte Hardanger BTK, Jan Roger Andersson Hardanger BTK, Finn Vetvik Lia IL, Sigurd T. Sørheim Volda og Ørsta BTK og Even Horvli Molde BTK

    Damer junior:
    Rikke B. Skåttet Nesodden IF, Lisa Lange Harestua IL, Sunniva Sjøholt Volda og Ørsta BTK og Anne Sophie Kalvatn B-72

    Kadett jenter:
    Martine Toftaker B-72, Katarina Evensen Wetzel B-72, Kristina Pirtskhalava Bodø BTK, Tone Todok Nesodden IF og Akshaya Vimalasenan B-72

    Kadett gutter:
    Mattis Nässlund Fjell, Mathias Haraldseid Fokus BTK, Brian Egenberg Heros og Henrik B. Nilsen B-72 eller Fredrik Buringrud Langen B-72

    Lagledere:
    Sindre Åteigen, Fredrik Chang, Karl Erik Rasmussen og Bengt Paulsen

    14. juli – 23. juli EM Guimares Portugal
    Kadett gutter:
    Borgar Haug Fokus BTK, Fredrik B. Langen B-72 og Henrik Bagner Nilsen B-72
    Lagleder Gundars Rusis

    Herrer junior:
    Sondre Berner B-72, Adrian Evensen Wetzel B-72 og Finn Vetvik Lia IL
    Lagleder Maciej Pietkiewicz

    Damer junior:
    Nora Bagner Nilsen B-72, Sarah Horgen B-72, Rebekka Carlsen B-72 og Maja Haugen Gjelle B-72
    Lagleder Jaroslaw Lowicki

    Kadett jenter:
    Martine Toftaker B-72 og Katarina Evensen Wetzel B-72
    Lagleder Sindre Åteigen

    Avreise 12. juli – hjemreise 23 juli.